KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Care & Bon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bonnie Bennett
No one's gonna take my soul away


Bonnie Bennett


❦ Hozzászólások száma :
13
❦ Érkezés :
2015. Aug. 11.
❦ Kor :
24
❦ Tartózkodási hely :
❀ Mystic falls

Care & Bon Empty

WITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Care & Bon   Care & Bon EmptyKedd Okt. 20, 2015 5:48 pm



Care & Bonbon

Szükségem van rád, már csak ti vagytok nekem...

Kisírtam a szemem, felzaklatott a találkozó Kai-val, de mit tehettem volna? Mit kellett volna mondanom neki, hogy minden rendben van és semmi baj sincs? Nem... nem gondolhatok rá és épp ezért mentem venni egy szép új ruhát, amiben majd elrabolom Care-t egy csajos bulira, Lena-t pedig hagyjuk tanulni, én pedig kiöntöm a lelkem, ha képes lesz rá, csak még nem tudom, hogy hogyan mondjam meg neki, hogy mi is a helyzet... Na de akkor ruhavásárlás... Hm... valami feketére gondoltam, szóval... hát.. ehhez most kéne nekem valaki, aki segít eldönteni, hogy milyen ruhát vegyek?
Bementem, választottam, felpróbáltam és megvettem... Kellett ez a vásárlás, talán itt az ideje, hogy új fejezetet nyissak az életemben és mindenkihez teljesen őszinte legyek... Elfogom nekik mondani, majd utána Kai-val is közlöm, hogy mi van, ezt kell tennem, ez a helyes nem igaz? Nem maradhatok örökké egyedül és hallgatnom kell a szívemre... Care-nek dobtam egy gyors üzit és leírtam, hogy hova jöjjön egyet bulizni este, és legyen csinos... Bár biztosan ő lesz a legcsinosabb lány, hisz Care csodaszép. Én addig csak sétálgatok a városban és gondolkodom... Hogyan mondjam el neki? Elmondjam egyáltalán?...
Látom, hogy megérkezik én meg mosolygok és nézem, tényleg nagyon csinos volt... Gyorsan odasiettem hozzá, útközben elkezdtem sírni, majd megöleltem jó szorosan. Tudom, hogy semmit sem ért, de benne bízhatok, ő megfog érteni és majd megvigasztal.. De ideje megszólalni, mert hát végül is buliba hívtam, itt meg helyette ölelkezve sírok, mint valami zakkant csaj, összeszedem magam, elengedem és letörlöm a könnyeimet...
- Nem megyünk be? - Ha kérdezett, ha nem csak ennyit mondok és megragadom a kezét, majd befelé indulok... nem akarok az előbbiről beszélni, bulizni akarok és inni, jó sokat, mert arra van szükségem! - csodásan festesz.. csodaszép vagy! - teszem még hozzá ütközben... tényleg csodaszép én meg teljesen zaklatott... a gondolataim össze-vissza...


✖ note ✖ music ✖ words

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down
 
Care & Bon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Care & Kai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: Mystic Falls :: Belváros-