KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Campus
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Danielle Beckett
No one's gonna take my soul away


Danielle Beckett


❦ Hozzászólások száma :
33
❦ Érkezés :
2015. Aug. 11.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
Whitmore

Campus Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Campus   Campus EmptyKedd Okt. 27, 2015 6:50 pm








Elena & D

Hála a magasságosnak! Találtam egy normális embert a campuson! Sosem hittem volna, hogy itt vannak olyanok, akik nem sorolhatók a három kategóriába. Az elsőbe azon sznob tanulók tartoznak, akik minden bizonnyal vagy nagyon gazdagok, vagy túl okosak a főiskolához. A második csoportba néhány mazsolányi agyú emberke sorolható. Nekik mások megaláztatása és mindenféle gusztustalan dologba való belemászása minden szórakozásuk. A harmadik helyen csak egy ember áll, én magam. A kis különc, aki se nem gazdag, se nem túl okos, és van annyira kulturált, hogy ne egye meg a mosogató vízből kiszedett ételmaradékot. Bleh. Szerencsére, mint kiderült ez a lány, aki nemrégiben mellém telepedett éppenséggel jó fejnek néz ki. Nem látom rajta, hogy a mosolya erőltetett lenne vagy valami még rosszabb bújna meg abban a szimpatikus kis kobakjában. Őszintén szólva teljesen normálisnak tűnik. Legalábbis így elsőre. Figyelmesen meghallgatom amit mond és egy pillanatra felcsillan a szemem, amikor a szakját említi. Vele együtt kuncogok fel. Nocsak, találtunk valami közöset magunkban. Én a saját magam beégetésében profi vagyok. De tényleg!
- Én inkább a történelem felé húzok. De, olykor bejárok az orvosisok egyik órájára, hogy ragadjon rám valami alapvető elsősegélynyújtásból is. Bizonyára ott láthattuk már egymást. – magyarázom lelkesen. Boldogsággal tölt el, hogy nem én vagyok az egyetlen normális – épp ésszel nem mindig rendelkező – diák a suliban. Egy pillanatra csend telepszik le közénk, miként előre fordulok, de abban a pillanatban, hogy fejembe ötlik egy újabb kérdés már fordulok is vissza korábbi lelkesedésemmel a barnaság felé.
- Mond csak, nehéz? Mármint, a szakod. És most nem csak a sok tanulnivalóra gondolok. Fárasztó lehet annyi mindent megtanulni a különböző betegségekről meg ilyenek, de én most inkább arról beszélek amikor ott vagy egy sebesült fölött és rajtad múlik az élete. Bizonyára nagy felelősség. – komolyodok el a végére. Igazság szerint arról is kérdezhettem volna, milyen érzés más, élő emberek belsőségeiben turkálni, de azt hiszem nem éppen ez az a dolog, ami egy orvos tanoncot megfélemlít. Érted, minek is tanulna annak ha éppenséggel elájul a vér látványától? Szóval ja, szellemileg sokkal nehezebb lehet kibírni azt, ha valaki a kezeid között vagy éppenséggel a buta döntésed miatt hal meg. Mennyivel egyszerűbb lehet sírásónak enni.
És lám, ismét elkalandoztak a gondolataim. Elcsendesedve, valahova a messzeségbe bámulva ültem tovább a padon. Azt hiszem sikerült elkerülje a figyelmem az, amit végül válaszolt. Mit is mondott? Na mindegy. A következő, amire feleszmélek, hogy a kezét nyújtja és kedvesen mosolyog rám. Szép kis pilláit rebegteti és meg bután pislogok kettőt. Ez az igazi hozzáállás!
- Danielle. Örvendek! – rázom meg a kezét, mert jobb ötletem nem akadt. Elvégre, mi másért nyújtaná egy vadidegen a kezét, hacsak nem kéregetni akar, vagy azt, hogy felsegítsd a földről? Jelen helyzetünkben ezt a másik kettő opciót kizárhatom, így maradt a bemutatkozás. Remélem azért túl sok dologról nem maradtam le. Ciki, milyen könnyen eltudok kalandozni abban a rejtélyes és fantáziával teli fejemben. A legutóbb arról képzelegtem, hogy szivárványon táncolok miközben a Zord Kaszás futószalag módon egyhelyben futva próbál utolérni. De ez egy másik történet.


