KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Chris Rhodes
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Whimsy De'Schreave
No one's gonna take my soul away


Whimsy De'Schreave


❦ Hozzászólások száma :
206
❦ Érkezés :
2015. Jun. 26.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
☾ Where am I? ☾

Chris Rhodes Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Chris Rhodes   Chris Rhodes EmptySzomb. Szept. 19, 2015 1:17 pm

elfogadva, gratulálunk

üdvözöllek családunk körében

Szió Chris  :já:
Hivatalosan is üdvözöllek köztünk! :tita: Meg kell említenem, hogy nagyon szeretem a választott pb alanyodat és el kell mondanom, hogy szerintem tökéletesen illik a karakterhez! :bú:
Ha pedig már karakter, ez valami zseniális! Az első ami eszembe jutott róla egy bolondos Casper szerű figura. Very Happy Ötletes karakter, szuper fogalmazással és egy csipetnyi humorral, ami tökéletessé teszi a munkádat! :*: Megmosolyogtatott a jellemed is és a történet morzsád is, alig várom, hogy még több írásodat olvashassam, szóval nem húzom tovább az idődet, így is eleget vártál rám. Very Happy Elfogadva! Szaladj foglalózni, aztán irány játszani! Jó Szórakozást nálunk! :hug:
Vissza az elejére Go down
Chris Rhodes
No one's gonna take my soul away


Chris Rhodes


❦ Hozzászólások száma :
8
❦ Érkezés :
2015. Sep. 18.
❦ Kor :
31
❦ Tartózkodási hely :
Szellemvilág

Chris Rhodes Empty

GHOST
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Chris Rhodes   Chris Rhodes EmptyPént. Szept. 18, 2015 2:54 pm

Chris Rhodes

A füstbe ment terv

Chris • 23

• becenév: Chris, meg amit kitalálsz
• születési hely, dátum: London, 1992. október 23. (halál időpontja 2010. szeptember 18.)
• faj: Szellem
• kor: 23 év
• családi állapot: nem emlékszem
• foglalkozás azt tudom! Diák. Voltam.
• play by: Jamie Campbell Bower
• kapcsolat a családdal: már nem emlékszem rájuk
• amik egyedivé tesznek:
Dinka. Ez az egy szó elég ahhoz, hogy megtudd, ki is vagyok jellemben. Nem tudom, nem emlékszem, hogy életemben milyen voltam, csak érzések és sugallatok nyúlnak vissza néha, amiben tudom, hogy mindenbe szerettem beleütni az orrom, szaglásztam dolgok után, mint egy szorgos kisegér a táplálék után. Ne kérdezd, mennyit írunk és mennyi az idő, mert az az érzék és gondolkodás kikopott belőlem, elég hamar. Még sokszor elfeledkezem, hogy az anyagi világ már nem akadály számomra, automatikusan nyúlnék a kilincs, távirányító után, felszállok a buszra, a lépcsőn, meg akarom nyomni a liftgombot, vagy éppen tartani az ajtót, ha be akar az orrom előtt csukódni és ordítok, ha éppen lezuhannék. Mert szokásom. Az emlékezetem ugyan nem hajaz aranyhaléra, de az állandó viháncolós és vigyorgós, mindenből találós kérdést alkotó jellemem úgy általában mindenkit kikészít a környezetemben. Ez is a célom, legalább békén hagynak. Gondoltam én, de nagyon nem jött össze, éppen hogy nem.Tudok azért szomorú is lenni, a korlátokat nem szeretem és ugyancsak tudok dühöngeni, vagy szomorkodni, ha korlátoznak.
A ruházatom, ha éppen nem akarok ködösíteni, a fekete garbó és nadrág, bakanccsal. Ez volt az utolsó ruhadarab, ami rajtam volt, s amikor meghaltam (a kórházi inget most vegyük ki ebből a listából). Szőke hajam van, bárki is mondja, hogy festettem, erősen tagadom. Sárgáskék szemeim vannak, sose tudta eldönteni, melyiket szeretné, most már nem is fogja, azt hiszem.
multik • tapasztalat
• hallgasd történetem... Megint csak röhögni tudnék magamon. Most gondolj bele: állok a fotocellás ajtó előtt és dekkolok. Mert, hogy becsukódott előttem. Na igen ám, de az ajtó engem nem érzékel, ergo a világ végezetéig is ácsoroghatnék előtte, hogy végre bejussak. A dologban két bökkenő van: minek akarok én bemenni ebbe a boltba, ha még meg se tudom fogni? A másik: talán át kéne lazán lépni azon a rohadt ajtón...
Beletúrok a hajamba, úgyse látom magam, nem tükröződöm vissza, mert. Halott vagyok. Nem emlékszem semmire az életemből, és senkire. Azt sem tudom, hogy van-e családom, voltak-e barátaim, ellenségeim, egyáltalán milyen életem volt. Mint ahogy nem emlékszem a két év semmiben lebegésből sem, amikor kómában voltam. Ez a bizonytalanság még ma is bennem van, nem tudom eldönteni, hogy menjek, vagy maradjak, és hogy egyáltalán kutassak-e az életem után. Elvégre az életéből tanulva lép tovább az ember, nem igaz? Vagy ez sem így van? Szerintem a nevem sem az, ami, egyedül a keresztnevemet tudom annak mondani, mert a sötétségből, évekkel ezelőtt egy hang ezt mondta ki és ösztönösen mozdultam. Ki a testemből, ki az életemből. Nem hallottam magam mögött a teljes vízszintessé váló vonal sípolását, a családom sírását, a kórház hangjait.
Nem várt erős Fény, nem várt a Pokol sem, egyszerűen csak ott voltam egy csitri szobájában, aki éppen olyan leeső állal bámult rám, mint én vissza, hogy aztán egy kiáltással együtt ugorjak az ablak felé, mert azt tudtam, hogy ez nem az én szobám, de az ablak előtt visszaütköztem, nem tudtam tovább lépni. Nem értettem, hol vagyok, ki vagyok és egyáltalán mi történt.
Miután megtudtam, mi is az ábra, egészen feldühödtem, nem tudom, mi történt utána, csak az, hogy az egyik sarokban kuporgok, sűrű bocsánatkérések közepette.
Azok az idők már elmúltak és azóta, hogy tudom, mi is történt, minden alkalmat kihasználok a bosszantására. Ha már magához kötött, akkor igya meg a levét. Amit viszont nem fogok neki elmondani sose, az az, hogy hálás vagyok neki, hogy nem engedett tovább lépni. Félek attól, hogy megszűnök létezni, vagy a Pokolra jutok. Hogy ezért hálából éjnek idején is képes vagyok énekelni a fülébe, vagy az osztályteremben táncolok a padokon, sőt, szemezni is szoktam vele? Még szép! Egy kis fricska mindenkinek visszajár.

Vissza az elejére Go down
 
Chris Rhodes
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hello Casper - Chris - Valentine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Fajaink :: Sikeres karakterlapok :: Szellemek-