KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Kol & Daeva; That awkward moment...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daeva O'Brien
No one's gonna take my soul away


Daeva O'Brien


❦ Hozzászólások száma :
58
❦ Érkezés :
2015. Jun. 16.
❦ Kor :
25
❦ Tartózkodási hely :
➷ New Orleans ➷

Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

HUNTER
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Daeva; That awkward moment...   Kol & Daeva; That awkward moment... EmptySzer. Márc. 16, 2016 12:15 am


Kol & Daeva
What the hell? Other naked guy?!

Kicsit büszke voltam magamra. Ha a karma szerint Kol és én valahol egy szinten voltunk, az azért lássuk be, kicsit elismerésre méltó. Persze, biztos nem jár ezért piros pont. Kár, szeretem a pirosat...
Meg kell mondjam, most ha lehet, akkor még kevésbé élveztem a jelenleg fennálló helyzetet. Eddig a szemeimben Kol csak egy pucér pasas volt, akivel kint ragadtam az erkélyen, most pedig Kol lett az Ősi pucér pasas, akivel kellemetlen helyzetbe kerültem. Valamiért az első variációban kevésbé éreztem magamat kínosan. Így viszont, lejárattam magam egy igen csak ismert vámpír előtt, plusz, ugyan nem közvetlenül, hanem közvetve, miattam lett ő is meztelen. Azt hittem valahogy jobban meg fog érinteni ez a tény, de nem. Még mindig nem érdekelt, hogy ő is így járt, rég a karma számlájára írtam.
- Istenem, Kol "Tökéletes és pucér" Mikaelson! - utánoztam a tévében, neten oly sokszor látott fangirl stílust, még a csillogó szemeket és a "nem kapok levegőt" dolgot is bevetettem a nagyobb hatás kedvéért. Aztán egy szempillantás alatt az egészet eltüntettem, csak egy tipikus Daeva mosolyra futotta tőlem. Ezt le kéne védetnem. - Így jobb? - viccelődtem. Kivételesen semmi gúny nem volt hangomban, csupán oldottabbá akartam tenni a hangulatot. De a sajátos természetemet nem lehet megváltoztatni tíz perc leforgása alatt, így persze, hogy nem bírtam magamban tartani még egy burkolt megjegyzést az ő rossz karmájára. Aztán hallgattam. Nem volt mit mondanom, és isten igazából nem is akartam semmit se mondani. Azon gondolkoztam, hogy a francba keveredhetnénk ki ebből úgy, hogy a maradék önbecsülésünket sikerüljön megőrizni. De miért is gondolkozom a többes számban? A lényeg, hogy én minél hamarabb kikeveredjek ebből a szar helyzetből. Az már nem igazán mozgatta meg a fantáziámat, hogy mi lesz Kollal. Ő megoldja majd magának. Ez az élet törvénye. A jobb marad életben. Jelen esetben, a jobbnak megmarad az önbecsülése.
Úgy tűnt, a karma ma megkegyelmezett nekünk, a szomszédos erkélyen ugyanis egy nő bukkant fel, hogy kiteregesse a ruháit. Felcsillantak a szemeim, éppen azon lettem volna, hogy odaszóljak neki, de Kol belerondított az elgondolásaimba. Félrevont, egyértelművé téve számomra, hogy nem nagyon örült volna annak, ha még egyel több szemtanúja akadt volna a szeplőtlen megjelenésének.
Rosszallóan néztem rá, de csak akkor adtam hangot a megtetszésemnek, amikor úgy döntött egyedül hagy a szarban.
- Ez most komoly?! - kicsit felháborodtam. Persze tudom, ez így nem egészen igazságos a részemről, hiszen az előbb én is azon gondolkoztam, hogy egyedül hagyom a francba és oldja meg magának. De ki gondola volna, hogy a karma tényleg ekkora egy szutykos kis csitri és még a gondolataimban is olvas? Hát már önálló gondolatai sem lehetnek az embernek, anélkül, hogy meg ne büntetné értük az univerzum valahogy? Mi lesz legközelebb? Esős időben belém csap a villám azért, mert elloptam valaki esernyőjét? - Csak, hogy tisztázzuk, nem loptam el senkinek az esernyőjét. De magamat ismerve, akár még ez is előfordulhat. - Vagy rosszabbal büntet? Állok elébe! Velem nem cseszhet ki!
Csak néztem Kol után. Kíváncsian - és igen, marha bosszúsan - figyeltem, hogy mit csinál. Magamban imádkoztam érte - bárhogy is kelljen azt -, hogy az univerzum ne hagyja, hogy ő csak úgy megússza ennyivel. S lám, az imám ezúttal meghallgattatott. Kol integetett nekem. Mentségemre szóljon, eleinte próbáltam visszafogni magam. Az öklömbe köhintettem, próbálva elnyomni előtörni készülő nevetésemet. Én tényleg megpróbáltam...
- Nagyon csinos... - Deee... sajnos csak eddig bírtam. Kiszakadt belőlem a nevetés, ahogy jobban megfigyeltem abban a cuki leopárd mintás gatyában. Hirtelen nem is vált számomra olyan fontossá a felöltözés, ha csak ilyen szuper édes ruhadarabok voltak megtalálhatóak azon a szárítón. Akkor már inkább az Éva kosztümömben maradok. Bár nem lett volna jó órákon keresztül így álldogálni idekint, ezért sürgősen megoldásra volt szükség.
Körbenéztem, jól megfigyeltem az elhelyezkedő erkélyeket mellettem, fölöttem és alattam is. Azt latolgattam, hogy vajon mennyi esélyem lenne innen szépen leugrabugrálni anélkül, hogy rám hívnák a rendőrséget. Bár jobban belegondolva... ez kit érdekel?
Már épp rávettem volna magam a pucér erkélymászásra - amit szerintem illett volna lassan bevenni az olimpiai versenyszámok közé... -, amikor hallottam egyel fölöttem kinyílni az erkélyajtót, felpillantva pedig valami pasast láttam meg, aki éppen cigarettázni készült. BINGÓ. Édes bosszú...
Győzedelmes mosolyt villantottam Kolra, aztán hevesen integetni kezdtem fölfelé.
- Hé! Pajtás! - kiabáltam fel neki. Megvártam míg a krapek szépen lassan észrevesz és megajándékoztam egy igazán bűbájos mosollyal. - Letudnál nekem dobni valami pólót és egy nadrágot? Kizártam magam. -  próbáltam kedvesen kérni és a még jobb hatás kedvéért még valamit hozzáfűztem. - Ne félj, nemsokára visszakapod, csak be kell jutnom ebbe a lakásba, amiben ez a fickó - mutattam egyenesen Kolra - megölte a tulajt. - nyugodt hangon beszéltem, mintha ez lett volna a legtermészetesebb dolog a világon. Egy halott pasi, egy pucér lány az erkélyen, plusz a gyilkos egy erkéllyel arrébb, félelmetes leopárdmintás naciban. - Siess! - sürgettem. A fickó csak úgy pislogott rám, mintha el sem hinné, amit lát. Kicsit olyan volt, mint aki be is volt tépve, ez egészen addig nem lényeges, ameddig teljesíti a kérésemet és hoz nekem valami ruhát. Bár, igazából az sem érdekelt volna, ha nem hoz, igazából csak Kolt akartam felbosszantani ezzel a húzásommal. Lehet, hogy gyerekes, de hé! Csak tizenhét vagyok.
A pasas Kol felé pillantott, aztán vissza rám, végül gyorsan hátat fordított és beszaladt a lakásba, lehet szegény ördög elő se jön többet. Nem is számít. Ezúttal viszont rajtam volt a sor, hogy odaintegessek Kolnak.
- Szerintem megijedt a nadrágodtól. - szúrtam oda neki. 1-0 a javamra. Nagyon jó vagyok.


