KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 » How can I save, a fallen angel, in the dark?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Whimsy De'Schreave
No one's gonna take my soul away


Whimsy De'Schreave


❦ Hozzászólások száma :
206
❦ Érkezés :
2015. Jun. 26.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
☾ Where am I? ☾

» How can I save, a fallen angel, in the dark? Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: » How can I save, a fallen angel, in the dark?   » How can I save, a fallen angel, in the dark? EmptyKedd Feb. 16, 2016 7:04 pm

elfogadva, gratulálunk

üdvözöllek családunk körében

Nariel! :já:
Dae kicsi szíve örül, hogy lát téged, alig várja már, hogy megkezdődhessenek a közös kalandjaitok! Very Happy Azt persze valahol mélyen sajnálja, hogy meg kell ölnie... de ez már egy másik lapra tartozó történet... Rolling Eyes
Remek lapot olvashattam tőled, sikerült vele feldobnod az estémet! :bú: Imádom a választott pb alanyt is, szerintem pont passzol a karakterhez, nem is tudom hirtelen nagyon mással elképzelni Very Happy
Kihangsúlyoznám sokadjára, hogy szeretem az írásaidat és alig várom, hogy még többet olvassak tőled! :*:
Szóval elfogadva, mars foglalózni és irány játszani! :hug:


Vissza az elejére Go down
Nariel Cross
No one's gonna take my soul away


Nariel Cross


❦ Hozzászólások száma :
8
❦ Érkezés :
2016. Feb. 15.
❦ Kor :
36
❦ Tartózkodási hely :
» Follow your blood

» How can I save, a fallen angel, in the dark? Empty

HUNTER
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: » How can I save, a fallen angel, in the dark?   » How can I save, a fallen angel, in the dark? EmptyHétf. Feb. 15, 2016 10:32 pm

Nariel Cross

They say before you start a war,
You better know what you're fighting for.

Castiel • -

• becenév: My name is Nariel
• születési hely, dátum: 1987. August 20.
• faj: Hunter
• kor: 28
• családi állapot: What?
• foglalkozás Kill you, please!
• play by: Mr. Misha Collins
• kapcsolat a családdal:
» No matter how many breaths that you took, you still couldn't breathe..
Hogy kapcsolat... kikkel is?
Aa.. családdal?
Aa... családommal?
Ez valami vicc, kérem szépen?
Nekem nincs, és soha nem is volt családom..
Mindenkit...
Mindenki meghalt..
• amik egyedivé tesznek:
» No matter how many deaths that I die I will never forget..
Nos a... a kinézetem kérdezed?
Rendben, akkor vágjunk csak bele.
A nevem..
Oh, nem!
A kinézetem..
Tehát;
- 180 cm magas vagyok.
- Átlagos testsúllyal rendelkezem.
- Ugyanúgy szintén átlagos testalkatom van.
- A szemem színe: kék.
- A hajam színe pedig: barna.
- Az átlagnál hosszabb hajam van.
- Leginkább öltönyt viselek magamon, de más ruhadarabokat sem vetek meg.
- Kedvenc színem: a fekete, és a barna kombinációja, de a kékben is van valami igazán egyedi.
- A csuklómon egy bőr karkötőt viselek, amelyet Daeva készített, és adott nekem.
- A testem különböző pontjait sebek fedik be.
- Valójából vérfarkas vagyok.
- Farkasom szemszíne: jég kék, míg a bundája: hófehér.
- Tiszta vérvonalból származom.
- Sohasem akartam fenevaddá válni, de a gyilkolással tíz évesen aktiváltam az átkomat.

Most pedig, nos.. a jellemem jön, ugye?
Szuper!
Jelzőim;
- Őrült személyiség.
- Érzelemmentes vérfarkas.
- Kíméletlen gyilkos.
- Pszicho beütésű fenevad.
- Mélyen megzavarodott alkat.
- Elgurult a gyógyszere..

