KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Daniel Burke
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Whimsy De'Schreave
No one's gonna take my soul away


Whimsy De'Schreave


❦ Hozzászólások száma :
206
❦ Érkezés :
2015. Jun. 26.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
☾ Where am I? ☾

Daniel Burke Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Daniel Burke   Daniel Burke EmptySzomb. Okt. 10, 2015 11:25 am

elfogadva, gratulálunk

üdvözöllek családunk körében

Daniel!  :*:
Be kell vallanom kicsit megleptél azzal, hogy egy újabb karaktert alkottál, de nem panaszkodhatok, mert ahogy mondani szokták: a jóból sosem elég! Very Happy
Szóval nagyon örülök, hogy egy újabb farkassal gazdagodott az oldal, de szerintem akad itt valahol egy lány, aki sokkalta jobban örül az érkezésednek... Razz
Szépen megírt lap lett, nem csalódtam benned! :bú: Szívesen dicsérnélek még tovább, de szerintem már tudod, hogy imádlak és kész. Very Happy
Kíváncsi vagyok hogy alakul a kis farkas sorsa egy olyan városban, mint MF, szóval utadra is engedlek! Nyomás foglalózni ha még nem tetted volna, aztán futás játszani! :já:  


Vissza az elejére Go down
Daniel Burke
No one's gonna take my soul away


Daniel Burke


❦ Hozzászólások száma :
6
❦ Érkezés :
2015. Aug. 18.
❦ Kor :
26
❦ Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Daniel Burke Empty

WEREWOLF
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Daniel Burke   Daniel Burke EmptySzer. Okt. 07, 2015 7:36 pm

Daniel Burke

Az optimista a fényt látja az alagút végen. A pesszimista a sötétséget. A realista a közeledő vonatot. A mozdonyvezető pedig a három hülyét a síneken.

Nita • 24

   • becenév: Dan, Danie
   • születési hely, dátum: Nashville (Tennessee), 1998. január 16.
   • faj: Vérfarkas
   • kor: 17
   • családi állapot: Állapot, az van...
   • foglalkozás Tanuló
   • play by: Dylan Sprayberry
   • kapcsolat a családdal: Az apja és az anyja elváltak, ezért elszökött otthonról, de előtte nagyon jó kapcsolata volt a szüleivel. Ezen kívül nem akarta, hogy a szülei megtudják, hogy vérfarkas.
   
• amik egyedivé tesznek:
BELSŐ TULAJDONSÁGOK:

Humor:
Elég fontos dolog az életemben a humor. Szeretek megnevettetni másokat, és azt is szeretem, ha az én arcomra csalnak mosolyt. Már akkor is az volt, amikor otthon éltem, azóta pedig csak még jobban. Talán ezzel is próbálom kompenzálni a szüleim hiányát.

Hírtelen haragú:
Hamar felkapom a vizet, de mindig is hírtelen haragú voltam. Viszont amilyen hamar leszek ideges, olyan hamar nyugszom le.

Kíváncsi:
Szinte megöl a kíváncsiság az új, ismeretlen dolgok iránt. Ezt akár szó szerint is vehetnénk, hiszen folyton valami bajba keveredek amiatt, hogy utána nézek a dolgoknak.

Barátságos:
Jó tulajdonságomnak tartom, hogy könnyen összebarátkozom bárkivel, aki szimpatikus. Sokszor észre sem veszem, és máris szóba elegyedtem valakivel.

Féltékeny:
Na jó, ez csak akkor igaz, ha Selina körül legyeskedik valaki. Ilyenkor egyetlen opció létezik számodra: menekülj!

Hamar megbékél:
Amilyen hamar mérges leszek valakire, olyan hamar akarok békülni is. Olyankor persze mindig zavarba esek, de a jó ügy érdekében mindent.

KÜLSŐ TULAJDONSÁGOK:

Magasság: 175 cm

Alkat: Sportos, izmos a sok futás miatt.

Haj: Általában kócos, de a maga összevisszaságával is valahogy mindig úgy áll, ahogy kell.

Arc: Kisfiús arcom van, amelyen abszolút nincs szőr. Még a borostát sem bírom elviselni magamon. Sokan azt gondolják, hogy még csak maximum pihék jelentek meg rajta, pedig igenis igazi férfi vagyok.

Szem: Nagy, kék szemeim vannak. Azt mondják, nagyon szépek, amelyekben a lányok elveszhetnek, de én úgy vagyok vele, hogy akik ezt állítják, azok csak elfogultak velem. Persze azért elég szokszor bevetem a kiskutya szemeket...
Alexander Dracy • Sok év tapasztalat
• hallgasd történetem...