Words: sok Very Happy  ♛  Note: remélem tetszik  :*:  ♛ Music: I am the fire

©️
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Daeva; That awkward moment...   Kol & Daeva; That awkward moment... EmptyPént. Márc. 11, 2016 12:46 pm

Daeva & Kol
Holy shit, I'm naked!

Kezdtem feladni a reményt, hogy ebből a szerencsétlen helyzetből még sikerül kikeverednem napnyugta előtt. Életemben egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy egyszer ilyesmi megtörténhet velem – vagy egyáltalán bárkivel. Az már csak a hab volt a tortán, hogy én voltam az, akin mások szórakoznak, és nem fordítva. Jobban tetszett volna az a felállás, ha bentről nézhetem tovább Daeva-t. De igazából én voltam olyan ostoba, hogy gondoltam életemben egyszer jól is fogok cselekedni, és beengedem. Borzasztóan megbántam, de sajnos nem tudtam visszaforgatni az időt, úgyhogy nem volt más hátra, minthogy várjam a csodát.
- Egy kicsit hangosabban nem megy? Nem hiányzik a rendőrség is - forgattam a szemeim.
Éhes voltam? – Válaszoltam végül a kérdésére egy kissé gúnyos hangnemben feltett kérdéssel egy rövid hatásszünet után. Eközben pedig olyan fejet vágtam, mint aki élete legértelmetlenebb kérdését kapta volna meg. És valahol tényleg így is éreztem, hiszen magától értetődő tény, hogy egy vámpírnak is táplálkoznia kell valahogy. Aztán rájöttem, hogy mégis honnan kellett volna tudnia, hogy nem ember vagyok? De akkorra már mindegy volt. Végül nem telt sok időbe, hogy végre megvilágosodjon, és sikerüljön összeraknia a képet, hogy kihez van valójában szerencséje. Erre persze eresztettem felé egy tipikus „Kol-os” mosolyt, amit ha akartam volna sem tudtam volna visszatartani. Jó érzés, hogy ennyi idő után is emlékeznek rám az emberek, hiszen az elmúlt évszázadban nem sok mindenkihez volt szerencsém.
- Igazából a Kol „Tökéletes” Mikaelson-nak jobban örültem volna, de ez is megteszi, igen. Érezd magad megtisztelve, mert az utóbbi évtizedek alatt te láttál először meztelenül. – Egy széles mosoly jelent meg az arcomon, ahogy próbáltam kicsit lazábbra venni a dolgokat, ha már ilyen szerencsétlen helyzetben kellett átvészelnünk a délutánt. Egyáltalán nem voltam rá büszke, hogy ilyen szituációba keveredtem, de nem láttam értelmét, ha csak dühöngök miatta, hiszen az sem vitt volna előbbre.
- Értem a célzást – jegyeztem meg kissé gúnyosan -, de úgy gondolom, hogy eleget szenvedtem már a tetteimért. Nem volt erre semmi szükség – és így belegondolva tényleg felháborító volt.
Rengeteg dologgal kellett volna foglalkoznom, helyette arra pazaroltam az időmet, hogy bájcsevejt folytattam az erkélyen anyaszült meztelenül, hasonló helyzetben lévő társammal. Végül úgy tűnt, hogy az univerzum kiszórakozta magát, és mentőövet nyújtott azzal, hogy a szomszéd épp akkor teregette ki a ruháit az erkélyen lévő kötélre. Amint megláttam, félrehúztam Daeva-t, hogy valamennyire takarásba legyünk, mielőtt észrevenne minket. Nem akartam megkockáztatni, hogy meggondolja magát és a jó idő helyett inkább a szobahőmérsékletet válassza a ruháinak száradása céljából.
- Nos, én most át fogok oda menni egy egyszerű, szinte láthatatlan mozdulattal, te pedig megoldod, ahogy szeretnéd – húzódott egy ördögi mosolyra a szám, ahogy láttam magam előtt, hogy partnerem pucéron mászkál a két erkély között, miközben én már rég felöltöztem. Végig az volt a fejemben, hogy egyszer már megpróbáltam neki segíteni, többször nem vetemedek ilyesmire.
Tervem megvalósításához pedig nem is kellett több; amint a szomszéd becsukta maga mögött az ajtót, bevetve vámpír gyorsaságomat át is varázsoltam magam a szemben lévő erkélyre, persze a falhoz simulva, mielőtt valaki észrevesz bentről. Nem volt más hátra, minthogy levegyek pár ruhadarabot, hogy aztán magamra kapjam őket, ezzel megkímélve magam attól, hogy be kellene kérezkednem valakihez, hogy segítsen, mert kizártam magam meztelenül. Legalább azt a maradék büszkeségemet had tartsam meg…
Sajnos ez a terv is kudarcba fulladt, amint vetettem egy pillantást a választékra. Nadrágok közül csak négy volt, de azok vagy kicsik, vagy rondák voltak. Aztán rájöttem, hogy nem vagyok abban a helyzetben, hogy válogassak, sok időt pedig nem kell kibírnom ezekben, és a célnak megfelel. Lekaptam egy leopárd mintás, szűk nadrágot és egy mély sóhaj után megpróbáltam valahogy úgy belemászni, hogy ne láthassanak lentről semmit, ami okot adhatna egy feljelentésre.
Miután végeztem az öltözködéssel, kissé félve néztem hátra Daevára, mert előre láttam a reakcióját, amint meglátja rajtam azt az idióta nadrágot, de nyugtatott a tény, hogy rajtam már legalább volt valami. Erre felbátorodva pedig egy szórakozott mosoly kíséretében fordultam felé, majd integettem neki.

Remélem, ez megfelel kiengesztelésnek. :'D | ©
Vissza az elejére Go down
Daeva O'Brien
No one's gonna take my soul away


Daeva O'Brien


❦ Hozzászólások száma :
58
❦ Érkezés :
2015. Jun. 16.
❦ Kor :
25
❦ Tartózkodási hely :
➷ New Orleans ➷

Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

HUNTER
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Daeva; That awkward moment...   Kol & Daeva; That awkward moment... EmptyVas. Márc. 06, 2016 7:15 pm


Kol & Daeva
What the hell? Other naked guy?!

