KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Udvar
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dezniee Sixx
No one's gonna take my soul away


Dezniee Sixx


❦ Hozzászólások száma :
6
❦ Érkezés :
2016. Feb. 13.
❦ Kor :
1019
❦ Tartózkodási hely :
▪ i'm going to hell

Udvar Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyVas. Márc. 27, 2016 7:48 pm


You can't trust a cold blooded.
To: Stefan


Stefan Salvatore. Pont olyan volt, mint amilyennek elképzeltem azon dolgok alapján, melyek tudásomat gazdagították. Határozott volt mégis bizonytalan, kételyei, démonjai folyton csatát vívtak a feltörekvő önbizalmával, amely hol kitört, hol elmerült a tragikus események kapcsán. Kíváncsi és bizalmatlan, mégis nehezére esett hazudni vagy eltitkolni érzelmeit, gondolatait, hiszen világ életében őszinte személy volt, mégis a mocskos pokol, melynek ragacsos fekete árnya belepett mindent, amerre csak a szem ellát, arra kényszerítette, hogy beálljon a sorba, bár nehezére esett. Sokan mesélték, hogy gyakran hagy szüneteket mondanivalója közt, sóhajtozik és szemet lesüt, ilyenkor mindig titkolózik vagy elhallgat valamit.  

Nem hazudik, csak okos, tudja, hogy keverje a kártyáit, ugyanakkor érzelmei sokszor megcsalták már, hiszen ezeket nagyon nehéz gyeplőn tartani. Magányos, ugyanakkor szomjazza a szeretetet, a törődést, gondoskodást, óvást, egy másik személy közelségét, hiszen fontosak számára az emberi kapcsolatok. Nehezen kezeli az ilyen dolgokat, az elvesztést, a gyászt, a fájdalmat. Magába fordult és ugyanakkor kissé őrült is, ennek látta kárát megannyi ember, kinek vérét ontotta tömegével és ennek látta gyönyörűségét Niklaus, ki barátjává fogadta őt, keblén nevelgette az érzést mindkettőjük helyett: nincsenek már egyedül. Ha csak egy pillanat varázsa is volt az egész, már megérte, ott volt mindkettőjük békéje, mert egy percre valaki megértette a lelkükben dúló háborút. A gonoszt könnyű elítélni, de megérteni annál nehezebb és ez az igazi feladat. Ebben gyökerezett a barátságuk.
- Pont valami ilyen fogadtatásra számítottam, Stefan. Már ha szabad, hogy tegezzelek. De tán egyikőnk sem olyan öreg, hogy magázódjunk. Az én nevem Dezniee Sixx, de szólíts csak Dezie-nek. - mutatkozom be neki, majd egy lépéssel közelebb is megyek, de csak éppen annyira, hogy ne érezze veszélyben és fenyegetve magát. - Beszélni szeretnék veled valamiről, vagyis inkább valakiről. - hangsúlyozom az utolsó szót. - De talán nem itt kellene és kényelmesebb is volna, ha nem az ajtódban ácsorgunk. Tudom, nem szívesen hívsz be egy vadidegent a házadba, de ha bántani akarnálak már megtehettem volna. Nekem az is jó, ha a házad körül, olyan helyre megyünk, ahol nem vagyunk ennyire a kíváncsi szemek kereszttüzében. - mondom, hiszen jól tudom, hogy milyenek errefelé az emberek, bár ők még csak a legkisebb probléma. - Nem tartanálak fel sokáig, ígérem. - zárom le a mondandóm és várom, hogy ő megadja számomra a remélhetőleg kedvező választ.


words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: The Pretty Reckless - Cold Blooded

Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
No one's gonna take my soul away


Stefan Salvatore


❦ Hozzászólások száma :
22
❦ Érkezés :
2015. Jun. 08.
❦ Kor :
176
❦ Tartózkodási hely :
in the darkness. ℘

Udvar Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyPént. Márc. 04, 2016 10:14 pm





To: Dezniee



What Do You Want From Me?

