KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Just talk... - Elena - Damon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
No one's gonna take my soul away


Elena Gilbert


❦ Hozzászólások száma :
81
❦ Érkezés :
2015. Aug. 08.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
♣ Mystic Falls és Whitmore

Just talk... - Elena - Damon Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Just talk... - Elena - Damon   Just talk... - Elena - Damon EmptySzer. Ápr. 06, 2016 10:59 am


Elnevetem magam a kijelentésén. Örülök neki, hogy végül is ilyen jól megvagyunk egymással és hogy szinte már-már az életünket tervezgetjük. Sok mindent megéltünk együtt, érdekes élet áll mögöttünk és előttünk is. Ezt pedig nem szeretném elvesztegetni. Ő is tudja, mit szeretnék én is tudom ő mit szeretne. Csak dőlőre kell jutnunk egymással. Szerintem pedig menni fog.
-Szeretem csinálni egyébként, azt pedig te is tudod. Nem érdekel, hogy mennyi szenvedéssel jár. - Vontam meg a vállam és újra elmosolyodtam. Mindig is ezt szerettem volna csinálni és mindent megteszek érte, hogy ez össze is jöjjön. Már nincs olyan túl sok, de ha az ember nagyon szeretne valamit, akkor azt meg is tudja valósítani rövid időn belül. A gyakorlatokon pedig igazán jó eredményeket értem eddig el. Legalábbis így érzem. Az asztalra könyökölve hallgatom válaszát a kérdésemre. Mindig olyan frappáns válaszokat ad, ezért is szeretem. Érdekes vele, minden.
-Szuper. Ennek örülök. Nem lett volna jó egy harmadik világháború. - Rázom meg a fejem, miközben megkapjuk az italokat is és én a tetején lévő habot egyből elkezdem bekanalazni. Ez a legjobb része. Mondjuk kicsit megkeseredik a számban amikor kijelenti, miről is szeretne velem beszélni. Leteszem a kanalat és felnézek rá.
-Hallgatlak. - Biztatóan elmosolyodtam azért, nem tudom mire számítsak, de biztosan meg tudjuk beszélni és oldani a helyzetet. Legalábbis úgy érzem, hogy képesek vagyunk rá.


szavak száma: ××× || zene: xxx || megjegyzés: szerelmemnek  I love you  
Damon && Elena

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
No one's gonna take my soul away


Damon Salvatore


❦ Hozzászólások száma :
16
❦ Érkezés :
2015. Aug. 10.
❦ Kor :
182
❦ Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Just talk... - Elena - Damon Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Just talk... - Elena - Damon   Just talk... - Elena - Damon EmptySzer. Dec. 30, 2015 5:11 pm




To: Elena

Nem sietek sehová, az életben eddig sem tettem, de próbálok kihasználni minden lehetőséget amikor Elenával lehetek, és bármennyire is nyálasan hangzik, nem akarom elveszteni, mint ahogy már párszor megtettem. Egyszer emiatt, másszor magam miatt de mindig ez van. Valakit megszeretek, és sors szerűen elveszítem, amitől persze utána hajlamos vagyok bolondságokat művelni. És kiállhatatlan leszek, mint amikor kiderült hogy Katherine nincs is a kriptában. Az elég nagy ütés volt nekem.
A kávézó valóban hangulatos, és elfoglalunk egy kis asztalt, csak kettesben és már kérem is ki az italunkat. Elég nehezen jön nekem ez a beszélgetés, de sajna ez is olyan kellemetlen rossz amin túl kell esnem, tudom hogy az én döntésemre vár mindenki. Bár leginkább Elena, hogy mit akarok azzal a szerrel.
- Most mért? Volt már rá példa - nevetek fel, amikor elszabadult egy vámpír a campuson, aki más vámpírok vérén élt. Igen, erről is tudok, mint ahogy sok minden másról is, amit nem Elena mesélt nekem, egyszerűen csak tudom.
- Remek, akkor legalább volt időd végre pihenni. Tönkretesz ez az iskola, mennyi bajt kavart már eddig is... hihetetlen hogy még mindig itt vagy - hiszen ott volt az a nagyon csúnya eset az Augustin-okkal. Arra, nem szívesen emlékszem vissza. Azok nagyon rossz, és nehéz idők voltak, és azt hittem nem lesz kiút. Megrázom kicsit a fejem, elűzöm ezeket a nyomasztó gondolatokat, hiszen nincs itt helye.
- Jól. Nem bántottam senkit, és a harmadik világháborút sem indítottam el. De... egy kicsit felbosszantottam az öcsikédet - vigyorgom, ahogy beszámolok neki a napomról.
- De nem ezért akartam beszélgetni most veled. Van egy dolog, amiről kértél hogy gondolkodjak el rajta és én megtettem... - kezdek bele, ahogy hol őt, hol az asztal lapját nézem. Nem tudom hogyan mondjam ki, én nem vagyok erős, sem hősi lelkű, oylan mocskosul becséletes mitn az öcsém.... Én Damon vagyok, bármit is jelent ez.