❇ 492 ❇ music ❇ note ❇
©

Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
No one's gonna take my soul away


Elena Gilbert


❦ Hozzászólások száma :
81
❦ Érkezés :
2015. Aug. 08.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
♣ Mystic Falls és Whitmore

Campus Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Campus   Campus EmptyKedd Szept. 22, 2015 11:47 am


Nem tudtam mit gondoljak. Nem ismerem a lányt és sokan vannak akik már a nézésükkel is elkergetnének legszívesebben maguk mellől. Hát ő éppen nem olyannak néz ki. Egy kicsit sem. Szeretek kedves lenni a népekkel és megtenni mindent azért, hogy sok ismerősöm, barátom legyen. Főként most, hogy viszonylag új nekem még ez a hely. A gimi olyan megszokott volt, szinte már mindenkit ismertem előtte is az általánosból, de most, hogy ide kerültünk... nem egyszerű. Sok az ismeretlen ember. Nem akarok annyira népszerű lenni, nem azért csinálom. Csak szeretem a társaságot és kész.
Megiszom az utolsó kortyot az italomból és beledobom a dobozt a mellettünk lévő kukába. Aztán örömmel nyugtázom, hogy nem küldd el a lány a fenébe. Halvány mosolyommal az arcomon leülök mellé és hátradőlök a padon. Kellemes ez a kis napsütés. Egy pillanatra behunyom a szemem, mély levegőt veszek majd a kérdésére felé fordulok.
-Orvosin. Lehet, hogy van valami... te mire jársz? Rossz az arcmemóriám és nem tudom jól megjegyezni a csoport társaim. Néha jól beégetem magam. - Röviden elnevetem magam, majd legyintek egyet. Kíváncsi vagyok, hogy milyen szakos. Ki tudja, még a végén kiderül, hogy egészen jóban leszünk. Nem bánom soha az új embereket körülöttem. Hirtelen eszembe jut, hogy még be sem mutatkoztam. Oldalra fordulok és a kezemet nyújtom felé. - Olyan buta és udvariatlan vagyok! Be sem mutatkoztam még. Elena a nevem. - Egy kicsit azért reménykedem abba, minden egyes új bemutatkozásnál, hogy egyszer meghallom azt a nevet, amit Mikael hagyott itt a fejemben. Mert nem szeretnék vámpírvacsiként meghalni, ha már én is vámpír vagyok. Most belegondolva, nem lehet kellemes a Mikaelson családnak egy ilyen apával...

szavak száma: ××× || zene: xxx || megjegyzés: remélem tetszik Smile  
Danielle && Elena

Vissza az elejére Go down
Danielle Beckett
No one's gonna take my soul away


Danielle Beckett


❦ Hozzászólások száma :
33
❦ Érkezés :
2015. Aug. 11.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
Whitmore

Campus Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Campus   Campus EmptySzomb. Szept. 19, 2015 3:14 pm








Elena & D

Véget ért a nyár, én pedig ismételten visszatérhetek a régi, megszokott kerékvágásba. Olyannyira, hogy a nyáron történt események a világ legtávolabbi pontjának tűnnek. Persze, azt nem fogom elfelejteni mi végre sikerült az a bizonyos kis utazásom New Orleans nyüzsgő városkájába. Lássuk be, én csak egy átlagos lány vagyok, aki nem tartozik a helyi menő emberek klubjába. Arról nem is beszélve, hogy még csak nem is sejtettem milyen szinten befolyással lesz aprócseprő, kisebb-nagyobb balesetekkel fűszerezett utazásom a jövőmre nézve. Így esett talán, hogy találkozhattam egy eddig vadidegennek számító lánnyal. A nagy forgalomnak örvendező udvar egyik félreeső padján ültem. Nem is vártam, hogy talán lesz valaki, aki nem kerül el jó messzire. Döbbenetem kiült arcomra, mikor felnéztem az engem megszólító barna tincsekkel rendelkező körülbelül velem egyidős nőre. Kedvesen elmosolyodtam és összébb szedve cuccaim több helyet csináltam neki.
- Szia, persze! Ülj csak le! – fordulok hozzá nyitottan és barátságosan – Olyan ismerősnek tűnsz. Véletlenül nincs közös óránk? Milyen szakon tanulsz? – érdeklődöm kíváncsian miként össze húzott szemekkel méregetem. Van benne valami, mintha láttam volna korábban is. Persze, az is lehet, hogy csak a folyosón pillantottam rá egyszer-kétszer és az érdeklődési körünk a lehető legtávolabb áll egymástól. Bármi megeshet, én pedig nem félek nyíltan megkérdezni azt, ami érdekel. Lehet ettől egy kicsit olyannak tűnök, aki beleteszi a cuki kis nóziját azokba a dolgokba amikbe a legkevésbé kellene, de hát ez van. Ilyen vagyok, én Danielle Beckett. Épp tanultam, amikor megzavartam, így összecsuktam a füzetemet és betettem a táskámba, mely az ölemben pihent. Összepakolva kicsit kényelmesebben éreztem magamat, így még annál inkább oda tudtam figyelni a mellém ülő suli társamra. Noha, a végletekig képes lennék elbeszélgetni vele, a világért sem szeretném zavarna ha ő is azok közé tartozik, akik inkább levegőnek néznének és a legkevésbé sem akarnak velem társalogni. Ebben az estetben pedig a puszta kényszer miatt választotta ezt a padot. Vagy, ő más lenne?


