KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 The Drama Queen & The Paranoid Hybrid - Who are you?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Niklaus Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Niklaus Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
39
❦ Érkezés :
2015. Jun. 28.
❦ Tartózkodási hely :
Behind your back, before your eyes

The Drama Queen & The Paranoid Hybrid - Who are you?  Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: The Drama Queen & The Paranoid Hybrid - Who are you?    The Drama Queen & The Paranoid Hybrid - Who are you?  EmptyVas. Márc. 27, 2016 6:30 pm

Előzmények: Kikötő


What an entirely unwelcome surprise.
To: Whimsy


Mosolyogva néztem a mellettem sétáló lányt, ahogy szinte szökkenve jár, mintha a bárányfelhőkkel úszna és nem is a szilárd talajon lépkedve. Mélyen szívtam magamba a friss levegőt, melyet a közelgő vihar hozott magával, az ég tetején már különböző színekben pompáztak a felhők, melyek mögé, királyuk, a Nap is elbujdokolt. A szél egyre erősebben táncolt a fák lombjai között, s ahogy a régi építésű házakkal tarkított utcába értünk, néhány falevelet felkapott a járdáról, s körbeírt minket, emiatt egy pillanatra megállásra is késztetett. Whimsy-re vetődött a tekintetem és mosolyra húzódtak az ajkaim.

- Csodálatos dolgokra képes a természet. - fűztem hozzá lágyan megszólítva őt, mintha csak olyan dolgot közöltem volna vele az imént, amiről fogalma sincs. Pedig nyilván volt. Ahogy néztem őt az a megérzésem támadt, hogy valamit még nem vettem észre vele kapcsolatban, a természet pedig ezt próbálja elmondani, például a minket körbetáncoló falevelekkel. Egy kis kavicsot rúgtam arrébb, ahogy újra elindultunk, olyan hatást keltve ezzel, mintha újra gyerek lennék. Ahogy a villa felé közeledtünk Whimsy-t átvezettem az út túloldalára, majd kinyitottam a kovácsoltvas kapu ajtaját és beengedtem magam előtt. A kert hatalmas volt és csodálatosabbnál csodálatosabb növényektől díszelgett, melyeket nagy odaadással gondoztunk. Még néha én is. A bejárati ajtóhoz érve, szintén magam előtt eresztettem be a családom otthonába, mielőtt pedig elzártam volna a külvilágot egy esőcsepp hullt a verandára.
- Itt a vihar. - jegyeztem meg, ahogy bezártam az ajtót. - Megvárta míg ideérünk. De mond csak, magad honnan tudtad az utat, anélkül, hogy tereltelek volna? - szökik fel szemöldököm a homlokomba, az ablakon pedig az eső vetette meg lábát.


words: xxx | note: Remélem tetszeni fog. Smile | music: Fates Warning - Disconnected Pt. 2

Vissza az elejére Go down
 
The Drama Queen & The Paranoid Hybrid - Who are you?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magic Queen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: New Orleans :: Lakónegyed :: Mikaelson villa-