"Az emberek jellemük szerint lesznek olyanok, amilyenek, de tetteik szerint lesznek szerencsések vagy ellenkezőleg." - furakodott be elmémbe ez a kósza idézet, ami pontosan illett jelen helyzetemhez. Fogalmam sincs, hogy hallhattam, vagy olvashattam, még csak azt se tudtam kitől származott. Talán valami Arisztokratától, vagy tudja a franc, nem is igazán érdekel. Nem is tudom, hogy jutott egyáltalán eszembe. Az azonban bosszantott, hogy ez is csak a karmának adott igazat. Gyűlöltem a karmát, amiért rossz embernek állított be. Viszont kénytelen voltam elismerni, hogy volt benne valami.
Ezt igazolta jelenlegi viselkedésem is. Egyszerűen nem vettem tudomásul hogy mennyire szar lehet pucér pajtásomnak is idekint ragadni és tök érzéketlenül álltam hozzá ehhez, az egész dologhoz. Elismerem. Nem kellett volna ledobnom azt a hülye virágot - na nem ám azért, mert annyira féltettem volna a lent mászkáló embereket -, ahogy nem kellett volna a pénisz témával - amit egyébként ő csalogatott ki belőlem - sem előhozakodnom. Ezeket nem kellett volna. Azonban, hogy ezt elismertem, még nem jelenti azt, ahogy bántam is a dolgot. Hehe, lehet a karmának igaza van, mégis csak rossz ember vagyok.
Bemutatkoztunk egymásnak. Az ő neve ismerősen csengett, nagyon is. Egyelőre azonban nem nagyon tudtam, honnan és miért. Úgy döntöttem, hogy ez nem is olyan fontos, előbb vagy utóbb, úgyis eszembe fog jutni.
- Mondanám, hogy örülök a találkozásnak, de... - lenéztem magamra, aztán jelentőségteljesen Kol felé pillantottam. - érted. - húztam savanyú mosolyra a számat. Bosszantott ez a fennálló helyzet és nagyon reménykedtem benne, hogy minél hamarabb kijutunk belőle. Annak mondjuk jobban örültem volna, ha ez egyszerűbb lenne, de ki tudja? Talán ez egy csodálatos barátság kezdete! Hehe. Jó vicc!
Elhúztam a szám, ahogy kiderült, ez nem Kol lakása. De még élt bennem egy kis reményem. Ami körülbelül addig tartott, amíg Kol agyon nem csapta azt, következő szavaival.
Pillanatokig csak elképedve néztem rá. Először nem is vettem őt komolyan, de aztán, ahogy a fejemben összeálltak a dolgok... Mint aki nem is akar hinni a fülének. Persze nem azért, mert zavart volna, hogy Kol, a pucér pasi, akivel egyedül ragadtam az erkélyen, egy gyilkos... Elvégre én is voltam, szigorúan véve. Szóval nem, engem egészen más foglalkoztatott.
- Mi a francért kellett megölnöd a tulajt?! - fakadtam ki. Aztán gyorsan elhallgattam, ahogy tudatosult bennem, hogy nyílt téren vagyunk, bárki meghallhatott minket, pláne, ha még kiabálok is. Suttogva folytattam tovább. Nem is tudtam, hogy így is lehet kiabálást imitálni, egészen eddig. - Meg vagy te huzatva?!  - egyik kezemmel, miközben a másikkal ügyesen takartam magam, a hajamba túrtam, meg is húztam, azt, hátha felébredek az ágyikómban és ráeszmélek, hogy ez az egész csak egy hihetetlenül abszurd és idióta álom. De hiába rángattam a hajam, még mindig az erkélyen voltam. Pozitívum, hogy közben rájöttem, honnan volt annyira ismerős a neve. El sem hiszem, hogy eddig nem jöttem rá, pedig ebben a városban mindig, minden csak a családja körül forog.
- Várjunk csak egy percet! - kiáltottam fel. - Kol. Úgy, mint Mikaelson? - kérdeztem tőle, miközben tekintetemmel csak őt figyeltem. Az arcát, minden egyes rándulását. Válaszolnia sem kellett, hogy biztos legyek benne. Az arca elárulta. - Kol "Francos" Mikaelson. Ezt nem hiszem el! - csodálkoztam rá erre a hihetetlen felfedezésemre. Ami tényleg hihetetlen, hiszen legutóbbi értesüléseim szerint, neki halottnak kellene lennie. Mondjuk eleget éltem ebben a világban, hogy tudjam, a holtak sok esetben nem képesek a sírban maradni. -  Most már tudom, miért ragadtál itt kint velem. - motyogtam csak úgy magam elé, másra sem célozva ezzel természetesen, csak a karmára. Az mondjuk egy kicsit sértett, hogy a karma szerint egy szinten álltunk mi ketten. Véleményem szerint még mindig én voltam a kisebbik rossz. Bár lehet, hogy ezt a karma részéről inkább elismerésnek kellett volna vennem...


Words: 612:  ♛  Note: remélem tetszik  :*:  ♛ Music: I am the fire

©️
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Daeva; That awkward moment...   Kol & Daeva; That awkward moment... EmptyCsüt. Márc. 03, 2016 9:36 pm

Daeva & Kol
Holy shit, I'm naked!