१ Szereti-szereti :hug: १Clothes १ Still Waiting
©️
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
No one's gonna take my soul away


Elena Gilbert


❦ Hozzászólások száma :
81
❦ Érkezés :
2015. Aug. 08.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
♣ Mystic Falls és Whitmore

Just talk... - Elena - Damon Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Just talk... - Elena - Damon   Just talk... - Elena - Damon EmptySzomb. Okt. 17, 2015 1:14 pm


Minden pillanatot szeretek kihasználni vele. Hiszen ki tudja, mit hoz az élet számunkra, mi lesz velünk majd pár hét, hónap múlva. Lehet, hogy meghalunk és lehet, hogy soha többet nem tudunk majd elbúcsúzni egymástól. De azért remélem, hogy ez a nap nem pár héten belül fog eljönni. Még szeretnék vagy több száz évig mellette lenni. Remélem, nem fog rám unni. Mert hát azért például száz év az száz év. Nem találkoztam még életem során olyan vámpir kapcsolattal, ami sok éven keresztül tartott volna. Lehet, hogy itt mi leszünk az elsők? Remélem.
Miután közhírré tétettük, hogy mi egy pár vagyunk és szeretjük is egymást, beszállok mellé az autóba és elindulunk a kávézó felé. Kíváncsi vagyok, milyen helyre visz. Ugyan nem szeretem annyira a meglepetéseket, de az ilyen kellemes kis fedezzünk fel egy kávézót délutánokat annál inkább. Oda is érünk, bemegyünk. Szétnézek. Hangulatosnak találom a helyet. Haladok Damon után, majd leülök vele szemben, egy kis kétszemélyes asztalnál. Kicsit megbököm, amikor a halott professzorokról beszél.
-Hé! Miket nem képzelsz te rólam! - Mosolyodom el, jelezve, hogy persze értettem a viccelődést. Már megszoktam, hiszen ő Damon. Mindig is ilyen volt és szeretem, amikor egy kicsit csipkelődik, mert egyébként sem vagyok az a típus, aki szereti ha tálcán hordozzák. - Egész jó. Ki tudtam pihenni magam. Mostanában túl sok volt a meló, a gyakorlat. Meg hát tudod a csajos esték... most hogy Bonnie visszatért. - Nagyon örülök neki, hogy végre újra együtt a hármas és hogy Damon is végre itt van. Nem szeretném elveszíteni őket újra, hiszen nehéz lenne átélnem megint ezeket a dolgokat. Nem volt egyszerű akkor sem... főleg az érzelmeim kikapcsolása és Damon elfeledtetése után... Nem is akarok ezekre a dolgokra visszagondolni. Közben a pincér megérkezik, megrendeljük a forrócsokit, legalábbis én biztosan, majd ha megtörtént a rendelés akkor mosolyogva visszapillantok a fiúra. - És neked milyen napod volt? - Ha már itt tartunk, akkor folytatom az eszmecserét. Kicsit feszült vagyok, de nem mutatom, nem mondom egyelőre. Nem szeretném ha kudarcba fulladna ez az eddig kellemesen telő randi.


szavak száma: ××× || zene: xxx || megjegyzés: szerelmemnek I love you
Damon && Elena

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
No one's gonna take my soul away


Damon Salvatore


❦ Hozzászólások száma :
16
❦ Érkezés :
2015. Aug. 10.
❦ Kor :
182
❦ Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Just talk... - Elena - Damon Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Just talk... - Elena - Damon   Just talk... - Elena - Damon EmptySzomb. Okt. 10, 2015 7:03 pm