ღ zene: It Has Begun ღ megjegyzés: Lesz ez jobb is XD

A „minden rendben van, Stefan” énem elment nem régiben nyaralni Hawaii-ra, míg a „szenvedjünk a végletekig, Stefan” oldalam viszont visszatért nagy örömmel az arcán. A „jól vagyok” énem jelenleg nem funkciónál, azaz nem elérhető változatú példány, de a „sajnáltassam önmagam” egy teljesen kötetlen verzió, amely bármikor áll bárki rendelkezésére, s ha mindez nem lenne elég, akkor még bőven van mit megmutatni a repertoárból. Tehát senki se fakadjon sírva, hisz teljes mértékben „az önmagam alatt vagyok” érvényes rám. Persze, ha bárki is nagyon kéri, akkor tudok még szolgálni „italbemutató előadással”, azaz töménytelen mennyiségben részegre tudjuk inni magunkat könnyedén, illetve bemutathatom a „szoba átrendezési” elvet is, amely azon alapszik, hogy hogyan is kell ripityára törni mindent, ami a kezed ügyébe esik. Ha pedig VIP szolgáltatást kívánsz, akkor ezenfelül extraként „hogyan is szúrjunk el még jobban mindent” programot is ajánlhatok. S remélem, hogy a kínálatom tökéletesen kielégíti a keresletedet..
Immáron két napja annak, hogy romokban hagytam a szobámat, és elmentem inni kora reggel a Grillbe, ahol találkoztam Caroline-al, amikor pedig eljöttem onnan, nos teljesen felszívódtam. Így egy jó ideje annak, hogy nem jártam a Salvatore ház környékén sem, így teljes mértékben ráférne egy bizonyos nagy takarítás majd a lakrészemre, bár semmi kedvem hozzá, hisz hiába tennék rendet, ha aztán úgy is elöntene a düh, és ismét szétkapnék mindent. Amióta elégettem a naplóimat a hídon, nos azóta valami elszakadt bennem, és akárhogyan is próbálkozom azzal, hogy újra a régi önmagam legyek, ha egyszerűen nem megy nekem. Adnám én azt a viselkedésemet természetesen, hogy „igenis, remekül érzem magam”, de amint erre gondolok az életkedvem is elmegy, s az eljátszása pedig koránt sem menne. Túlontúl is magamba roskadtam, és valami egészen mélyen megsebzett, mert minden eddigi sebemet feltépte. A régi emlékek előjöttek, a régi fájdalmak felidéződtek, s a magány, mely meg volt, akkor, nos mostan is meg van. Akármennyire tiltakozom, avagy nem szeretném, nos nem számít. Semmi sem számít.
Mélyen szívom magamba a levegőt, ahogy határozottan közelítem meg az oly régóta nem látott Salvatore Panziót, ám megtorpanok egy pillanatra, amikor is az ajtónál egy nőt látok állni. Felsóhajtva folytatom végül az utat, és egy magamra erőltetett „minden rendben velem” álcát öltök, ahogy megközelítem az ifjú hölgyeményt. Nem tudom, hogy ennyire éber, avagy csak kiváló a hallása, de rögtön megfordul, amikor is megérkezem. Elsétálok határozottan mellette, és megközelítem az ajtót, amelyet kinyitok könnyedén, majd beljebb lépve felé fordulok.
-Szép reggelt neked is, ha már voltál olyan kegyes csak emiatt meglátogatni engemet.-Jegyzem meg egy féloldalas mosollyal, és egy semleges hangszínnel, hisz időközben felismertem a fajtársamat. Vámpír ő is, akárcsak én - ezt nem tagadhatja le, de szerintem nem is akarná. Határozottan nézek a szemeibe, és minden kétségét kizárom annak, hogy labilis az állapotom. Jól tudom azt, hogy jelenleg kicsit sem lehettek gyenge.-Esetleg még valami, vagy mehettek a dolgomra?-Szegezem neki a kérdést felvont szemöldökkel, ahogy az ajtófélfának dőlve keresztbe fonom a mellkasom előtt a karjaimat, és oldalra döntött fejjel kezdem el nézni őt.


Vissza az elejére Go down
Dezniee Sixx
No one's gonna take my soul away


Dezniee Sixx


❦ Hozzászólások száma :
6
❦ Érkezés :
2016. Feb. 13.
❦ Kor :
1019
❦ Tartózkodási hely :
▪ i'm going to hell

Udvar Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar EmptyPént. Márc. 04, 2016 6:04 pm


You can't trust a cold blooded.
To: Stefan


Már vagy 3 napja sétáltam. A sövény, amelyen most kecses lábnyomaimat hagytam, egykor hangos nevetések ölelője volt és sosem tűnt el a reccsenő faágak zaja, mely az apró lábak alatt óvatosan roppant össze. Hosszú hosszú idők és az égen selymesen úszó bárányfelhők mesélnek az ősi Mystic Falls-i erdőről. Régen nem jártam már erre, de mikor elhatároztam, hogy újra felkeresem a megkopott család tagjait, biztosnak kellett lennem benne, hogy nem járok rossz úton, erről pedig úgy tudtam legkönnyebben megbizonyosodni, hogy minden olyan személyt, akinek valaha köze volt unokafivéreimhez feltérképezek.

Kezdésképpen az elveszett kisvárosban itt voltak hát a Salvatore testvérek, azaz leginkább most csak a fiatalabbik testvér, Stefan. Sokat hallottam már róla, és bár ő valószínűleg nem tud róla, de futólag már találkoztunk egyszer. Nem csak ő szereti a rockzenét. Lassan léptem a ház elé, ahol az ajtóban megtorpantam, hiszen nem tudok bemenni addig a pillanatig, amíg be nem hívnak és bár ezt nem érzem szükségesnek, mégis kényelmesebb volna odabent beszélgetni. Egy régi hinta nyikorgása a szélben, mely egészen a várostól idáig hallik, önfeledt nevetés színezi a kora reggelt, mely még a harmat illatával van tele. Óvatosan fordulok, hogy a hátam mögé nézhessek, onnan néhány megfontolt lépést sejtek. A nyikorgó fa, a magassarkúmmal ír égi zenét, ahogy a szürkés kék színű szemtükrömben kirajzolódik egy férfi alakja.
- Azt hiszem éppen időben érkeztél, hogy jó reggelt kívánhassak. - mosolyodtam el szélesen.


words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: The Pretty Reckless - Cold Blooded



A hozzászólást Dezniee Sixx összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 27, 2016 7:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dezniee Sixx
No one's gonna take my soul away


Dezniee Sixx


❦ Hozzászólások száma :
6
❦ Érkezés :
2016. Feb. 13.
❦ Kor :
1019
❦ Tartózkodási hely :
▪ i'm going to hell

Udvar Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Udvar   Udvar EmptyPént. Márc. 04, 2016 6:00 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
No one's gonna take my soul away





Udvar Empty

keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Udvar
» Udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: Mystic Falls :: Lakónegyed :: Salvatore ház-