KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 - i meant a shot to kill her
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dylan E. Burnley
No one's gonna take my soul away


Dylan E. Burnley


❦ Hozzászólások száma :
4
❦ Érkezés :
2015. Oct. 22.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
❝ new orleans ❞

- i meant a shot to kill her Empty

HYBRID
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: - i meant a shot to kill her   - i meant a shot to kill her EmptyPént. Jan. 15, 2016 12:32 pm

dylan "eredj a dolgodra" burnley

you're gone and i gotta stay high all my life to forget i'm missing you

Kitti • 17

• becenév: Dylan, Dyl
• születési hely, dátum: 1994.04.02 - New Orleans
• faj: Hibrid
• kor: 21
• családi állapot: Egyedülálló
• foglalkozás Miért érdekel?
• play by: Shelley Hennig
• kapcsolat a családdal: Hahaha.
• amik egyedivé tesznek: ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered. ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.  ide egy külső belső leírás, hogy megismerhessük karaktered.
Zsák • 4 év
• hallgasd történetem... Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy anyuka, aki vemhes terhes volt, egy aranyos kislánnyal. Aztán a kislány kibújt belőle egy kórházban, ahova az idióta nagyanyja becipelte a szénát, mert az a baba tisztaságát jelenti az amerikai romák világában. Az már más dolog, hogy valóban romák voltunk-e, vagy csak nagyanyám nem volt magánál. Elárulom, nem használt az a nem valami higiénikus széna rám szórása, amit jeleztem is bömböléssel, de hát mindenki annak könyvelte, hogy sírok mert megláttam a világot, és ez természetes. Nem, valójában azt próbáltam mondani, hogy "dugd fel magadnak a büdös gazodat te vénasszony."
Igen, már a születésem első pár perce is úgy telt el, hogy kétdinasztiás veszekedést rendeztek a szülészeten, a szülész pedig csak a maszkja mögül pislogva figyelte az eseményeket. Nem elég, hogy vagy ezerszer látta már, ahogy egy dagadt nő a vaginájából kitolt egy görögdinnyét, de még a Burnley család fogta magát, és cigánypartit csapott. Hát a nagyi valamit nagyon félrekattintott, főleg a dilibogyóit. Nem részletezem tovább.

Aztán a gyerekkorom elég jó volt. Ott volt apám, meg anyám, meg a betegfejű nagyanyám, szóval sosem unatkoztam. Lett egy öcsém is, de bezzeg ő nem kapott szénát az újszülött fenekére. Ezért egyszer amúgy eltörtem a farokcsontját. Hú de elvertem! Remélem elfertőződtek az egyéb sebek amiket kapott.

Vissza az elejére Go down
 
- i meant a shot to kill her
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Készülö karakterek-