KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Gareth-Dylan-Csak 90 és halál közöttieknek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Dylan E. Burnley
No one's gonna take my soul away


Dylan E. Burnley


❦ Hozzászólások száma :
4
❦ Érkezés :
2015. Oct. 22.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
❝ new orleans ❞

Gareth-Dylan-Csak 90 és halál közöttieknek  Empty

HYBRID
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Gareth-Dylan-Csak 90 és halál közöttieknek    Gareth-Dylan-Csak 90 és halál közöttieknek  EmptyVas. Márc. 13, 2016 8:24 pm

+18


Gareth & Dylan
•••••• punk fluffy unicorns dancing on rainbows••••••
És fordul, majd pördül, aztán ügyesen manőverezve eltalálni a célig... Kudarc. Kicsit elcsúszott turbánnal a fejemen, ami gátolta a látásom, elég nehéz volt kiismerni a szobám minden zugát, de nem hibáztathatom magam, hisz én mindent megtettem azért, hogy a fejem tetején maradjon, de az ég áldja meg, akkor sem tenné meg! Legszívesebben falhoz csapkodnám, hogy akkor nem kell, de igenis szükségem van rá. Már megszoktam, meg minden. Na szóval, a fehér törülköző akadályozta a tisztán látásom, így vakon tapogatóztam magam előtt, hátha még a baj előtt észlelném a veszélyt. Megfordultam, majd a lábam beakadt egy zsinórba, s egyensúlyomat elveszítve a földön kötöttem ki. A kis turbánkám, ő mellettem pihent holtan, szétesve. Végül is, egyszer minden véget ér.
Feltápászkodtam, majd megigazítottam magamon a rajtam maradt törülközőt, hogy azt legalább ne adja fel, s tartson ki addig, ameddig fel nem öltözök valami rendes ruhába. Fütyörészve kapcsoltam be valami lejátszási listát a laptopomon, majd a szekrényem elé pattanva dobálni kezdtem egyenként a ruhadarabokat a földre, de azért mindet gondosan átnéztem, hogy valóban nem passzolnak-e hozzám.
Már több ruhasor súlytól szabadítottam meg egy polcocskát, de ugyanolyan lelkesedéssel műveltem, mint előtte. Hátrapillantottam félénken, majd undor ült ki az arcomra, hogy szinte egy dombocska áll mögöttem. Aztán pedig csodálkozok, ha rendetlenség van a szobámban, vagy egy-egy darab kint marad a véletlen folytán. Talán nem így kellene válogatnom, de talán ez a legpraktikusabb, így minden egyes textildarab bosszút kap azért, amiért nem elég jók nekem. Nem elég, hogy én itt szenvedek egy száll semmiben, még ők ott gyűrötten semmit nem csinálnak a padlón. Legalább hajtanék össze magukat, egy, kettő, egy, kettő! Ne nekem kelljen azt is. Klaus megcsinálhatná nekem, szívesen megnézném ilyen "alázatos" munkakörben, miszerint valaki ruháit hajtogatja hibátlanra, majd a szekrénybe pakolja. Csak az a baj, hogy leesne a gyűrűsujjáról az aranygyűrű, így még le sem hajolna, hogy felvegye, nemhogy még elvégezze a munkát. Szánalmas.
Csalódottan tettem vissza rendezetten a ruháimat, s úgy tűnik ma este nem lesz rajtam semmi, mert egyszerűen nincs olyan, ami most megfelelne az igényeimnek. Majd csillogó szemekkel figyelek fel arra a beteg dalra, ami a listán következett, ahol egy idióta alpári szavakat sikít, majd a végén ordítja, hogy berzerker. Hát az utóbbi szót vele kiabálom mindig, akárhányszor megszólal,
- Berzerker! - fordultam hátra dudorászva, majd az utolsó szótagot felsikítottam, mikor a meztelen alak a szemem elé került, s halál lazán azt a kérdést tette fel, hogy lenne-e valami ruhám. Egyből lekaptam magamról a fehér textilt és odadobtam neki, hogy takarja el magát, de abba nem gondoltam, hogy most az én testem lett fedetlen. - Mi a fenét keresel itt? És ki vagy? - nem törődtem végül, hogy rajtam mi van, vagy rajta, hanem inkább azzal, hogy ki a lópikula rontott be most rám, miközben metál koncertet adtam a szekrényemnek a berzerkerekről. Ezt nem szabad megzavarni. Ezt még nagyon megjárja! Bármikor beronthat, de a magánkoncertem szent és sérthetetlen!

••• © •••  
Vissza az elejére Go down
Gareth Waterstone
No one's gonna take my soul away


Gareth Waterstone


❦ Hozzászólások száma :
4
❦ Érkezés :
2016. Mar. 08.

