KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Sarah & Killian
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daniel Burke
No one's gonna take my soul away


Daniel Burke


❦ Hozzászólások száma :
6
❦ Érkezés :
2015. Aug. 18.
❦ Kor :
26
❦ Tartózkodási hely :
Mystic Falls

Sarah & Killian Empty

WEREWOLF
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Sarah & Killian   Sarah & Killian EmptySzer. Aug. 26, 2015 9:27 pm



Sarah & Killian



Word: - | Song: Enjoy the silence | Message: Remélem elmegy kezdőnek Smile



Már megint az a szörnyű, égő érzés a torkomban. Azonnal kellene találnom valakit, aki enyhítheti ezt a folyton előtörő érzést. Aki megnyugtathatja a vámpír énem, és ismét normális "ember" lehetek. vagy legalább is nem olyan, aki bármelyik pillanatban legyilkolhat valakit. A legkönnyebb az lenne, ha megismernék egy embert, és szipolyoznám, mint ahogy ezt az évek során megtapasztaltam. Még csak meg sem kellene magam erőltetni az ismerkedős résszel, egyszerűen csak elbűvölném...mindenre megvan a módszerem. Viszont abban nincs semmi szórakoztató.
Szeretem, amikor érzelmek nélkül okozok fájdalmat valakinek. Ezeket a zavaró tényezőket már kiküszöböltem. Egyszerűen kikapcsoltam az érzelmeimet, mióta vámpírrá változtam, annak pedig már nagyon nagyon sok éve.
A fák között két ember sétált, és jókedvűen nevetgéltek. Milyen idilli kép...
A vámpírok sebességével futottam le  az egyik sziklás oldalon, hogy így eléjük kerüljek, és feléjük sétáltam.
Láthatóan mindketten meglepődtek, hiszen errefelé nem nagyon jönnek emberek. Csak éppen azt nem tudják, hogy nem ember vagyok.
Végül egy szó nélkül feléjük mentem, és elkaptam az egyik nyakát. Magamhoz szorítva borultam a nyakához, és sokáig szívtam a vérét. Egészen addig, amíg meg nem állt a szíve.
Mivel a másik már elfutott, utána siettem, és a nőt is elkaptam. Hangos sikolyt hallatott, de tudtam jól, hogy itt senki nem hallhatja...








Vissza az elejére Go down
 
Sarah & Killian
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sarah Nelson
» Daniel Killian Burke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: Mystic Falls :: Külváros :: Erdős terület-