❇ 308 ❇ music ❇ note ❇
©

Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
No one's gonna take my soul away


Elena Gilbert


❦ Hozzászólások száma :
81
❦ Érkezés :
2015. Aug. 08.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
♣ Mystic Falls és Whitmore

Campus Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Campus   Campus EmptyKedd Szept. 15, 2015 10:59 pm


Amint véget ért a szünet és visszaérkeztem az iskolába eszembe jutott a Mikaelel kötött egyességem. Nem szeretném elvetni annál az aberrált ősvámpírvadásznál a sulykot, szóval igyekszem majd eleget tenni a kérésének. Egyszerűen igazából le is tolhatnám, de nem vagyok az a fajta személyiség, aki így áll hozzá a dolgokhoz. Már két hete javában tartanak az óráim, de még mindig nem találtam meg azt a lányt. Egy pár embert kérdeztem csak meg róla, hogy tudják e, hol lehet, hogy néz ki de nem jutottam valami sokra. Szeretném, ha az első az iskola lehetne számomra, mert mostanában nem volt ilyesmi a látókörömben és csak utána az egyéb teendők. Nos, Danielle az egyéb teendők listámra került. Úgy éreztem, előbb vagy utóbb mindenképp össze fog hozni minket a sors. Mást nem egy olyan buliban, ahová csak azért fogok elmenni, mert Caroline elrángat. Mert szerinte minden jóból ki akarok maradni, ami attól, hogy buli még igenis a fősuli része. Hát ez van.
A szokásos kávé extrával indultam neki az udvarnak ahol gondoltam, majd leülök egy padra és lejegyzetelem a heti teendőim listáját valamint azt, hogy mit kell még vennem. Persze a lehető legzsúfoltabb napszakban tudtam én is rászánni magamat, hogy elintézzem ezt. Pedig csak egy kis friss levegőre vágytam és pihenésre a szabadban, de ha nem lesz szabad hely akkor valószínűleg mehetek messzebbre vagy pedig vissza a szobámba. Egy szép kis séta után, mély levegőt vettem, összefontam karjaim magam előtt és még egyszer körülpásztáztam a helyet. A közelben ült egy lány, kivételesen ő egyedül volt, és úgy gondoltam, hát végül is miért ne kérdezhetnék rá... Odasiettem.
-Szia! Öm... bocsi. Szabad? Minden hely foglalt és jól esne egy kis levegő. - Böktem a szabad helyre, miközben halványan elmosolyodtam és pillantásom a lányra tévedt. "Kávémat" még mindig kezemben tartogattam, szeretem kiélvezni az izét, a kellemesen bizsergető hatását a szervezetemre és valljuk be, a koncentrálás is jobban megy tőle.

szavak száma: ××× || zene: xxx || megjegyzés: remélem tetszik Smile  
Danielle && Elena

Vissza az elejére Go down
Whimsy De'Schreave
No one's gonna take my soul away


Whimsy De'Schreave


❦ Hozzászólások száma :
206
❦ Érkezés :
2015. Jun. 26.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
☾ Where am I? ☾

Campus Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Campus   Campus EmptySzer. Júl. 01, 2015 7:01 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
No one's gonna take my soul away





Campus Empty

keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Campus   Campus Empty

Vissza az elejére Go down
 
Campus
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: Whitmore College-