KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 The ripper || Stefan Salvatore
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
No one's gonna take my soul away





The ripper || Stefan Salvatore Empty

Vendég
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: The ripper || Stefan Salvatore   The ripper || Stefan Salvatore EmptyCsüt. Okt. 22, 2015 11:21 pm

Stefan Salvatore

"Stay alive for us, your sons, the ones who I know that deep down inside you still care about... and who still care about you."

user neve • kora

• becenév: Stef, Stefan, Stefi
• születési hely, dátum: Mystic Falls, 1845. október 22.
• faj: vámpír
• kor: 170
• családi állapot: szingli
• foglalkozás Hmmm… titok.
• play by: Paul Wesley
• kapcsolat a családdal: Történetem önmagában hosszú, de a családdal való viszonyom… van egy bátyám, akit legtöbbször szeretnék holtan látni, de ennek ellenére szeretem… többé-kevébé… Apám ölt meg, miatta lettem vámpír, hát nem nagyon szeretem, és anyám… Róla szólnék most a legkevesebbet! Bonyolult család, bonyolult élet…
• amik egyedivé tesznek:Öt dolog, amit nem árt rólam tudni:

✖ Régebben naplókat írtam, hisz minden egyes pillanatot meg akartam őrizni, naplók százait írtam tele, míg egy nap eljött az a pillanat, mikor elégettem az összeset. Azt hittem ezzel megszabadulhatok a múlttól, de be kell látnom, hogy egyes emlékek halálom pillanatáig.
✖ Szeretek autókat bütykölni, számomra ez olyan hobbi, ami kikapcsol és mikor szerelek, akkor csak arra koncentrálok és képes vagyok kizárni a külvilágot. Csak az autó és én.
✖ Hallottatok a hasfelmetszőről? Nem mintha akkora dicsőség lenne, de be kell vallanom, hogy én voltam. Én voltam, aki annak asok embernek a halálát okozta. Nem egyszer kikapcsoltam már az emberségem és sose lett jó vége, szóval nem kapcsolhatom ki még egyszer... nem bírnék elviselni több halált.
✖ Lassan, sőt. Még mai napig sem tudok ellenállni a vérnek, számomra olyan csábító és veszélyes az emberi vér. Próbáltam állatokból táplálkozni, de sose voltam tőle elég erős, sose csillapította igazán az éhségemet. Majd szép lassan megtanultam magamon uralkodni, mikor emberekből táplálkozom.
✖ Apám miatt lettem vámpírt. Ő volt az, aki meghúzta a ragaszt és átváltoztatott, amivel elérte Katherine célját, ő indított el mindent, de nem bánom. Talán ez volt sorsunk Damon-nel, hogy vámpírok legyünk.


Négy külső tulajdonságom:

✖ Nem vagyok se túl magas, se túl alacsony. A testalkatom férfias, szálkás, bár nyugodtan mondható izmosnak is.
✖ Arcom hófehér, tiszta és makulátlan, mint a frissen lehullott hó, azonban ez csak egy álarc... egy olyan ragadozó álarca, aki ha kiszabadul, akkor... Szóval hófehér arc, erdő zöld szempár és szőkés barna általában zselézett hajjal rendelkezem.
✖ Öltözködés terén nem vagyok valami jártas. Szeretem a sötét színű V-kivágású pólókat, melyek jól kiemelik keskeny csípőm és széles vállaimat. Póló mellé általában farmer dukál és azokból is inkább a sötét színűeket szívlelem, mint a sötétkék, fekete vagy barna.
✖ Mivel vámpír vagyok elmaradhatatlan a napfénygyűrű, ami egy lapis lazúr követ tartalmaz és ez véd meg attól, hogy megégjek, hogy a napon porrá váljak.


Három halott, kik örökké velem maradnak:

✖ Lexi Branson
✖ Lily Salvatorse
✖ Guseppe Salvatore


Két nagy szerelem, melyt öröknek hittem..:

✖ Elena Gilbert
✖ Katherine Pierce


Egy testvér, kitől megszabadulni sosem tudtam... de már nem is akarok:

✖ Damon
multik • tapasztalat
• hallgasd történetem... ide jön az előtörténeted, vagy akár szerepjátékos példád, a lényeg, hogy mutasd meg, hogy hogyan írsz.  ide jön az előtörténeted, vagy akár szerepjátékos példád, a lényeg, hogy mutasd meg, hogy hogyan írsz.  ide jön az előtörténeted, vagy akár szerepjátékos példád, a lényeg, hogy mutasd meg, hogy hogyan írsz.  ide jön az előtörténeted, vagy akár szerepjátékos példád, a lényeg, hogy mutasd meg, hogy hogyan írsz.  ide jön az előtörténeted, vagy akár szerepjátékos példád, a lényeg, hogy mutasd meg, hogy hogyan írsz.  ide jön az előtörténeted, vagy akár szerepjátékos példád, a lényeg, hogy mutasd meg, hogy hogyan írsz.  ide jön az előtörténeted, vagy akár szerepjátékos példád, a lényeg, hogy mutasd meg, hogy hogyan írsz.  ide jön az előtörténeted, vagy akár szerepjátékos példád, a lényeg, hogy mutasd meg, hogy hogyan írsz.  ide jön az előtörténeted, vagy akár szerepjátékos példád, a lényeg, hogy mutasd meg, hogy hogyan írsz.

Vissza az elejére Go down
 
The ripper || Stefan Salvatore
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stefan Salvatore -
» Stefan Salvatore
» Stefan szobája
» Damon Salvatore

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Előtörténetek-