Oh, az utolsó erős túlzás, mivel szerintem teljesen épelméjű vagyok.
- • -
• hallgasd történetem...
» No matter how many lives that I live, I will never regret..
A ház minden egyes pontját összemorzsolt szilánkdarabkák töltik ki. Vér mossa a padlózatot, a bútorzatot, de még a falakat is. Remegő kézzel érintem meg a hófehér ajtó kilincsét, hogy kinyitva beesek a szobába. Nagyot nyelek, térdre rogyok, aztán pedig erőtlenül omlok fekvő pozícióba. Mélyen lélegzem, de mégis szaggatottan. Érzem, ahogy a testem kész feladni a szolgálatát, és nem hajlandó tovább küzdeni a nyomorú sorsa ellen. Emberi vonásaim elillannak, hangom elhal, és eközben nem érzek semmit. Egy újabb rúgással köszönt azon bizonyos illető, aki idáig juttatott. Hónapok óta követ, hisz rálelt a nyomomra, és hiába rejtőztem, avagy tűntem el, ha mindig megtalált. Azt mondogatta akárhányszor is futottunk össze, hogy nem öl meg, hogy csak megver, ezáltal megleckéztetve, és majdan eltipor végérvényesen. Zihálva támaszkodtam meg a padlóban, ahogy karjaim segítségével megemeltem a testem. Lassan fordultam az idősebb férfi felé, aki kegyetlen mosolyt villantott.
-Mindig is tudtam, hogy szánalmas vagy.-Hangja betöltötte a szobát, miközben erélyesen szólalt fel. Nyomatékosan beszélt, és hidegen, ahogy mindig is tette. Végül lehajolt hozzám, és egy fadarabot vágott a gyomromba. Nem üvöltöttem fel, hisz nem éreztem semmit. Évek óta nem érzek már fájdalmat, túl hosszú idő óta nem érzek semmit sem.-Miért épp New Orleans, kérlek?-Tette fel a kérdést ironikusan, majd megrázta a fejét, és felállt, ahogy belém rúgott végül ismételten.-Ne aggódj, nem ez a vége a szenvedésednek.-Mondta kegyetlen éllel, ördögi nevetéssel, és egy sejtelmes tekintettel.-Megtaláltam a drága kis barátodat, és hidd el jót mulattam vele..-Kezdett bele nevetve.-Daeva készséges volt, és elvállalta a melót. Rád fog vadászni az én közre működésemmel.-Mosolygott tovább, ahogy rám nézett szánakozva.-Tudod, hogy megy ez, aki mer, nos az nyer. Szóval, hogy is mondjam neked.. vagy megölöd, vagy meghalsz. Választhatsz!-Mondta röhögve, miközben felrángatott végül a hajamtól fogva.
-Rohadj meg.-Szűrtem ki a fogaim között az egyetlen értelmes, két szóból álló mondatot, amelyet kitudtam nyögni. Hangom tele volt gyűlölettel, utálattal, megvetéssel, és dühvel. Mélyen lezártam a szemeimet, ahogy ellöktem magamtól minden erőmet bevetve, miközben háttal a falnak estem, majdan pedig lecsúszva a mentén a földön kötöttem ki - ülőhelyzetbe kerültem. Nagyot nyeltem, ahogy megpróbáltam magamból eltávolítani a felesleges kínzó eszközöket, miközben a sebeim óvatosan gyógyulásnak indultak. Mire pedig kinyitottam a szemhéjaimat a férfi eltűnt.

- Hogy mégis ki volt ő?
Egyértelműen az egyetlen túlélő a francos farkas közösségből, amelyben én is nevelkedtem. Igazából pedig, nos.. az igazi apám, a tulajdon faterom, aki mindig is zsarnokian nevelt. Megöltem a családom, és most büntet. Nagyon büntet.
- Magyarázatot várnál?
Sajnálom, de a múltamról nem óhajtok szót ejteni, és most pedig, ha engednéd, akkor... akkor elájulnék.

Vissza az elejére Go down
 
» How can I save, a fallen angel, in the dark?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dark Passenger

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Fajaink :: Sikeres karakterlapok :: Vadászok-