Egy dolog kint rekedni az erkélyen, még úgy, ahogy azt is elviselem, hogy fényes nappal történik ez, egy szál péniszben. De az azért már túlzás, hogy egy idegbeteg nőszemélyt fogok ki ebben társnak, aki az egyetlen dolgot is elveszi tőlem, mellyel még némiképp megtarthatom a méltóságom.
Bárhogy is gondolkoztam, nem jöttem rá, mivel érdemeltem ki mindezt, mert semmi olyat nem tettem, ami miatt így kellene büntetnie az univerzumnak. Most komolyan egy ilyen mértékű büntetés volt a legmegfelelőbb valamelyik tettem miatt – a sok közül – a karma szerint? Ez abszurd, ahogy az is, hogy 1014 évet kellett várnom arra, hogy ilyesmi megtörténjen. Az viszont kezdett kicsit elkeseríteni, hogy valahol mélyen – de nagyon-nagyon mélyen – belül még élveztem is. Lássuk be, nem mindennap kerül ilyen szituációba senki, és lehet, hogy egy nap még jókat fogok rajta szórakozni. Ettől függetlenül bármit megadtam volna abban a pillanatban egy törölközőért, vagy bármiféle ruhadarabért, ami kellőképp takar.
- Komolyan fontolóra vettem, hogy téged használjalak takarásképp – szűkítettem a szemeim, ahogy még mindig gyilkos tekintettel néztem rá.
Eléggé szerencsétlen helyzetbe sikerült kevernem magam, és fogalmam sem volt, hogyan mászok ki belőle, azonban minél gyorsabban szerettem volna cselekedni, mielőtt egy ismerős arcot sikerülne felfedeznem. Közben persze mi mással üthettem volna el az időt, mint a mellettem álló lány piszkálásával? Viszont azzal a ténnyel nem számoltam, hogy nem fogja annyiban hagyni. Nem hagyta, hogy sokáig élvezzem, hogy sikerült kicsit felbosszantanom, mert a visszavágása felért egy pofonnal. És nagyobbat csattant, mint vártam volna.
A vigyor lefagyott az arcomról és pár másodpercig csak néztem rá szótlanul, és azon gondolkoztam, hogy mégis mit kellene erre mondanom. Végül rájöttem, hogy nem süllyedek le egy efféle gyerekes szintre. Bár be kellett látnom, hogy én kezdtem, és ha igaz volt, amit állított, ha nem – inkább az utóbbi, mert nincs semmi baj a méreteimmel -, tökéletesen sikerült visszavágnia, ezzel megnyerve ezt a kisebb szócsatát.
Amúgy is jobbnak láttam, ha inkább azon kezdünk gondolkozni, mégis hogy keveredünk ki ebből a helyzetből. Óvatosan az erkély széléhez sétáltam, hogy kissé kihajolva lenézhessek, mégis mennyire vagyunk magasan, vagy van-e alattunk valami. Akár egy hatalmas szemetes konténer, vagy bármi. Még arra is képes lettem volna rávenni magam, hogy kiugorjak, ha utána két percen belül a lakásban lehetnék, ahova nem lát be senki. Azonban az is csábító volt, hogy a lány segítségével betörjem a duplaüveges ajtót, ami nem mellesleg eléggé stabilnak és erősnek tűnt.
- Kol – pillantottam rá ismét a bemutatkozása után. Kivételesen nem szívesen osztottam volna meg a vezetéknevem, hátha tisztában van a természetfelettivel. Nem vettem volna jó néven, ha mindenki megtudja, hogy az egyik Mikaelson annyira szerencsétlen, hogy kibukfencezik az erkélyre mindenféle ruhadarab nélkül, aztán ki is zárja magát. Egy ilyen történet után el is felejthettem volna, hogy bárki komolyan vesz.
- Ez nem az én lakásom – válaszoltam végül a kérdésére is, miközben még mindig azon gondolkoztam, hogy juthatnék le innen anélkül, hogy mindenki azon csodálkozna, hogy sikerült talpra esnem, mikor a negyedikről ugrottam ki. – A tulaj pedig… nos, holtan fekszik a konyhapadlón – mondtam ki egyszerűen, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy egy halott férfi lakásában mászkálok egy szál boxerben.
Pár pillanattal később ismét a lány felé fordultam, mert kíváncsi voltam a reakciójára, mikor rájön, hogy egy pszichopatával sikerült kiszorulnia az erkélyre ilyen helyzetben. Meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg bántanám, de volt egy-két megjegyzése, ami miatt szívesen átharaptam volna a nyakát. Talán ezek után kicsit sikerül visszafognia magát, ha jót akar magának. Nagy sztori lenne belőle, ha egy pucér lány holttestét találnák meg a belvárosban. Az egyetlen dolog, ami visszatartott, hogy ketten talán többre megyünk. Miután felöltöztünk, még bőven lesz alkalmam kicsit szórakozni is, úgyis most szoktatom magam vissza a vérhez.

Borzalmas... | ©
Vissza az elejére Go down
Daeva O'Brien
No one's gonna take my soul away


Daeva O'Brien


❦ Hozzászólások száma :
58
❦ Érkezés :
2015. Jun. 16.
❦ Kor :
25
❦ Tartózkodási hely :
➷ New Orleans ➷

Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

HUNTER
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Daeva; That awkward moment...   Kol & Daeva; That awkward moment... EmptyVas. Feb. 28, 2016 1:01 am


Kol & Daeva
What the hell? Other naked guy?!

A karma egy mocskos kurva. Ha valamit megtanultam az életem folyamán, akkor az ez volt. Már majdnem célba értem, kezdtek jól alakulni a dolgok, erre a karma jól kicseszett velem megint. Nem tudom, talán az lehet a baj, hogy nem voltam jó ember, lehetséges, hogy a jó isten - akinek a létezését még mindig nem voltam hajlandó elfogadni - így akart engem megleckéztetni a sok rossz miatt, amit elkövettem. Ha ez így volt, akkor pucér barátom sem szerepelhetett máshol, csak a télapó virgács listáján, más magyarázata ugyanis nem lehetett annak, hogy ugyanoda jutott, mint én. Ez valahol nagyon vicces volt, valahol pedig rohadt kellemetlen. Én pedig nem kezeltem túl jól az ilyen helyzeteket. Előfordult, hogy gondolkodás nélkül, ösztönből cselekedtem.
Mint például most; ahogy elhajítottam a rohadt cserepes gazt, már tudtam, hogy valami nem stimmelt. Csak pillanatokkal később fogtam fel, hogy mi volt az. Annyira azonban nem zavart.
- Umm..bocsi? - vágtam igazán bűnbánó angyali képet, s bár marhajó színésznek tartottam magam, tisztában voltam vele, hogy a hülye is meg tudta volna mondani, mennyire nem gondoltam komolyan ezt a bocsánatkérést. Mert hát igazából nem érdekelt. Engem nem zavart különösebben az ő meztelensége. Felőlem aztán szabadon lógathatta volna a himbilimbijét, ezzel ijesztgetve a járókelőket, ha neki az esett volna jól. Engem aztán nem érdekelt.
Egy valami foglalkoztatott, mégpedig a tény, hogy még mindig kint álldogáltunk a rohadt erkélyen. Ezt valahogy még képtelen voltam elfogadni. Ismét eszembe jutott, hogy talán be kellene rúgnom a hülye üveget és gond letudva, de nem tudtam, hogy ez vajon mennyire lenne jó ötlet és mennyire tetszene a lakás tulajdonosának... Mondjuk még ez érdekelt a legkevésbé. Az igazság, hogy marhára nem volt kedvem üvegszilánkban tapicskolni, akkor már inkább szobrozok itt meztelenül.
- Hogy mondod? - kaptam felé a fejem kissé ingerülten. Először azt hittem rosszul értettem, de aztán a tenyérbemászó mosolya - ami miatt szerettem volna jó erősen megütni - elárulta, hogy nem. Lenéztem magamra. Tenyereimmel takart melleimet nézegettem. - Hé, még fejlődésben vagyok! - kis szünetet tartottam - De az ott - böktem fejemmel a hímtagja felé - már nem fejlődik sehova. - Ezúttal rajtam volt a sor, hogy gúnyosan mosolyogjak. Hé, tudom mit gondolsz... mentségemre szóljon nem én akartam felhozni a pénisz témát... De hát ő kezdte előbb. Én pedig már csak ilyen vagyok, nem tudok kihagyni egyetlen adandó alkalmat sem, hogy be ne szóljak valakinek. Azt hiszem, valahogy ez is a génjeimbe lett kódolva. Vagy csak ennyire megrontottak az évek. Magam sem tudom. De nekem megfelel így. Általában kimondottan élveztem a szócsatákat, bármilyen helyzetben is került sor rájuk. Ezért sem volt ellenemre, hogy akár itt és most lerendezzünk egyet ezzel a pucér majommal idefent.
Bár meglehet, nem ez lenne tőlünk a legokosabb dolog. Ahelyett, hogy egymást marnánk, fordíthatnánk értelmesebb dolgokra is az energiánkat. Hah, de nem ám arra, amit a sok kellemetlen járókelő feltételezhetett rólunk, hogy azt csináljuk. Sok beteges vágyálmaim között valahogy sehol sem szerepel szexuális aktus egy erkélyen, egy idegennel. Nem is értem miért...
- Daeva vagyok. Pucér sorstársaknak pedig egyszerűen csak Dae. - vigyorogtam rá, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog egy ilyen találkozásnál. - Na nem mintha sokszor keverednék ilyen helyzetbe. - kezdtem rögtön magyarázkodásba, mielőtt még arra gondolna, hogy kedvenc hobbijaim közé tartozik pucéron macskanőset játszani és az erkélyen ismerkedni emberekkel. Az még tőlem is elég beteg dolog lenne. Ez pedig nagyon nagy szó.
- Egyedül laksz itt? - kérdeztem meg csak úgy a semmiből. Még mindig élt bennem a remény, hogy valaki egyszer csak megment bennünket. De hát a remény hal meg utoljára, nem? Különben is, ha nem lakik vele senki, még mindig van két lehetőségünk ruhához jutni.
Egy, betörjük a hülye üvegajtót, összevérzünk mindent, de azért bejutunk a lakásba.
Kettő, tovább játszom a macskanőt, ő meg átmegy pókemberbe és erkélyről erkélyre mászunk, míg le nem jutunk innen valahogyan.
Ez utóbbi mondjuk kockázatos fényes nappal, szóval előtte lehet nem ártana megvárni míg besötétedik. De hogy addig mi a francot fogunk itt csinálni... arról fogalmam sem volt. Majd csak elszórakoztatjuk egymást valahogy, vagy épp egymás torkának ugrunk és egymást hibáztatva küldjük el a másikat a picsába legalább háromszázezerszer egymás után, csak mert jobb nem jut eszünkbe.
Hmm... hosszú lesz még ez a nap...