To: Elena

Elena

Hosszú beszélgetés lesz, ez de tartozom neki ennyivel, és nem tehetem meg vele hogy csak úgy ott hagyom, ahogy pár évvel ezelőtt tettem volna, hogy hát bocs, szevasz, mert ő fontos nekem. Olyan fontos, amennyire Kathrine az a számító ribanc, sosem volt, és Elena megtanította nekem/nekünk hogy mi az igazi ragaszkodás és szeretet. Bár eleinte csak nevettem rajta, és gúnyt űztem az érzelmeiből, mostanra mégis valahogy egymás mellé sodort az élet, de nem vagyok teljesen nyugodt azért. Mert Tessa az az ezeréves átkozott vudu boszi, azért ott hagyta azt a kis morzsát hogy sors szerű hogy a hasonmások mindig egymást keressék, de ez megdőlni látszik, hiszen eddig nem vettem észre Elenán hogy boldogtalan lenne. Ennyi idő alatt sikerült kiismernem, és a közös kalandok is megerősítették a köztünk lévő szálat, minden várakozásom ellenére is. Nem hagyott el akkor sem mikor kiderült mi történt Enzoval, és azokkal az őrült Agustine tagokkal.
Így hát mikor elém pattan, visszacsókolom és ölelem, jelezve minden erre kószáló egyéb hímnek, hogy ez a szépség mindenkinek tabu, és csak nekem van jogom ezt tenni vele, és elvinni forró csokizni. Be is pattan mellém.
- Csodás, akkor menjünk is - adok rá némi kakaót a kocsira, és kényelmesen elfurikázom magunkat az egyik hangulatos kis kávézóig, ahol beszélgethetünk. Bezárom a kocsim, és belépek a kis helységbe, szürkés szemeim körbevillannak, hogy egyedül vagyunk-e. Mivel igen, tovább megyek és elfoglalok egy kis asztalt ahol kettesben lehetünk.
- Az dícsérendő, tudod nem kellenek itt halott professzorok, ha éppen nem ötösre osztályoznak - kacsintok rá, tudom jól hogy nem tenne ilyesmit, de valamivel szívnom kell a vérét, nehogy már unalmas kapcsolatunk legyen.
- Milyen napod volt, ha már nem mentél be tanulni? - kérdezem hogy valamiképp felkészüljek a beszélgetés nehezére, miszerint megmondom neki hogy én nem veszem be a gyógyírt, mert... nem tudnék élni úgy, én ahhoz nagyon elégedett vagyok a vámpírlétemmel, és borzalmasan önző is.

Still Waiting
©
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
No one's gonna take my soul away


Elena Gilbert


❦ Hozzászólások száma :
81
❦ Érkezés :
2015. Aug. 08.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
♣ Mystic Falls és Whitmore

Just talk... - Elena - Damon Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Just talk... - Elena - Damon   Just talk... - Elena - Damon EmptyKedd Szept. 22, 2015 11:23 am


Amióta előkerült az ellenszer, mind egy kicsit félünk. Látszik Damon arcán is, az enyémen is és a többiekén is. Tudják, hogy szeretném ezt, de csak akkor, ha velem együtt életem szerelme is bele megy a dologba. Ha nem, akkor nincs értelme. Hogyan tudnék valakit mást szeretni, ha tudom Damon örökké élni fog és örökké ott lesz a közelemben. Nem menne mással... Tényleg szerettem volna gyerekeket is de csak ez az egy dolog lesz, amit nem kaphatok majd meg ha nem vesszük be az ellenszert. Mert a jó munka az rendben lesz, házat vehetünk, csak örökké fogunk élni és néha el kell majd költöznünk. Ez még annyira nem is rossz dolog.
Mosolyogva pattanok Damon elé, csókot adok neki és bólintok egyet a megjegyzésére. Valóban, engem sem érdekelnek ezek a kis elsős fruskák sőt... egyébként sincs esélyük ellenem. Nem vagyok az a tipikus bevadulós lány, aki megjegyzi bárki arcát aki megpróbálja lecsapni a fasziját a kezéről, de ha kell, lehetek.
-Hm... forrócsoki? Menjünk már! - Nevetem el magam miközben beszállok az autóba és bekötöm az övet. Már csak megszokásból is. Ezek olyan dolgok, amik annyira belevésődnek a fejembe, hogy észre sem veszem és csinálom. Damon kérdése hallatán oldalra fordítom a fejem és szem forgatva válaszolok. - Ma nem voltam bent a suliban. Úgyhogy volt lehetőségük elkerülni ilyen szempontból. Na és neked? Kinek a lelkét nyugtalanítottad ma? - Vigyorgok. Mi nem egy egyszerű pár vagyunk. Viccelődünk, nem vesszük fel egymás hülyeségét. Szerintem ez teljesen normális. Mindig is ilyen kapcsolatra vágytam csak azt nem számítottam bele, hogy vámpírként és örökké. De nem bánom. Damonnel nem. Még azt is meg fogom neki bocsájtani ha azt mondja, nem veszi be a gyógyírt velem. Mert szeretem.

