KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Adam Brant
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Whimsy De'Schreave
No one's gonna take my soul away


Whimsy De'Schreave


❦ Hozzászólások száma :
206
❦ Érkezés :
2015. Jun. 26.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
☾ Where am I? ☾

Adam Brant Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Adam Brant   Adam Brant EmptyHétf. Nov. 02, 2015 5:57 pm

elfogadva, gratulálunk

üdvözöllek családunk körében

Adam! :já:
Üdvözöllek újra köreinkben, nagyon örülök neki, hogy megint köztünk vagy! :bú:
Korábban is hangsúlyoztam mennyire fantasztikusnak találom az írásodat és, hogy az egész csak úgy magába szippant... Most se tudok mást mondani, minthogy; lehengerlő vagy! :*:
Izgalmas karaktert alkottál, nagyon tetszik az egész felépítése és az, hogy minden komolysága ellenére megnevettet. Imádom a pb alanyodat is, ezt a karaktert nehezen tudnám más pofijával elképzelni. :bú:
Nem húzom tovább az idődet, mert biztosra veszem, hogy a társad, James nagyon vár rád, no meg én is szeretném olvasni a játékaidat...Rolling Eyes Razz
Ismered a járást, jó szórakozást! :hug:


Vissza az elejére Go down
Adam Brant
No one's gonna take my soul away


Adam Brant


❦ Hozzászólások száma :
3
❦ Érkezés :
2015. Oct. 23.
❦ Kor :
48
❦ Tartózkodási hely :
Itt is, ott is

Adam Brant Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Adam Brant   Adam Brant EmptySzomb. Okt. 31, 2015 9:39 pm

Adam Brant

A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve

user neve • kora

• becenév: Nincs
• születési hely, dátum: New York, 1976. Február. 22.
• faj: Ember
• kor: 39
• családi állapot: Egyedülálló
• foglalkozás: FBI Ügynök
• play by: Jason Statham
• kapcsolat a családdal: Nagy családban nőtt fel, sokan vannak testvérek, és még a szülei is élnek, New Yorkban. Az édesanyja minden hétvégén felhívja, egy kimerítő beszélgetés erejéig, ami Adam-nek a háta közepére sem hiányzik. De tulajdonképpen sokat beszélget mindenkivel aki a családból felkeresi, így a kapcsolata velük töretlen, és a morgós természete ellenére is jónak mondható. Felesége és gyerekei nincsenek.
• amik egyedivé tesznek:
A külsejét tekintve rettentően hétköznapi, a magassága például teljesen átlagos, 177 cm. A haja sem nevezhető dúsnak és selymesnek, attól eltekintve hogy mindig rövidre vágatja, sajnos elkezdett kopaszodni. Az alkata már homlokegyenest eltér ezektől, szorgalmasan kisportolt, rengeteget bokszol és fut, valamint a munkája is rátesz erre még pár lapáttal, így eléggé izmos, strapabíró egyén, ráadásul szeret számára ismeretlen sportokat is kipróbálni. Ha nem dolgozik, akkor általában előnyben részesíti az idejét múlt, kényelmes, ugyanakkor slampos ruha darabokat, vagy éppen edző ruhában van, attól függően hogy mivel tölti a szabad idejét. Munkában természetesen követi a protokollt: öltöny, alatta fehér ing, az öltönyhöz passzoló hosszú nadrág és fél cipő, valamint egy nyakkendő. Van a munkájának egy olyan része is, amikor terephez kell öltözködniük, mondjuk ha bevetésen vannak, olyankor mindenki kommandós felszerelést és ruhát kap. Elmaradhatatlan társa egy M45-ös Colt, ezt még civilként is mindenhova magával cipeli.