Words: nem tudom  Embarassed  ♛  Note: kaki Very Happy ♛ Music: I am the fire

©️
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Daeva; That awkward moment...   Kol & Daeva; That awkward moment... EmptySzer. Feb. 24, 2016 10:03 pm

Daeva & Kol
Holy shit, I'm naked!

Az elmúlt két napban legalább négyszer elmondtam egy imát – azért ez így túlzás -, hogy történjen végre valami. Sokkal inkább szerettem a középpontban lenni, és szórakozni, mintsem a háttérben meghúzva magam várni a csodát, hogy végre cselekedhessek, azonban kivételesen képes voltam meghozni egy ilyen áldozatot. Egyrészt Davinát sem akartam kellemetlen helyzetbe hozni az új kovene előtt, illetve nyugtatott a tény, hogy a sok tervem végül egy hatalmas káosszal fog végződni, amit én nevetve nézhetek végig, miközben egyszerűen átveszem Niktől a trónt – persze csak képletesen. Nem kell nekem New Orleans, ahogy arra sem vágyom, hogy irányítgassam az ostoba vámpírokat, vagy tudom is én, mit csinál Nik. Az egyetlen, amire vágyom, hogy a híres hibrid a saját testvére által bukjon el. Talán végre rájönne, hogy mennyi szörnyűségért kell megfizetnie, bár kétlem, hogy egyszer észrevenné, mit hagyott maga mögött, mit rombolt le, hisz csak magával törődik.
Imáim végül meghallgatásra találtak, mikor volt alkalmam megismerni egy nőt az erkélyemről. Az elmúlt heteim legszórakoztatóbb pillanatai közé tartott, ahogy végignézhettem, hogyan takargatja magát, amiért útközben elhagyta a ruháit. Vagy szülinapom lenne?
Szokásos gonoszságomhoz híven, hagytam kicsit szenvedni, ahogy hátat fordítottam neki. Bár eleinte tényleg nem akartam vele túlságosan foglalkozni, mégsem akartam annyiban hagyni a dolgot, hiszen biztosra vettem, hogy ez az univerzumtól egy „ne haragudj, hogy ennyire kicsesztünk veled az utóbbi időben” ajándék volt. Mindez után viszont a saját magam szórakoztatására is gondolnom kellett, és azt sem akartam, hogy túlságosan elbízza magát. Nem vagyok én annyira jó fej, hogy csak úgy segítsek mindenkinek, aki kellemetlen szituációkba keveri magát. Ráadásul be kell vallanom, még a látvány is tetszett egy bizonyos szintig, de azt hiszem, ez nem meglepő tény, hisz fiúból vagyok. Aztán a kocka hamar fordult; ugyanúgy végeztem, ahogy az előttem álló lány.
- Persze, nevess csak, bár ez nem segít a helyzeteden – forgattam a szemeim kissé unottan.
Ahogy hallgattam a kisebb dühkitörését, válaszadás helyett azzal voltam elfoglalva, hogy valami kényelmesebb megoldást találhassak férfiasságom takargatására, de hiába nézelődtem.
Az már csak a ráadás volt, hogy odalentről mindenki kíváncsiskodó pillantásokkal meredt ránk, és úgy tűnt, egyáltalán nem is szégyellik magukat, amiért ilyen szemtelenül feltűnően bámulnak. Legszívesebben leugrottam volna, hogy átharaphassam mindegyikük torkát már csak azért is, mert borzasztóan dühített a tény, hogy ezertizennégy évesen kell ilyeneket átélnem. Ennél megalázóbb dolog nem is történhetett volna. Az eleinte még viccesnek tűnő jelenet kezdett átmenni aggasztóba, és kedvem támadt volna letépni valakinek a fejét – leginkább a mellettem dühöngő lányét, aki miatt ebbe a helyzetbe kerültem.
A szituáció akkor érte el tetőpontját, mikor végre kiszemeltem magamnak az erkélyen lévő kis cserepes virágot, ami tökéletesnek bizonyult, de sokáig nem élvezhettem a kényelmét, hiszen aktuális partnerem késztetést érzett rá, hogy azzal dobálja az embereket figyelembe sem véve a helyzetemet.
- Komolyan?! – Szóltam rá, miközben széttártam a kezeim egy pillanatra megfeledkezve róla, hogy anyaszült meztelen vagyok. Azonban a másodperc tört része alatt ismét magam elé emeltem a kezeimet, mikor tudatosult bennem, hogy mégsem kéne megvárni egy feljelentést, amiért az erkélyen nudizok fényes nappal. Az már csak a hab lett volna a tortán, ha ez úgy jön le a hatóságiaknak, mintha a nemi életünket szeretnénk közszemlére tenni. Bár első gondolatra a rendőrök cseppet sem fenyegettek rám veszélyt, rá kellett jönnöm, hogy nem tudhatom, mennyire alkalmazzák a verbénát az emberek.
Kénytelen voltam legalább egy kicsit lenyugtatnom magam, és hát ehhez nem is találhattam volna jobb módszert, minthogy elővegyem a gúnyos felemet. Egy kissé ártatlan tekintettel néztem ismét a lányra lassan.
- Szerintem feleslegesen takargatod magad – céloztam a melleire. – Nincs mit eltakarni – jegyeztem meg gúnyosan, miközben egy hasonló mosoly jelent meg az arcomon. Azonban hamar rá kellett jönnöm, hogy talán nem ez a legmegfelelőbb alkalom arra, hogy megjegyzéseket tegyek.
Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy egyszerűen csak betöröm az üvegajtót, viszont mielőtt cselekedtem volna rájöttem, hogy lehet, ilyen állapotban nem kellene. A hülye feltámasztó varázslat nem sikerült a terv szerint, így szinte minden apróságtól óvnom kell magam, mint egy nyomorult embernek. Kezdtem úgy érezni magam, mint egy élőhalott, bár legalább így egyszer elmondhatom magamról, hogy már az is voltam.
Egy hangos sóhaj kíséretében néztem ismét a lányra, mikor már kezdtem beletörődni a sorsomba.
- Legalább megtudhatom, kivel hozott össze a sors egy ilyen kellemetlen szituációban? – Vontam fel a szemöldököm, és próbáltam csak ránézni, hogy figyelmen kívül hagyhassam az odalent sétáló embereket, akiktől már egy-egy megjegyzést is hallottam, s be kell vallanom, egyáltalán nem tetszettek. Megalázó volt az egész szituáció, főleg, hogy rólam volt szó. Kaleb testében még egy fokkal elviselhetőbb lett volna, azt hiszem. De Kol Mikaelson-ként… nos, reméltem, hogy nem lát egy természetfeletti sem, aki tudja, ki vagyok.