Gareth-Dylan-Csak 90 és halál közöttieknek  Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Gareth-Dylan-Csak 90 és halál közöttieknek    Gareth-Dylan-Csak 90 és halál közöttieknek  EmptySzer. Márc. 09, 2016 8:04 pm

+18




Gareth & Dylan

- ||Meztelenkedés || ©REDIT


New Orleans… az angyalok városa. Ja, nem az Los Angeles. Na mindegy. Szóval, épp arra felé tartok kocsival a főúton. Egy, egyáltalán nem feltűnő, rózsaszín alapú, bohócfej mintás a jármű oldalt. Tetején pedig egy jó nagy cserebogár dísz van. Nem értem, hogy miért állítanak le folyton a rendőrök, hogy én valamelyik diliház szökött foglya vagyok-e. Tök hülyék. Ahj, ezek a mai emberek olyan tudatlanok. Minek sportkocsi? Elég egy kis utasszállító és kész is. Én úgy szoktam nevezni, hogy tranzpéter. Jó nagy a csomagtartója és sok hullát tudok beledobni. Áhh, csak vicceltem. Nem vagyok annyira vérengzős. Csak néha szokott elgurulni a gyógyszer, de semmi gáz. Maximum, csak egy-két embert szipolyozok ki, és ennyi. Többet nem szoktam. Nem szeretem elrontani a hasam. Mert tudjátok, ha sokat eszek, megcsömölök. Hasogat a hasam olyankor, és áhh nagyon rossz. Sok véres trutyi.
Mi van ott előttem? Ohh, ne mondd már nekem, hogy néhány banda pont az út közepén verekszik. Na ne már… nekem sietős a dolgom, el kell mennem ribiket nézni, és elmenni privát szobába. Szóval most elkezdek rájuk dudálni, meg kiabálni.
- Tiiiii huligánok! Ez egy autópálya barmok, menyetek arrébb játszani. Ordítom nekik, és akkor felém kezdtek jönni. Na, remek. Én nem akarom megölni őket, szóval inkább csak elütöm valamelyiket, attól biztosan megriadnak. Úúú, azt a nagy fekete benga állatot. Teljes erőből neki hajtok, vagyis hajtanék, de kilőtték a kerekemet. Úúú, most meghalnak. A kocsim. A drága, szexi kocsim. Kiszállok az autóból, majd tök lazán feléjük kezdek sétálni.
- Mind gyertek légyszi, mert sietek. Köszi, puszi. Nem részletezném, hogy mi történt velük. Legyen annyi elég, hogy valamelyik bordatöréssel, valamelyik pedig arckoponyatöréssel szenved éppen az út közepén. A kocsimat ott hagytam, nem kell. Később visszajövök érte. Gyalog indultam el a sztriptíz bár felé, egy aranyos kis fehér hosszú ujjú ing takarja a felső testemet, aminek az ujja fel van tűrve a könyökömig, egy farmer nadrág az alsót és egy sportlábbeli. Szóval jó drága cuccokban vagyok, nyugisan sétálok az utcán, már a fejembe élesztgetem a perverz gondolatokat, pénz a zsebembe a lányok cicijének. Annyira elkalandozok, hogy észre sem veszem, hogy már nem is a járdán, hanem a csatornában sétálok. Felnézek, és látom beleestem. Remek… Csak én lehet ilyen ügyes. Na, mindegy. Egy kicsit kerülök. Folytatom az utam, de megcsúszok egy patkány kakin és beleesek a szennyvízbe, aminek elég nagy az áramlása. El is sodor.
- Áááá, meg fogok fulladni, megfogok halni. Öhm, vagyis megint. Ordítozok, hallom a visszhangomat is.
- Ne utánozz már te madár, szerinted ez vicces?
- Hehe, nagyon poénos vagy. Fejezd már be.
Tudod mit? Kapd be! Már erre nem szólok vissza, mert egy nagy kőbe beverem a fejem. Szárazföldön vagyok, büdösen, hót vizesen. Meg fogok fázni. Szóval leveszem a ruháimat, legyen jó napja valakinek. Most így meztelenül folytatom az utam, egyenesen az első házig. Vagyis hát villáig, mert ez biztos az. Kérdezés nélkül betérek, majd kopogás nélkül benyitok valamelyik szobába, s lám egy lány van bent.
- Helló, kedves. Figyelj már, nincsen kölcsön ruhád? Állok meg előtte tök pucéran, és a hirtelen levegőtől a szerszám is merevedve lett. Óóó, ez így ciki. De tudjátok, mi a legcikibb? Hogy most jut eszembe, nem is tudok megfázni.
Vissza az elejére Go down
 
Gareth-Dylan-Csak 90 és halál közöttieknek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gareth Waterstone alias Dzsenáró

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: New Orleans :: Lakónegyed :: Mikaelson villa-