KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 The Wildest Mikaelson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daeva O'Brien
No one's gonna take my soul away


Daeva O'Brien


❦ Hozzászólások száma :
58
❦ Érkezés :
2015. Jun. 16.
❦ Kor :
25
❦ Tartózkodási hely :
➷ New Orleans ➷

The Wildest Mikaelson Empty

HUNTER
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: The Wildest Mikaelson   The Wildest Mikaelson EmptyPént. Feb. 12, 2016 12:39 am

elfogadva, gratulálunk

üdvözöllek családunk körében

Kol "Kockahas" Mikaelson! :já:
Jó téged újra a saját bőrödben látni, ideje volt már, hiányzott már mindenkinek a pofid. Very Happy
Egyszer már mondtam, most elmondom megint, hogy állításod ellenére igenis csudijó lett a lapod, és nem érdekel, hogy mit mondasz. Razz
Ez az a Kol, akit szeretünk - élve vagy holtan :'D - és hiányzott már nekünk a nagy egójával együtt. Very Happy
Most, hogy végre itt vagy, nem is tartalak vissza. Nyomás foglalózni, aztán menj, rabolj el valakit játszani! :hug:
Khm.. ne szó szerint :'D


Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

The Wildest Mikaelson Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: The Wildest Mikaelson   The Wildest Mikaelson EmptyVas. Feb. 07, 2016 10:22 pm