Játsszunk Cool | ©️
Vissza az elejére Go down
Daeva O'Brien
No one's gonna take my soul away


Daeva O'Brien


❦ Hozzászólások száma :
58
❦ Érkezés :
2015. Jun. 16.
❦ Kor :
25
❦ Tartózkodási hely :
➷ New Orleans ➷

Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

HUNTER
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Daeva; That awkward moment...   Kol & Daeva; That awkward moment... EmptyVas. Feb. 14, 2016 7:32 pm


Kol & Daeva
What the hell? Other naked guy?!

Sok különös, furcsa, lehetetlen, sőt egyenes bizarr napot hagytam már a hátam mögött. Voltak húzásaim, csesztek már ki velem alaposan, de ilyen, eddig még sosem történt velem. Ez volt mindennek a teteje. Ez volt az, amit még én se kívántam volna soha senkinek. Na jó… ez nem igaz. Ha más lett volna ebben a helyzetben, amibe most én is kényszerültem, minden bizonnyal hasam fogtam volna a röhögéstől, miközben videóra vettem volna és megosztottam volna a világgal, az internet segítségével. De ez most velem történt meg és száz százalékig biztosra vettem, ha csak egyetlen egy videózó embert meglátok az utcán, nem érdekel a meztelenség, ráugrom, eltöröm a szaros kameráját – vagy mit – és még a fejét is odaverem valamibe, csak mert ilyen édes teremtés vagyok.
Kopácsolásomat végül siker koronázta. Talán sosem örültem még ennyire egyetlen pasi látványának sem, mint amennyire most. Legalább olyan volt, mintha karácsony lenne. Na nem azért mert igen lenge öltözékének köszönhetően szinte mindent láttam belőle… - ami teszem hozzá nem is volt rossz – én mégis inkább azért örültem, mert végre esélyem nyílt zárt térségbe kerülni, el a járókelők és a szomszédok szemei elől.
Túl korán örültem. A pasas mosolya azonnal lefagyasztotta az enyémet. Éreztem, hogy ki fog cseszni velem. Mi tagadás, meg is tudtam érteni. Én is biztos szívtam volna valami szerencsétlen vérét, aki helyemben lett volna. Ettől függetlenül rohadt dühítő volt. Elképzeltem, ahogy berúgom a rohadt üveget és győzelem ittasan bevonulok, hogy aztán ott is összetörjek valamit, valakit.
Minden előérzetem ellenére elképedve néztem, ahogy hátat fordít és egyszerűen elvonul.
Ez most komoly?! Most szórakozik velem?!
Idegességemben topogni kezdtem, jobbra-balra nézegettem, próbáltam kitalálni, hogy most mi a francot csináljak, amikor a fickó újra felbukkant a láthatáron. Erős késztetést éreztem rá, hogy megüssem. Ez a verekedés valahogy a vérembe volt kódolva, különösebb indok nem kellett, hogy beverjek egyet valakinek, de ez a példány most megérdemelné…
Direkt tépázta az idegeimet. Ami egyrészt szimpatikussá tette őt a szememben, másrészt viszont szerettem volna megölelni. Szorosan. A nyaka körül. Egy kötéllel.
Ostoba kérdéseivel az agyamra ment, tudtam, hogy csak az időt húzza, amíg kiszórakozza magát, ezért először csak bólogattam neki, aztán meguntam és egy „fordulj fel” jelentésű mosollyal kísérve, elegánsan bemutattam neki. Persze mindeközben sem feledkeztem meg róla, hogy meztelenül és gyakorlatilag kiszolgáltatottan álltam előtte, lehet vissza kellett volna fognom magam… de csessze meg! Mégis volt annyi büszkeségem, hogy önmagamhoz híven kezeljem a helyzetet.
Újra feltámadt bennem az öröm érzete, ahogy végre kinyitotta az ajtót. Magamban meg is köszöntem ezt a nagyfiúnak odafent, nem mintha vallásos lettem volna vagy ilyesmi.
- Majd elmesélem, ha beengedsz.A francokat. Ahogy kinyitod azt a rohadt ajtót, félre löklek, kiütlek, és valószínűleg elviszem a tárcádat, amiért szórakoztál velem! Ezt persze nem mondtam ki hangosan, de a mosolyom, amit hozzá csatoltam, valami ilyesmit jelenthetett.
Nem kellett sok, hogy bejussak a lakásba, persze, hogy ilyenkor üt be a mennykő. Nem akartam hinni a szememnek. A pasas alsója beakadt és… le is szakadt róla. Egy pillanatig csak bámultam. Lefelé, aztán a szemeibe néztem. Összepréseltem ajkaimat, nehogy elnevessem magam, de nem bírtam ki.
Kirobbant belőlem a nevetés, néhány könnycseppet is elmorzsoltam. Hát mégis létezik a karma!
Sajnos ettől még nem kerültem közelebb a felöltözéshez, és amikor ez tudatosult bennem elkomorodtam. Nem is, egyenesen dühbe jöttem. Ez a düh, pedig kedves új ismerősöm felé irányult.
- Gratulálok! – fakadtam ki. – Hát ez kibaszottul jó! – ez utóbbit már csak úgy a semmibe mondtam. Tekintetemmel figyeltem őt és próbáltam nem arra gondolni, hogy mind a ketten természetes valónkban pózoltunk az erkélyen, ahonnan az utcában sétáló összes ember remekül látott minket.
- Most mi a francot foguk csinálni? – néztem rá, vártam a csodát, hátha neki eszébe jut valami. Ha meg nem, akkor nagyon remélem, hogy van egy lakótársa, aki esetleg bármelyik percben hazajöhet. Ha nincs neki… Akkor megszívtuk.
Észrevettem odalent az emberek kezdtek észrevenni bennünket. Bennem meg a pumpa kezdett ettől egyre feljebb menni…
- Mi a fenét bámul? Igen, maga ott! Szedje a pacskert és húzzon innét a fenébe! – kiabáltam le valami pasasnak, aki felfelé bámult, méghozzá szemérmetlenül nézelődve. Ettől elborult az agyam és gondolkozás nélkül megfogtam az első dolgot, ami a kezem ügyébe került – ez pedig a pucér pasit takaró cserepes gaz volt – és ledobtam az erkélyről. – Mozgás! – kiáltottam rá mindenkire.
Ebben a vörös köd lepte pillanatban megfeledkeztem magamról és pucérságról, úgyhogy most igyekeztem nem elvörösödve újra eltakarni magam. Hát ez így baromi mókás lesz…