Úton Mystic Falls felé...
Az egyik helyi járat sáros, vizes lépcsőin léptem fel a buszra. Nagyon hosszú, és annál még fárasztóbb utam volt, amióta elhagytam a szülői otthont, de mindegy, ez most nem is számít. A múltamat már magam mögött hagytam, és ez így is van rendjén. Nem akarom, hogy rám találjanak. Komor képpel mentem a leghátsó sorokba, és leültem az egyik ülésre, ahol ugyan két hely volt, még sem foglalta el őket senki.
Régebben nem voltam ilyen búskomor, sőt... Amikor még apám velünk élt, és én sem voltam egy szörnyeteg, sokkal vidámabbak teltek a napjaim is. A haverokkal lementünk a közeli tó partjára, és folyton csak hülyültünk.
Amikor ezen gondolkodtam, észrevettem, hogy a busz oldalánál két rendőr járőrözik, és egy fényképet mutatnak az arra járóknak. Kicsit lejjebb húzódtam, és a fejembe húztam a kapucnimat.
Mikor indulunk már? Fel fognak jönni azok a rendőrök...
Ezen tanakodtam ideges lábdobogás közepette, amikor mellém ült valaki.
-Hello. Nem téged keresnek azok a rendőrök? -kérdezte, mire azonnal rákaptam a szemeimet, és habár egy lány nézett rám kissé elmosolyodva, én most lepisszegtem.
-SSSSh. -tettem mutatóujjam a szám elé, és a kapucnit még jobban az arcomba húztam.
-Ez bonyolult, de kérlek, ne buktass le. El kell mennem innen. -szóltam hozzá idegesen, majd azonnal az üvegnek támasztok a fejem, hogy a mellettem elhaladó rendőr ne láthassa az arcom.
-Jó napot. Kisasszony. Nem látta ezt a fiút?
-Öhm...nem találkoztam vele.
-És a fiú?
Érzem, hogy a rendőr rám szegezi a tekintetét, de úgy teszek, mintha aludnék, és meg sem mozdulok.
-Ő velem van. Biztosan nem látta.
-Rendben. Ha mégis látnák, hívják fel ezt a számot.
Ezzel a rendőr a kezébe nyom egy névjegykártyát, és tovább áll, nekem pedig majd kiesik a szívem a helyéről.
-Elment... -vigyorog a lány, én pedig mélyen beszívom a levegőt. -Na jó, miért szöktél el otthonról? -szegezi nekem a kérdést, mintha már ezer éve ismernénk egymást, én pedig köpni-nyelni nem tudok hirtelen. Egy ideig nem is válaszolok, de aztán ismét nekikezdek:
-Na jó...tisztázzuk: nem én voltam a hibás azért, mert elszöktem otthonról. De ez elég bonyolult, úgyhogy azt hiszem, inkább kezdem az elején. -szinte alig találom a szavakat, mégis veszek egy mély levegőt, és folytatom:
-A szüleim elég régóta fontolgatták már a válást. Nem jöttek ki túl jól, és ez őket is megviselte. Engem meg főleg... Mégis mit kezdhettem volna...? -nem nagyon tudtam mit válaszolni a mellettem ülő lánynak, és zavarba is jöttem, hogy egy ilyen fontos témáról zagyválok össze-vissza, amikor nem is lett volna muszáj elmondanom, ami történt. Ráadásul a másik, égetőbb problémát el sem mondhattam senkinek.
-Áh, értem. Akkor most biztos nagyon nehéz nehéz neked.
Olyan volt, mintha nem is igazán érdekelte volna, de akkor vajon miért kérdezte meg? Ne mindegy, végül is nem köpött be a zsaruknak...az is valami.
-Igen, de mindegy, nem akarlak untatni.
-Egyébként Ashley vagyok, ha esetleg találkoznánk valamikor. -fogott kezet velem.
-Daniel. -mutatkoztam be én is. Út közben megtudtam, hogy ő is Mystic Falls-ba tart...

~°°°°°°°°°°°°~
Éjszaka a sötét erdőben, azaz találkozás a farkaslánnyal...
Érdekes látványt nyújthattam itt az éjszaka közepén a Mystic Falls-i erdő kellős közepén, de pontosan tudtam, hogy ezen az estén, teliholdkor meg fog velem történni ismét az a szörnyűség, ami mindig ilyenkor.
Elég súlyos teher nyomja a vállam, amióta véletlenül úgy összevertem az egyik iskolatársamat egy verekedés alkalmával, hogy az utána fel sem ébredt többé.
Sokszor álmodom azzal a nappal, de ez most nem is fontos. Az a fontos, hogy ezt az éjszakát is túléljem valahogy.
Neszre leszek figyelmes, majd egy kicsit később egy lány alakját vélem felfedezni, és egy kissé megijedek. Mi van, ha ember? De akkor miért lenne itt?
Nem, ő is biztosan a mi fajtánkból való.
Mögé settenkedek, és látom, hogy összegörnyed. Ekkor már tudom, bizony ö is át fog változni azzá, ami én is vagyok, csak ő kevésbé tudja irányítani.
Amikor felém fordul már farkas képében, akkor jönnek nekem is a kisebb fájások, de azért arra még van energiám, hogy egy pimasz vigyort villantsak felé.
A fájdalom egyre erősödik, míg egy kissé hangosabb nyögést nem hallatok, amikor csontjaim kettétörnek.
Hangosan zihálok, és a hátamra fordulok, aztán már nem emlékszem semmire...


Vissza az elejére Go down
 
Daniel Burke
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel Killian Burke
» Daniel Gillies

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Fajaink :: Sikeres karakterlapok :: Vérfarkasok-