Kol Mikaelson

Tell me how handsome I am

Lucifer • 18+

• becenév: Kol
• születési hely, dátum: 1001. augusztus 4; régi Mystic Falls
• faj: Eredeti vámpír
• kor: 1014
• családi állapot: Bonyolult
• foglalkozás A bosszúállás és a bajkeverés is számít?
• play by: Nathaniel Buzolic
• kapcsolat a családdal: Számomra megváltozott a család fogalma az évszázadok múltával; folytonosan kirekesztettnek éreztem magam, mivel Nik, Elijah és Rebekah sosem vettek be a kis hármas szövetségükbe, Finn pedig anyánk megszállottja volt mindig is.
Tehát a kapcsolatom a családdal az utóbbi időben kimerült a bosszúállás fogalmával - persze csak, amíg meg nem haltam. Megint.
• amik egyedivé tesznek:
Egészséges egoizmus, ravaszság és bajkeverés. Azt hiszem, ez az a három szó, amivel a legtökéletesebben le lehetne írni, milyen is vagyok valójában. Persze ennél azért jóval több rejtőzik bennem, kezdve azzal, milyen szórakoztató társaság vagyok, és még a humorérzékem is tökéletes – egy kis szarkazmussal fűszerezve. Jobbnál jobb tulajdonságokat tudnék felsorakoztatni, bár sokan nem így gondolják. Mármint, persze vannak rossz tulajdonságaim, kinek nincsenek? Talán kicsit önző vagyok, rosszindulatú, lobbanékony, alattomos és szinte mindig rosszban sántikálok; de több mint ezer év alatt elég sok mindent megél az „ember” ahhoz, hogy ne úgy viselkedjen, mint egy angyalka, főleg ha egy vámpírról van szó. Ehhez lássuk be, hozzátartozik a gyilkolás is, ha már vérrel kell táplálkoznom. Valamilyen beteges oknál fogva ezt pedig élvezem is, bár leginkább az előtte való játszadozás nyújt örömet, és nem is a fizikai bántalmazás a legszórakoztatóbb, hanem a lelki. Kellőképp sikerült beismernem, hogy van egy gonoszabbik felem, de ebben a természetfeletti világban úgy gondolom, vannak nálam ezerszer rosszabbak is. Nem mellesleg mindezt kompenzálja, mennyire jó társaság vagyok, és mindennek tetejében még jól is nézek ki.
Oh, és ha már itt tartunk, áttérek a külsőmre; gondolom, nem kell túlságosan mondanom, mennyire jól nézek ki a magam férfias sármjával. Bár visszatérésem után egy másik testet kellett birtokba vennem, cseppet sem bántam, mégis jobban örülök, hogy végre eredeti formámban jelenhetek meg az emberek között.
u know it anyway • 6 years
• hallgasd történetem...
Kol Mikaelson - kíváncsi lennék, hányak számára mond valamit e név, melyet már több mint egy évezrede tudhatok a magaménak. Bár a családunk történetét mindenki ismeri, hisz nagy szerepet játszik a természetfelettiek történelmében, s osztozom a Mikaelson néven, mégsem én vagyok az a személy, kinek neve hallatán érdemleges érzések törnének fel másokban. Mondhatni teljesen ismeretlen vagyok, hála a családomnak, akik elintézték, hogy könnyen feledhetővé váljak. Persze a családi szövetségesek tagjai nagy hírnévnek örvendhetnek; Nik elérte, hogy mindenki rettegjen tőle, bár csak egy paranoiás személyről van szó, aki legbelül nem vágyik másra, minthogy szeressék. Aztán ott van Elijah a „nemes szívű”, aki úgy tesz, mintha nemes célok vezérelnék, mintha tiszta lenne a keze, pedig a valóságban ez nem más, mint képmutatás. Ez a színjáték pedig már-már undorító számomra. Na, és persze Rebekah, akinek fel sem tűnik, hogy kihasználják, s naivan követi bátyjait. Volt idő, mikor a család fogalma még jelentett számomra valamit, azonban a sok árulás után nem maradt más számomra, mint a bosszúvágy. Sosem lehettem igazán a hármas tagja, bárhogy is próbálkoztam. Ennek persze megvannak a maga okai, hisz én nem akartam Nik agy mosottjává válni, hanem a saját fejem után mentem. Mindig is gyűlöltem, ha kontrollálni próbáltak, s azt hiszem egyértelmű, hogy nem is akartam hagyni. Jobb szerettem élvezni az életet, a magam beteges módján. Sosem vettem túl komolyan semmit, helyette inkább csak szórakoztam, s ez vezetett odáig, hogy egy fondorlatos terv kíséretében egy tőrt szúrtak a mellkasomba, hogy aztán egy teljes évszázad álljon rendelkezésemre annak érdekében, hogy lenyugodjak kicsit.
Végül mégis jött egy fordulópont az életemben, mikor megkaptam Kaleb Westphall testét, hiszen ismét hatalmas mennyiségű varázserőre tettem szert – azt hiszem, nem titok, hogy mindig is inkább boszorkányként éreztem jól magam. A varázslás és a trükközés illet hozzám a legjobban, és utáltam, mikor ezt elvették tőlem. Bár nem volt könnyű megszokni az új külsőmet, mégis örültem, hogy anyánknak így sikerült visszahoznia az élők közé, miután Jeremy Gilbert végzett velem. Persze, ahogy a mondás is tartja, egyszer minden jónak vége szakad, így hát ez sem tartott olyan sokáig, hála Finnek, aki ismételten nem tudott elszakadni anyánk szoknyájától, s fontosabb volt neki Marcel - aki nem mellesleg másodszor élvezett előnyt velem szemben -, mint a saját testvére. Ennyi csalódás után azonban elgondolkoztató, vajon miért akarnak ennyire holtan látni a saját családtagjaim is…
Kivételesen azonban mást is szem előtt kell tartanom, hiszen életemben talán először van vesztenivalóm, és nem fogom hagyni senkinek, hogy csak úgy félreállítsanak, mert a kis boszorkánnyal legyőzhetetlenek leszünk, amint visszatérek.

Vissza az elejére Go down
 
The Wildest Mikaelson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kol Mikaelson
» Rebekah Mikaelson
» Elijah Mikaelson
» Niklaus Mikaelson ~ Devil in the Disguise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Fajaink :: Sikeres karakterlapok :: Vámpírok-