szavak száma: ××× || zene: xxx || megjegyzés: szerelmemnek  I love you  
Damon && Elena

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
No one's gonna take my soul away


Damon Salvatore


❦ Hozzászólások száma :
16
❦ Érkezés :
2015. Aug. 10.
❦ Kor :
182
❦ Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Just talk... - Elena - Damon Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Just talk... - Elena - Damon   Just talk... - Elena - Damon EmptySzomb. Szept. 19, 2015 4:35 pm




To: Elena

A főiskola körül elég nagy a nyüzsgés, az emberek jönnek mennek, és pár évvel ezelőtt még gondtalanul elvegyültem volna köztük én is hogy aztán könnyedén válogassak, kit mikor akarok megenni, vagy legalábbis bele kóstolni a vérébe. Most meg türelmesen várakozok az autómnak támaszkodva, és azon tűnődöm, vajon mennyire lesz nehéz ez az akadály, amit el akarok mondani Elenának. Sokat gondolkodtam ezen, és jó pár álmatlan nappalom is volt emiatt, de végül kínosan lassan döntésre jutottam ezzel az egésszel kapcsolatban.
Kezem lassan simít végig Elena formás alakján, bár nem emiatt szerettem bele, legalábbis azt hiszem. Bár kétség kívül benne volt az is hogy úgy néz ki mint Kathrine, akit sok éven át szerettem, de alávaló módon elárult. Elena azonban más, sokkal nemesebb lélek, mint amilyen az a hazug ribanc valaha is lesz. Elmosolyodom ahogy a vidámságot látom a szemeiben, boldoggá akarom tenni, ha már annak a tökelütött öcsémnek nem sikerült. Megérdemli hogy ne szenvedjen, eleget kapott már az élettől.
- Hm, a többiek véleménye nem érdekel, csak a tiéd - mosolyodom el, de én is hallom, és látom is ahogy elhaladva mellettünk tini lányos kuncogásba kezdenek, mire szívdöglesztő mosolyt villantok feléjük. Gonosz lennék? Meglehet. Aztán vissza fordulok a nő felé.
- Találtam a közelben egy hangulatos kis kávézót, ahol isteni forró csokit csinálnak - válaszolok, ahogy elengedem, hogy be tudjon szállni mellém a kocsiba, és már suhanunk is arra felé. Magabiztosan vezetek, szeretem az autókat.
- Milyen napod volt? Nem etted meg egyik tanárod sem? - vigyorgok rá.

१ Szereti-szereti :hug: १Clothes १ Still Waiting
©️
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
No one's gonna take my soul away


Elena Gilbert


❦ Hozzászólások száma :
81
❦ Érkezés :
2015. Aug. 08.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
♣ Mystic Falls és Whitmore

Just talk... - Elena - Damon Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Just talk... - Elena - Damon   Just talk... - Elena - Damon EmptySzer. Szept. 16, 2015 10:11 am