Kifejezetten olyan fickó, akivel nem jó packázni. Bár nem bosszú álló, de a türelme véges. Ha valaki kihúzza nála a gyufát, az biztos hogy a mai napig felemlegeti a nevét. Az alapvető tiszteletet megadja mindenkinek, amíg viszonozzák. Ritkán szokott bunkó lenni, még akkor se, amikor morog. Persze ez alól kivételt képeznek az olyan helyzetek, ahol a másik fél mindezt megtagadja tőle. Nos, olyankor a legszemétebb tapló bújik ki belőle. Szereti az egyenes beszédet, a becsületességet és a pizzát. Nem egy bőbeszédű fickó, de olykor megered a nyelve, főleg akkor, miután némi alkohol már lecsúszott a torkán.
Roppant csökönyös és kitartó tud lenni, keveseknek adatik meg hogy hallgasson rájuk, ha már egyszer valamit eltervezett. De ettől függetlenül akire hallgat, az képes megváltoztatni az álláspontját. Jelenleg az egyetlen ilyen személy furcsa mód a társa, James. A vele való kezdet is mély talpakon nyugszik, sajnos a múltban a volt társait gyorsan fogyasztotta el, volt aki ideg összeomlást kapott, volt akit ő vert meg, és volt olyan aki önszántából kérte az áthelyezését, szóval hiába sikeres, kiváló a munkájában, a munka társaihoz fűződő viszonya nagyon problémás. A főnöke aztán úgy döntött, hogy egy ugyan olyan problémás embert tesz mellé, amilyen ő. Bevált. Bár James-el nagyon különböznek és a kezdetekben nagyon döcögősen indult a kapcsolatuk, az első héten csúnyán összeverték egymást, napi szinten ment a vitatkozás az alapvető dolgokról is, de aztán ahogy szépen lassan megismerték a másikat, rájöttek hogy ütős csapatot alkotnak így ketten. Az eltelt idő alatt megkedvelte, talán ehhez társul némi megszokás is, de mostanra már megbékélt a furcsa divat hóbortjával, a sokszor túl modern beszédével, és a szabados felfogásával is. Pont azért működik, mert ennyire különböznek, az egyikük kiegészíti a másikat.
A munkájában elhivatott, tárgyilagos, nem lehet megvezetni, se lefizetni, se befolyásolni. Nagyon alaposan körbejár minden részletet, minden lehetőséget és igyekszik minden kapaszkodót, ötletet megragadni. Igaz van néhány elévült ügye, amit nem sikerült lezárnia, ennek ellenére elmondható róla hogy a legtöbb sikeresen lezárt ügy az ő aktáját ékesíti.
multik • tapasztalat
• hallgasd történetem...
- Mi lenne, ha választanál?
Költői kérdés, azt is nagyon ingerülten teszi fel. Közel tíz perce dekkolnak a tejtermékek pultnál, James pedig aktívan stíröli a yoghurt készletet. Az idő alatt kihűlt a szelet pizzája a kezében, a papír zacskón keresztül is érzi, pedig amikor a pékáruknál voltak még szinte forró volt. Míg ők itt dekkoltak, legalább húsz vásárló már végzett és távozott. A társa érthetetlen oknál fogva idáig csak dünnyögött, nyökögött, de egyetlen nyomorult termék sem végezte a kezében. Kezdi elveszíteni a béke tűrését, bizony.
- Mi a faszom van?! Válassz valamit és menjünk kávézni!
Ennél mindig hamarabb eljutnak az irodáig. Nagyon nem szereti ha megváratják, nem csak azért mert úgy érzi hogy szívóznak vele, hanem mert alapjáraton nincsenek kötél idegei. Ezt James is jól tudja.
- Az epres már uncsi, a banánosat nem szeretem, az ananászos uncsi..és ez is uncsi és ez is uncsi. Mondj te valamit.
Cseng fel a megszokott hang, közben rá sem tekint, így nem láthatja hogy kezd elszakadni a cérna. James egész végig a yoghurtos üvegekre mutogat, mármint hogy neki melyik uncsi. ~ó bazmeg~
- Jah, mondjak valamit?
Kinyújtja a karját be a yoghurtok közé és egy söprő mozdulattal James kosarába dobálja őket.
- Nesze, válogasd ki! De közben haladjunk is!
James számára vicces képet vág erre, de a méreg egyértelműen kiült a képére.
- Hogy képzeled hogy megsérted a privát szférámat? Hogy a...
Lehet még cifrábbat akart mondani, csak hogy közbe vágott, félbeszakítva ezzel a magasröptű beszélgetést.
- Kuss! Én fizetem! Egyébként nézz az órádra, légy szíves!
Gyors tempóval csörtet el mellette, előrefele a pénztárhoz. Hátulról hallja csak a hangját.
- A fene, mindjárt fél nyolc!
James hirtelen olyan tempót diktál, mint akinek tüzes taplót dugtak a hátsó felébe, leelőzve őt is besorol a pénzárhoz. Kényes a "késünk, vagy nem késünk" témára, tulajonképpen sokkal rendszeretőbb mint ő, így állandóan azon van hogy ne késsenek el. Főleg ma, mert egyből egy értekezlettel nyitnak, úgyhogy a kávé átvételére sem lesz sok idejük.
- Van még öt percünk, nem kell a dráma.
Előre furakszik, James mellé.
- Én fizetek!
Jelenti ki az eladónak aki közben a vásárolt termékeket húzza le az olvasón, aztán a pénztárcáját húzza elő.
- Miért te fizetsz? Én is ki tudom fizetni az enyém.
Ahogy James megfordul a széles karimájú kalapban, a széle végig cirádázik az arcán, amire ingerülten arréb tolja a Japánt.
- Nekem mindegy.
Vonja meg a vállát aztán, a bökkenő csak az hogy James elkezdi szétpakolni a yoghurtos üvegeket, mondván ez neki nem kell. ~ez nem igaz~ Persze nem tudja ezt sokáig folytatni, mert Adam idegesen közbe vág..megint.
- Ennyi, elég volt! Én fizetem!
Kitessékeli James-t a pult végéig úgy hogy egyszerűen elkezd menetelni, mozgásra késztetve őt is, s mikor már kint van, késő bánat. Ezután az eladóhoz fordul, kifizetni a számlát.
- Normális vagy?! Mi a faszt kezdjek ennyi yoghurttal?
Jön aztán a jogos kérdés persze, míg a kezébe nyomja a szatyrot.
- Mit tudom én. Oszd szét!
Végre kiérnek a boltból, James ideges lett, ő meg csak a kocsihoz slattyog a kezében a pizzával. Biztos lesz olyan, ami nem úntatja annyira, ahelyett hogy megköszönné, itt pattog. De már nem szól semmit, csak beszáll a kocsiba, beindítja a motort, kettesbe rakja a váltót. Ez idő alatt James is beül mellé.
- Nézd a jó oldalát. Nem késünk el.
Vigyorog rá, már a kocsiba, félig felé fordulva, miközben gázt ad.

Vissza az elejére Go down
 
Adam Brant
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Fajaink :: Sikeres karakterlapok :: Emberek-