KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Gareth Waterstone alias Dzsenáró
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dylan E. Burnley
No one's gonna take my soul away


Dylan E. Burnley


❦ Hozzászólások száma :
4
❦ Érkezés :
2015. Oct. 22.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
❝ new orleans ❞

Gareth Waterstone alias Dzsenáró Empty

HYBRID
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Gareth Waterstone alias Dzsenáró   Gareth Waterstone alias Dzsenáró EmptyKedd Márc. 08, 2016 7:02 pm

elfogadva, gratulálunk

üdvözöllek családunk körében


Honeeeeey  hurray  hug2

Örülök, hogy itt vagy.:*: És már látom megint az idegeimen akarsz táncolni, de már elloptam a páncélod, és a homárfogó is nálam van, úgyhogy gyere Cool
Ennyire semmitmondó, de röhejes et-t én még nem láttam. De imádtam.xdddd Amint mondtad, hogy ez egy beteg kari lesz, már tudtam, hogy mire számíthatok, de kellemesen csalódtam. Ez rosszabb.xddd De már most imádlak.:*:
Tudsz mindent! Eredj, foglald le a pofid, és gyere játszani. :grr:


Vissza az elejére Go down
Gareth Waterstone
No one's gonna take my soul away


Gareth Waterstone


❦ Hozzászólások száma :
4
❦ Érkezés :
2016. Mar. 08.

Gareth Waterstone alias Dzsenáró Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Gareth Waterstone alias Dzsenáró   Gareth Waterstone alias Dzsenáró EmptyKedd Márc. 08, 2016 6:01 pm

Gareth Waterstone

Egy, egy almafa

Gergő • 16

• becenév: Dzsenáró Álverez Rikárdó. Csak ezt nem tudja senki.
• születési hely, dátum: London, 1500-as évek eleje
• faj: Vámpír
• kor: 500
• családi állapot: Egyedülálló
• foglalkozás Kölyköket gyártani ezererrel
• play by: Matt Lanter
• kapcsolat a családdal: Jó volt, addig, ameddig ki nem tagadtak
• amik egyedivé tesznek:Hát a külsőmről nem sok mindent tudok mondani. Egy szóval is össze tudom foglalni e tulajdonságaimat. Tökéletes.  Gyönyörű tengerkék szemem van, ami tökéletes passzol a sötétbarna hajamhoz, amit mindig a kordivatja szerint hordom.  Nem vagyok egy langaléta típus, még a testmagasságom is tökéletes, és csak ugyanezt tudom elmondani a testalkatomra is. Tökéletesen sportos.  A mosolyommal szinte mindenkit le tudok venni a lábáról, amire nagyon is büszke vagyok.  Az öltözködésem, stílusos. Mindig a divat szerint öltözök, de kedvenc párosítás, a bakancs- farmer-kockás ing kombináció. Jellem? Hát öhm, ezt nehéz összefoglalni. Semmi humorérzékem nincsen, tök karót nyelt vagyok. Egy viccet sem tudok. Téényleg, miért kopog a facipő? Mert, nem éri el a csengőt. Úúú, de nagy poén. Ugye, hogy borzalmas? Na, mindegy. Úúú, és ismeritek az új faviccet? Nem? Hát én sem, mert még csak most vágják. Úúú, ez is de rossz volt. Ja, mint látjátok, tök komoly fickó vagyok. Pedig tényleg tudok ám komoly lenni. Jó, ez ritkán van, de tudok. S ez nem halálhelyzetnél van. Még a gyilkolást is eltudom poénkodni. Szerintem skizofrén is vagyok. Mert, ha harci helyzet van, akkor az őrült jellememhez illően tudok, veszélyes lenni. Elmebajos gyilkos. Igen-igen. Olyankor kikapcsolok, nem, nem azt a gombot nyomom meg a fejemben, hanem elsötétül minden, és mikor magamhoz térek, akkor hót vér vagyok. Szóval, érdekes egy személyiség vagyok. Gyere, találkozzunk és igyunk meg egy MELEG italt.  
multik • tapasztalat
• hallgasd történetem... Nem fogok sokat regélni az életemről, mert a naplóm betelne néhány percen belül. Igen, jól hallottátok. Néhány percen belül. Rohadt gyors kezem van. Nem hiszed el? Fogadjunk? Ha kiütlek anélkül, hogy hozzád érek, akkor nyerek. Na? Kiráály. Szóvaaal, akkor most megláthatod a tökéletes harcost. Csak egyetlen egy kérdés, és rá egy válasz. Ne húzzam tovább az időt? Tényleg ne? Jó, akkor elmondom. Jaa, nem várj egy pillanatot, először megakarom kérdezni, hogy van-e életbiztosításod? Mert, ha nincs akkor nem fogadok, dutyiba nem megyek, mert ismerem ám én a szappanos trükköt, lehajolok, aztán pedig ott hagynak. Úúú, de gonoszak bent az emberek. De most komolyan nem? Ott hagyni egy embert, egyedül zuhanyozni. Milyen állatság kell ehhez? Betegek. Ha nem lennék halhatatlan, meghalnék. Komolyan. Vagyis újra meghalnék. Értitek. Mert tudjátok, egyszer tényleg meghaltam. Meg néhányszor kitörték a nyakam, és elméletileg meghaltam. Jó sok volt, ez a meghaltam szó. Na mindegy. Most mi van, miért nézel ilyen csúnyán? Kedvenc szavam. Jogvédett. Pénzt kell fizetnetek, ha kimondjátok. Úúú, tudod mi még a kedvencem? A pandamaci szó. Tök egzotikus. A házam tapétája, csak pandákból áll. Tök jól néz ki. Az egyik hapcizik, és úgy van megörökítve, a másik pedig szoptat. Hééé, ne értsétek már félre. Perverz állatok. Meg még van néhány, mint a spagetti fogó, homárfogó, a vérninjacserebogár, meg ilyenek. Vérninjacserebogár honnan jött? Nem láttátok még a róluk szóló sorozatot? Áhh, nézzétek, majd meg. Az a neve, hogy bogárbőrben. Nagyon jó, érdemes rá időt szakítani. Miért kezdesz ideges lenni? Nem szabad annak lenni. A sok ideg, árt a szépségnek. Ja, hogy férfi vagy. Ne harizz, akkor te nem lehetsz szép, csak helyes. De az a gond, hogy nem vagy helyes. Ne nézz így. Őszinte vagyok. Nem vagy az. Kéne növesztened egy kis hajat, kés alá kéne feküdnöd. Utána pedig jól néznél ki. Komolyan. Heteró vagyok, de rád mozdulnék. Jaa, hogy a fogadásunk. De már a sok beszédtől, nem is tudsz magadról. Na mindegy. Szóval. A kérdésem. Miért megy át a csirke az úton? Nem tudod? Elmondom. Megy a fogyatékoshoz. Kipp-kopp.
-Ki az?
A csirke.

Vissza az elejére Go down
 
Gareth Waterstone alias Dzsenáró
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gareth-Dylan-Csak 90 és halál közöttieknek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Fajaink :: Sikeres karakterlapok :: Vámpírok-