A mai napom csak Damonről fog szólni. Mostanában a suli miatt egy kicsit kevesebbet látjuk egymást, így néha muszáj kikapcsolódni valamelyest. Tudja, hogy fontos nekem az iskola és ezt tiszteletben is tartja. Szeretem ezt benne. Azt is, hogy fontos vagyok neki. Kapcsolatunk már elért arra a szintre -részemről - hogy nem csak rózsaszínben látom a világot, hanem össze tudom kapcsolni a párkapcsolatomat, a barátaimat és az iskolát. Egyesek erre nem képesek. Ismerek sok ilyen embert. Caroline és Bonnie jó szórakozást kívánt nekem a mai napra, majd elmentek a suliba. Én pedig nyugodtan felkészülhettem a randira. Megfürödtem, hajat mostam, majd bebugyolálva kiléptem a fürdőszobából és a szekrényemhez trappoltam. Felnyitottam, és vagy tíz percen keresztül álltam előtte, mire a választásom egy egyszerű mégis csinos összeállításra esett. Nem kell kiöltöznöm ahhoz, hogy tetszek Damonnek. Igaz, minden pasi szereti, ha egy nő sokat mutat magából, egy szexi, mégis elegáns kis ruhácskában, de szerintem ez nem a legmegfelelőbb alkalom arra, hogy olyasmit válasszak. Ruhákat letettem az ágyra, majd leültem az asztalomhoz a tükör elé és megszárítottam a hajam. Kevés sminket is használtam, csak hogy kiemelje a szememet és a számat, majd felöltöztem és miután belepakoltam a táskámba, az órára pillantottam. Éppen időben. Talán egy kicsit meg fogom majd várakoztatni, de csak egy pár pillanatra. Elindulok a kollégiumból a parkoló felé, a jól megszokott lépcsőket gyorsan veszem, majd a következő pillanatban már meg is érkezem. Megállok előtte egy kellemes mosollyal az arcomon. Hiányzott.
-Szia. - Viszonozom a puszit és röviden felnevetek. - Pontosan, ahogy mondod! És úgy látom nem csak én gondolom így... - Böktem a mellettünk elsuhanó lányokra, akik Damont figyelve elnevették magukat és sugdolózni kezdtek. Mint a kislányok... Átölelem a pasimat, nem azért, mert jelezni akarom, hogy foglalt, hanem mert jól esik. - Hová megyünk ma?

szavak száma: ××× || zene: xxx || megjegyzés: szerelmemnek  I love you  
Damon && Elena

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
No one's gonna take my soul away


Damon Salvatore


❦ Hozzászólások száma :
16
❦ Érkezés :
2015. Aug. 10.
❦ Kor :
182
❦ Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Just talk... - Elena - Damon Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Just talk... - Elena - Damon   Just talk... - Elena - Damon EmptyKedd Szept. 15, 2015 11:47 pm




To: Elena

Kora reggeltől fenn vagyok már, és nem mondom igazán tevékenyen telnek a napjaim mostanában, de van egy két dolog ami elől előbb utóbb nem tudok majd kicsúszni, vannak ilyen hálátlan dolgok is. Mint ez a kényes ember vagy vámpír téma. Nem igazán vágyom rá hogy ennek a részleteibe bocsátkozzam Elenával, de mégis meg kell tennem, és jobb az ilyen kéretlen, kellemetlen témákon hamar túlesni, így az ágyból felkelve, el is határozom, hogy elmegyek az egyetemre, ahová jár, és majd az órái után megbeszélhetjük.
Felöltözöm, szokás szerint feketébe, és a kedvenc kék autómba pattanok be, hogy max hangerőre tekerjem a rádiót, amíg odaérek az egyetem elé, és leparkolok, egy elég feltűnő helyen, hogy azonnal észrevehető legyek, és türelmetlenül várom, de nem jelzem neki előre telefonon hogy itt vagyok. Csak a kocsi oldalának dőlve várakozom, és szemügyre veszem az idejárókat, és próbálom felmérni őket, ki lenne tökéletes a következő kaja jelöltnek. Egyetem, sok ember, vámpír paradicsom komolyan. Nem is értem én miért nem fejeztem be sosem. Mert egyszer elkezdtem a főiskolai tanulmányokat de túl sok minden történt, így abba kellett hagynom, és évekre magam mögött hagytam mindent. Nosztalgikus hangulat kap el, és szinte csak akkor nézek fel Elenára mikor elém toppan, és szürkés szemeim rá fókuszálnak a barátnőmre. Mert az enyém lett, igaza lett Ricknek. Az a nyomorult... hogy hiányzik. Elmosolyodom Elenára, ahogy odaér, és meg is ölelem, és üdvözlő csókot nyomok az ajkaira.
- Helló szépségem. A suli legmenőbb vámpírjának a város legmenőbb pasija dukál, nem igaz? - köszöntöm kedves, kissé ironikus szavaimmal. Én már csak ilyen vagyok.


१ Szereti-szereti :hug: १Clothes १ Still Waiting
©️


A hozzászólást Damon Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 19, 2015 2:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
No one's gonna take my soul away





Just talk... - Elena - Damon Empty

keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Just talk... - Elena - Damon   Just talk... - Elena - Damon Empty

Vissza az elejére Go down
 
Just talk... - Elena - Damon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kevin & Damon
» Damon Salvatore
» Elena alkotásai
» Elena - Val - It's magic...
» Kidnapping || Elena & Kai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: Whitmore College-