KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Folyosók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alexander Dracy
No one's gonna take my soul away


Alexander Dracy


❦ Hozzászólások száma :
27
❦ Érkezés :
2015. Aug. 09.
❦ Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Folyosók Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók EmptySzer. Aug. 26, 2015 8:20 pm



Elena & Alex



Word: - | Song: Link | Message: Smile



-Akkor úgy érzem, ezzel gondban leszek. -vigyorodom el csibészesen. Már a gimnáziumban sem szerettek a tanárok. Volt is rá okuk, ugyanis mindig én voltam a zűrös gazdag gyerek, akit nem tudtak kirugatni.
Már sok mindent kipróbáltam a tanárok és a diákok szivatásától kezdve drogügyletekbe is keveredtem, de abból már kijöttem.
-Nagyon örülnék neki. -válaszolom bólogatva, majd feltűnésmentesen végigfuttatom szemem dekoltázsán és hosszú, napbarnított lábain.
-Renben, akkor máris jövök. -mondom Elena-nak, majd a büfés pulthoz sétálok, és kikérek neki is, és magamnak is egy-egy kólát.
-Egyébként mióta tanulsz itt az iskolában? -kérdezem, csak hogy megsaccolhassam a korát.
Egy idősnek mondanám magunkat, de igazából semelyik opció nem tántorítana vissza attól, hogy beszélgessek vele, és talán jobban megismerjem.









Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
No one's gonna take my soul away


Elena Gilbert


❦ Hozzászólások száma :
81
❦ Érkezés :
2015. Aug. 08.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
♣ Mystic Falls és Whitmore

Folyosók Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók EmptySzer. Aug. 26, 2015 7:18 pm


Őszintén elmosolyodok mondatán, hogy most már nem gondolkodik azon, hogy haza menjen. Nos, örülök, hogy sikerült feldobnom a napját. Kedves srácnak tűnik, olyannak akivel jókat eltudnék beszélgetni, szimpatikus számomra, pont ezért jöttem ide. Meg azért is, mert nekem is szükségem van mások társaságára, nah nem mintha Caroline nem lenne megfelelő, csak vele per pillanat más a hangulat, nem tudom, hogy mikor fogja fel kapni a vizet, hogy mikor mondok olyat amit bántásnak vehet. Igazából nem is tudom, hogy mit tudnánk csinálni, nekem is kellett 1 év ahhoz, hogy újra magamra találjak, hogy elkezdjek mással is foglalkozni.
- Nem rossz hely, csak van pár tanár akiknél jobb nem kihúzni a gyufát. - mondom neki mosolyogva, majd kezet rázok vele. Alex... Helyes pasi, jó névvel, csodálkozok is azon, hogy egyedül van itt, és nem egy adag lány csapattal. Bár kitudja, hogy miért nem keresett magának társaságot, lehet, hogy szimplán csak szeret egyedül lenni.
- Ha akarod, akkor majd körbe vezethetlek. - mondom neki egy kedves mosoly keretében. Hirtelen eszembe jut az, mikor Wes Maxfieldet megismertem. Akkor találkoztam Enzoval először. Mint ahogy kiderült Maxfield vámpírokon kísérletezik, engem is elkapott, és ahogy azt később megtudtam, Damon és Enzo így ismerték meg egymást, még sokkalta régebben. Sok minden történt itt, de szerencsére minden már a múltat képezi, és abban a reményben élek, hogy ez az év jobb lesz.
- Egy kóla az most jól jönne, köszi. Régóta fent vagyok. - mondom neki kedves hangnemben.

szavak száma: ××× || zene: Im a Freak by: E. Iglesias || megjegyzés: Kövi jobb lesz, eskü Very Happy  
Alex && Elena

Vissza az elejére Go down
Alexander Dracy
No one's gonna take my soul away


Alexander Dracy


❦ Hozzászólások száma :
27
❦ Érkezés :
2015. Aug. 09.
❦ Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Folyosók Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók EmptySzer. Aug. 26, 2015 11:47 am



Elena & Alex



Word: - | Song: Link | Message: Ennél csak jobb lesz, ígérem Smile



Arra gondolok, hogy annál még egy fűszál is érdekesebb látványt nyújt, mint ez a bizonyos Whitemore, amelyet annyira nagyra tartanak az itteniek.
Amikor a büfés stand fele fordítom a fejem, hogy megnézzem, mi az ital választék, felém közeledik egy lány.
Ó, az első dolog, amiért érdemes volt ide jönni.
-Eddig azt gondoltam, hogy jó, de most, hogy ide jöttél, nem gondolkodom azon, hogy haza megyek. -mosolyodom el, és felkelek a székről.
-Nem is olyan rossz hely ez a Whitemore. -teszem hozzá, és felé nyújtom a kezem, miközben kedves arcát tanulmányozom.
-Alex. -rázom meg a kezét.
-Még nem ismerek senkit. Nem rég jöttem. -szólok pár szót, bár a nagy csajozógépnek, akit New Orleans-ban ismertek, elakad a szava a látványtól.
-Meghívhatlak valamire? -kérdezem tőle, és a fejemmel a büfé felé bökök.








Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
No one's gonna take my soul away


Elena Gilbert


❦ Hozzászólások száma :
81
❦ Érkezés :
2015. Aug. 08.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
♣ Mystic Falls és Whitmore

Folyosók Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók EmptySzer. Aug. 12, 2015 3:46 pm


Újra itt vagyok a Whitmore-on. Kicsit furcsa érzés kerít hatalmába, mikor eszembe jutnak azok a dolgok amik itt történtek velem, míg itt voltam. Először az a rejtélyes halál eset a szobatársunkkal, aztán ott van még Dr. Wes Maxfield is, aki vámpírokon kísérletezett. Ő tartotta anno fogva Damont és Enzot is, illetve pár évvel ezelőtt engem is, de szerencsére megúsztam azt, hogy rajtam bármi fajta kísérletet is műveljen a testemen. Nem túl sok jó emlékem köt ide, de úgy döntöttem, hogy adok ennek a helynek még egy esélyt, hisz ember lettem, ideje elkezdenem normális életet élni, ahhoz pedig az első lépés az, hogy folytatom az egyetemet. Sikerült rá vennem Carolinet, hogy jöjjön velem vissza, és hála az égnek beadta a derekát. Úgy gondolom, hogy a suli kellően elfogja tudni vonni a figyelmét, gondolatait anyukája haláláról... Teljesen kivan készülve, ez érthető, én is nagyon magam alatt voltam mikor az én szüleim haltak meg, én már ezt egyszer végig csináltam és nem kívántam senkinek sem azt a fájdalmat, ami ezzel jár. Caroline próbálkozott mindennel, de nem tudta megmenteni az anyját, és talán valamilyen módon érthető az, hogy azt érezte a legjobb döntésnek, hogy kikapcsolja az érzelmeit, pedig nem volt jó, én már csak tudom, mikor az ember vissza kapcsol, ugyan úgy érzi a fájdalmat. Erre nincs jó megoldás, csak hagyni kell, hogy az idő valamennyire begyógyítsa a sebeket.
Caroline a kolesz szobánkban maradt arra hivatkozva, hogy kicsit kitakarítja. Próbáltam meggyőzni, hogy jöjjön velem, de nem akart, úgy hogy egyedül intézem el a beiratkozáshoz szükséges dolgokat. Úgy is kész leszek vele pár perc alatt.
Mikor elintéztem a dolgokat, a suli büféjébe megyek, hogy vegyek magamnak valami kaját. Veszek is egy szendvicset, de nem megyek vissza a szobába, hanem oda megyek egy idegenhez aki eléggé fapofával ül a széken.
- Nem túl jó egyedül lenni, nem gondolod? - mondom neki barátságos hangnemben mikor oda megyek hozzá, s megállok mellette. - Elena vagyok. - mutatkozok be.


to Alex
xxx ● zene lesz jobb

Vissza az elejére Go down
Alexander Dracy
No one's gonna take my soul away


Alexander Dracy


❦ Hozzászólások száma :
27
❦ Érkezés :
2015. Aug. 09.
❦ Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Folyosók Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók EmptyHétf. Aug. 10, 2015 9:25 pm



Elena & Alex



Word: - | Song: Link | Message: Remélem elmegy kezdőnek Smile



A napsütéses időben egykedvűen vezettem szürke BMW cabrio-mat az egyetem bejárata előtt elterülő parkoló felé. Nagy feltűnést keltettem, de ezt már megszoktam. Mikor találtam egy üres helyet, gyorsan le is parkoltam, és az épület bejárata felé sétáltam.
Soha nem szerettem az iskolákat, most mégis valami miatt itt vagyok, hogy elkezdjem az egyetemi kurzust.
Valószínűleg a szüleim hatása ez, akik meghaltak. Nem árultam el senkinek New Orleans-ban, de eléggé megviselt a dolog, és talán így akarom enyhíteni a bűntudatom. Sosem voltam jófiú, és nem gondolkodom azon, hogy mostantól az leszek. Az életemet ugyan úgy akarom élni, mint eddig, most mégis egy új fejezetet kap Mystic Falls.
Rossz tanulmányom ellenére ide jöttem, és felforgatom az iskola életét.
Kitárom magam előtt a Whitemore College bejárati ajtaját, és beljebb lépek. Elgondolkodva feljebb tűröm ingem ujját, és a termek előtti folyosókat járom be. A tanárok szobáját keresem, ahol, ha minden igaz, be is jelentkezhetek, hogy leadjam azokat a dolgokat, amik szükségesek.
Miután leadom a papírokat, sietősen távozom. Egyáltalán nincs szükségem arra, hogy egy tanár is hozzám szóljon, és esetleg kérdezősködjön rólam. A legbarátságtalanabb arcomat veszem elő, és leülök az iskolai büfé előtt elhelyezett asztalhoz. Egykedvűen magam elé meredek.








Vissza az elejére Go down
Whimsy De'Schreave
No one's gonna take my soul away


Whimsy De'Schreave


❦ Hozzászólások száma :
206
❦ Érkezés :
2015. Jun. 26.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
☾ Where am I? ☾

Folyosók Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Folyosók   Folyosók EmptySzer. Júl. 01, 2015 7:03 pm

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
No one's gonna take my soul away





Folyosók Empty

keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Folyosók   Folyosók Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Folyosók
» Folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: Whitmore College-