Words: 721 ♛  Note: remélem tetszik Very Happy ♛ Music: I am the fire

©️
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Daeva; That awkward moment...   Kol & Daeva; That awkward moment... EmptySzomb. Feb. 13, 2016 9:54 pm

Daeva & Kol
Holy shit, I'm naked!

Már második napja, hogy újra az élők között vagyok az eredeti formámban, aminek rendkívül örülök. Bár Kaleb kisfiús arcát is kezdtem már a magaménak érezni, mégiscsak jobb az eredeti csomagolásban – viszont ismét hozzá kell szoknom, hogy alacsonyabb vagyok, mint hetekkel ezelőtt.
Egyelőre nem szerettem volna túl nagy feltűnést kelteni, jobban élveztem volna, ha a stílusomhoz megfelelő belépőt sikerül összehoznom. A terveim már megvoltak, már csak meg kellett volna valósítanom őket. Bár fontolóra vettem, hogy szívesen térnék haza az otthonomba, de nem vagyok abban a viszonyban a többiekkel, hogy elviseljem a képüket. Főleg nem Nikét, ha már úgyis meg akarom keseríteni az életét. Képtelen lennék egy levegőt szívni vele, mégsem érzem fairnek, hogy én vagyok az, aki ki van taszítva a saját házából - elvégre az enyém is. Nem szeretném a hátralévő életemet egy ehhez hasonló kis lakásban tölteni. Egyáltalán nem illik hozzám, sőt alsóbbrendűnek tartom ezt a környezetet, de azt hiszem, egy kis ideig ki kell húznom itt. Legalább addig, amíg Davinával el nem érünk mindent, amit szeretnénk, utána pedig már megállíthatatlan leszek, s talán nyugodt szívvel költözhetek haza, terveim szerint Niklaus úgy is eltűnik. Csak ki kell várnom. Ezzel pedig nincs sok problémám, hiszen mindig is a ravaszságomról voltam híres. Jobb szeretem a háttérből mozgatni a szálakat. Bevallom boszorkánymesterként egy fokkal egyszerűbb volt, de bízom benne, hogy hamar visszarázódom a vámpír létbe is. Addig meg kiélvezem, hogy egy szál boxerban mászkálhatok a lakásomban – ami valójában nem is az enyém, de azért élvezem a szabadságot.
Gondolataim közepette fél szemmel a pulton elterülő középkorú férfira pillantottam, akinek reggel csapoltam le az ereit, de még nem volt energiám eltüntetni. A következő pillanatban pedig valamiféle dörömbölést hallottam az erkély ajtó felől, amire kissé összevontam a szemöldökeim, hiszen bárhogy is néztem, elég bizarr, ha a negyediken bekopogtat valaki az erkélyemen.
Kis habozás után végül átsétáltam a másik helyiségbe, majd megálltam közvetlenül az üvegajtó előtt, ahol egy eléggé érdekes látvány fogadott; egy teljesen pucér, fiatal lány magát takargatva nézett rám egy bájos mosoly kíséretében, hogy engedjem be. Egy elégedett, kissé mégis gúnyos mosoly húzódott az arcomra, miközben alaposan végignéztem rajta, majd ismét felnéztem rá és egyszerűen csak visszaintegettem neki. Ezt követően pedig hátat fordítva visszasétáltam a konyhába. Elgondolkoztam rajta, beengedjem-e, vagy hagyjam, hogy odakint jól szórakozzanak rajta. Végül úgy döntöttem, nem leszek túlságosan gonosz, inkább csak önző – dobja fel az én napomat.
Egy egyszerű mozdulattal lelöktem a pultról a fickót - aki egyébként a lakás bérlő is volt -, akinek a feje hangosan koppant a padlón. Egyértelmű volt, hogy nem ez volt a legjobb hely, de ideiglenesen ez is megteszi, hiszen így még mindig kevésbé megtalálható, mint a munkalapon. Persze még mindig vérnyomok borítottak mindent, de ha jobban belegondolok, egyáltalán nem is érdekelt, hogy mit fog gondolni a kis csaj – a nap végére valószínűleg ő is halott lesz. Kis várakozás után végül visszasétáltam az erkély ajtóhoz és felvont szemöldökkel néztem rá.
- Mit szeretnél? – Kérdeztem kicsit hangosabban, hogy kihallatszódjon, miközben artikuláltam is, hogy rendesen értse a kérdésemet. – Ja, be szeretnél jönni? Hm… - kicsit elgondolkozva megfogtam a kilincset, de mielőtt kinyitottam volna az ajtót, ismét felnéztem rá. – Kinyissam? – Akkorra már egy széles vigyor jelent meg az arcomon, végül úgy döntöttem, hogy nem szórakozok vele tovább.
Benyomtam a gombot, hogy kinyissam az ajtót, de csak annyira, hogy pont kiférjek rajta a másik felének támaszkodva. Egy teli vigyorral az arcomon néztem rajta végig ismét.
- Hogy keveredtél bele ebbe? – Néztem rá kérdőn, majd ahogy félre akartam állni, éreztem, hogy megakad az alsónadrágom anyaga, így nem akartam semmilyen hirtelen mozdulatot tenni, mielőtt kiszakad.
Egy ideig próbáltam valahogy kikeveredni a csapdámból, de kezdtem egyre idegesebb lenni, szóval egyszerűen csak rántottam egyet a csípőmön, minek következtében leszakadt rólam az egész. Persze ez nem volt elég, kifelé léptem elengedve az ajtót, ami becsapódott utánam, a zár pedig kattant. Lefagyva bámultam befelé az üveg felé fordulva, és pár pillanatig inkább meg sem szólaltam. Ez lenne a rossz karmám, igaz?
Mindkét kezemet az ágyékomhoz helyeztem, majd az utca felé fordultam, és azon gondolkoztam, mit kellene csinálnom. Eléggé szerencsétlen volt a helyzet, tekintve, hogy délután négy óra lehetett, és az utca tele volt emberekkel, akik tökéletes rálátást kaptak az erkélyemre. Fel is tűnt, hogy az egyik szomszédom megbotránkozva néz felfelé, miközben a kis sétabotját lassabban helyezi egyik helyről a másikra, ahogy lassítva a tempón bámulja, mi történhet idefent.
- Jó napot, Mrs. Peterson! – Integettem neki fél kézzel egy szarkasztikus mosoly kíséretében, ami jelezte, hogy nem vagyok túl jó kedvemben. Ezt szerintem egyből meg is értette, mert azonnal gyorsított a tempóján, mintha nem is látott volna semmit.
Végül ismét a lányra összpontosítottam, miközben visszanéztem rá, ahogy leemeltem az erkély korlátjáról egy cserepes virágot, hogy magam elé tartsam. Már akkor éreztem, milyen kellemes délutánban lesz részem. Ennyit a „nem keltek feltűnést” tervemről…

Játsszunk Cool | ©️


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 24, 2016 9:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Daeva O'Brien
No one's gonna take my soul away


Daeva O'Brien


❦ Hozzászólások száma :
58
❦ Érkezés :
2015. Jun. 16.
❦ Kor :
25
❦ Tartózkodási hely :
➷ New Orleans ➷

Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

HUNTER
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Kol & Daeva; That awkward moment...   Kol & Daeva; That awkward moment... EmptySzomb. Feb. 13, 2016 12:08 am


Kol & Daeva
What the hell? Other naked guy?!

Egyik lábat a másik után. Oké… ez az. Megy ez, Daeva. Ne zavarjon, hogy egy szál törülközőben vagy, és valószínűleg az egész környék téged bámul, csak mássz szépen tovább…
Megcsúszott a lábam a párkányon, ahogy próbáltam átmászni az egyik erkélyről a másikra. Egy pillanatra meginogtam és kétségbeesetten kapaszkodtam, amibe csak tudtam, persze, hogy a rohadt törülközőt meg leejtettem.
Ez is csak velem történhetett meg. Persze, hogy én vagyok az egyetlen, aki egy szál törülközőben mászik ki az erkélyre, mert az idióta vérszívó pajtása oda csalta - pusztán unalomból -, és záratta ki magát. Ezzel még nem is lett volna akkora baj, ha nem a negyediken lettem volna, most már - hogy Alan egy utolsó szarrágó vigyorral a képén lelépett - teljesen egyedül. Ezért csúnya halál vár még rá…
Alan egyike volt azon személyeknek, akik akaratlanul is részeseivé váltak az életemnek és nem hullottak ki a rostán – legalább is, eddig nem. Ő pedig különösen ragaszkodónak bizonyult, eddig bármivel próbálkoztam, nem sikerült elkergetnem, ráadásul volt az a roppant irritáló szokása, hogy imádott az idegeimen táncolni.
- Basszus. – suttogtam, miközben lefelé tekintgettem elvesztett törülközőm után, ami most az egyik utcában parkoló autó szélvédőjén pihent. Azon gondolkoztam mi lenne ha ugranék… Aztán rájöttem, hogy nem szeretném még kitörni a csinos kis nyakamat és pláne nem úgy, hogy mindenki premier plánból láthatta mit adott nekem az anyatermészet.
De ahogy pillantásom visszavándorolt a szomszédos erkély korlátjára, úgy döntöttem mégis csak ugrok.
Megfeszítettem izmaimat, felkészültem az ugrásra. Elrugaszkodtam a párkányról, kinyúltam a korlát felé és… sikerült elkapnom. Örömmámor lett úrrá rajtam, úgy gondoltam én vagyok Catwoman, vagyis lehetnék akár, ha nekem is lenne olyan nagyon menő fekete latex cuccom, amiben riszálhatnám magam az ilyen mutatványok közepette.
Jelenleg azonban nemhogy latex cuccom nem volt, egyáltalán semmim sem volt. Ráadásul lógtam. Egy erkélyen. Fényes nappal.
Gondolni sem akartam rá, hogy hányan láthatnak odalentről. Azon viszont erőteljesen elgondolkoztam, hogyha végre újra ruha lesz rajtam, hogyan bosszulom ezt meg azon az átkozott vérszívón…
Felhúztam magam a korláton és átlendültem a másik oldalára. Végre biztonságos talaj volt a lábaim alatt. Az ablaküveg tükröződésében megláttam saját magamat… egy pillanatra elgondolkoztam valóban jó ötlet-e csak úgy bekopogni egy vadidegenhez, hogy „Ugyan engedjen már be, és adjon már néhány ruhát, legyen olyan kedves, akkor talán nem kell bevernem a csöpp kis fejét és erőszakosan elvennem, amit akarok...”. Pedig meg kell hagyni, hatásos első benyomást keltenék.  
Nagyot sóhajtottam. Mit veszíthetek?
Bekopogtam az ablakon. Eeep, ez nem teljesen így volt. Igazából erőszakosan kopácsoltam folyamatosan az ablakon, hogy biztos, ami biztos felhívjam a bentlakó figyelmét ittlétemre, már ha egyáltalán volt itt bárki is. Közben próbáltam úgy helyezkedni, hogy takarásban maradjak, lábaimat kereszteztem és szorosan összezártam, azzal a kezemmel, amelyikkel éppen nem kopácsoltam, a melleimet takargattam.
Áh, egy kicsit sem éreztem furán magam. Nem mintha a meztelenkedés olyan távol állna tőlem, volt rá példa bőven, hogy a nyilvánosság előtt mutogattam magam, de azt legalább önszántamból tettem. Ebbe belekényszerültem és nem élveztem. A bosszút viszont élvezni fogom…
Úgy láttam mozgás van odabent, nem sokkal később pedig egy pasas derűsnek látszó arca tekintett rám odabentről. Hát ez igazán remek…
Abbahagytam a kopogást, egy bájos műmosolyt eresztettem meg felé, miközben cukin integettem neki. Ugyan, ebben nincs semmi fura…



Words: nem tudom oo ♛  Note: kaki :zacsi: Very Happy ♛ Music: I am the fire

©️
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
No one's gonna take my soul away





Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Daeva; That awkward moment...   Kol & Daeva; That awkward moment... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kol & Daeva; That awkward moment...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daeva szobája
» Daeva & Alan - Újra találkozunk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: New Orleans :: Lakónegyed :: Bérlakások-