KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Felelsz vagy mersz?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daeva O'Brien
No one's gonna take my soul away


Daeva O'Brien


❦ Hozzászólások száma :
58
❦ Érkezés :
2015. Jun. 16.
❦ Kor :
25
❦ Tartózkodási hely :
➷ New Orleans ➷

Felelsz vagy mersz? Empty

HUNTER
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? EmptyVas. Márc. 06, 2016 7:52 pm

Hát köszönöm Davi a kihívást, mertem és a feladatot elvégeztem! Very Happy

Az én következő választottam pedig... Alan :já: Twisted Evil

Ha felelsz: Áruld el, hogy általánosságban, miért keresel elsőnek párkapcsolatot a karaktereidnek? 6

Ha mersz: Ki kell bírnod, hogy a következő reagodtól kezdve, egy egész játékon keresztül nem parancsolgathatsz Daeva-nak, azaz nekem evil2
Vissza az elejére Go down
Davina Claire
No one's gonna take my soul away


Davina Claire


❦ Hozzászólások száma :
14
❦ Érkezés :
2016. Feb. 21.
❦ Kor :
27
❦ Tartózkodási hely :
• New Orleans •

Felelsz vagy mersz? Empty

WITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? EmptyKedd Márc. 01, 2016 3:33 pm

Feladat kipipálva Very Happy
(psszt... imádlak Lilith *-*)

Az én kihívottam pedig... Daeva Razz

Ha mersz: A következő reagodba idézz Arisztotelész egyik művéből. Very Happy

Ha felelsz: Mesélj valami mocskos történetet Rolling Eyes Nem muszáj rólad szólnia, lehet kitalált/hallott sztori is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lilith Morgan
No one's gonna take my soul away


Lilith Morgan


❦ Hozzászólások száma :
14
❦ Érkezés :
2016. Feb. 18.
❦ Tartózkodási hely :
❝New Orleans❞

Felelsz vagy mersz? Empty

ANCIENT WITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? EmptyPént. Feb. 26, 2016 11:43 pm

Azért jó, ha valaki lázad a rendszer ellen, mert így kiélhetem a beteg ötleteimet rajtatok Very Happy
Davi, megint rád esett a választásom mert tudom hogy élvezni fogod, ezúttal viszont egy csavar is kerül a dologba. Rolling Eyes

Mersz?
A következő reagodban a Mackótestvér c. meséből kell énekelned pár taktust.  *.*

Vagy

Mersz?
Vedd rá Kolcit a játékotokban, hogy énekelje el veled a Mackótestvér egyik dalát. Razz

ps.: Mivel az előző feladatot szépen megcsináltad, a kapott feladatokat vegyítheted is :bú: - Oh és igen, nincs felelés lehetőség :'D Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

Felelsz vagy mersz? Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? EmptyPént. Feb. 26, 2016 11:08 pm

Aranyos, hogy rám gondoltál, Davina, de most nem élek a merészség lehetőségével, eleget égettem én már magam... Very Happy

Kiabálós sztori;
Fogalmam sincs, mikor volt utoljára ilyen, általában én üvöltöm le más fejét - persze csak, mert hamar fel lehet idegesíteni a hülyeségekkel, és nem szeretem, ha valaki érthetetlen, vagy próbál megmagyarázni valamit, mikor nincs igaza, vagy épp nem hallgat végig meg egyebek. Rolling Eyes
Az utolsó talán az volt, hogy rám kiabáltak, mikor összebalhéztam egy családtagommal, azt viszont inkább nem részletezem itt mindenki előtt, de elég mélyen érintettek a dolgok, és nagy veszekedés is lett belőle.. :'D

Most pedig követem Nik példáját, és lázadni fogok. Nem hívok ki senkit, Whims-nek biztos vannak még jó ötletei, majd ő megteszi helyettem. Razz
Vissza az elejére Go down
Davina Claire
No one's gonna take my soul away


Davina Claire


❦ Hozzászólások száma :
14
❦ Érkezés :
2016. Feb. 21.
❦ Kor :
27
❦ Tartózkodási hely :
• New Orleans •

Felelsz vagy mersz? Empty

WITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? EmptyPént. Feb. 26, 2016 5:16 pm

Belevaló boszi vagyok, természetesen mertem.
Itt a bizonyíték
(Persze bele kellett nyúlnom a reagba, mert kiment a fejemből, és mikor először elküldtem kifelejtettem belőle :'D nem is én lennék...)

Az én kihívottan pedig nem más, mint... Kol! :hug:

Ha mersz: A következő reagodban kezdj el őrülten kiabálni egy használati tárgyra. Rád bízom mit és mire Very Happy

Ha felelsz: Mikor volt az utolsó alkalom, hogy rád kiabáltak, és miért?
Vissza az elejére Go down
Whimsy De'Schreave
No one's gonna take my soul away


Whimsy De'Schreave


❦ Hozzászólások száma :
206
❦ Érkezés :
2015. Jun. 26.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
☾ Where am I? ☾

Felelsz vagy mersz? Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? EmptySzer. Feb. 24, 2016 9:06 pm

Mivel a csúnya gonosz hibrid megint lázadozik a rendszer ellen - irgum-burgum, Hazugom! Razz -, megragadom az alkalmat és kis "beavatásban" részesítem legújabb tagunkat, Davinát. :já:  :hug:

Ha mersz: a következő reagodban kezdj el hangosan csuklani, miközben beszélsz  evil2  hug2

Ha felelsz: akkor áruld el nekünk, hogy miért nem mertél... shy Razz
Vissza az elejére Go down
Niklaus Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Niklaus Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
39
❦ Érkezés :
2015. Jun. 28.
❦ Tartózkodási hely :
Behind your back, before your eyes

Felelsz vagy mersz? Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? EmptyVas. Feb. 14, 2016 8:49 am

Najó...nem gondoljátok, hogy Klaus hápogni fog? Very Happy Na nem azért, mert nem merem, de a karakter nem kívánja meg, azt meg főleg, hogy bolondot csináljak belőle. Szóval nincs hápogás! Very Happy Apropó Kai, köszönöm, hogy rám gondoltál, még így képletesen is, nyugi nem bántalak, user szeret, és akkor elmesélem az élményeim a kacsákról! Very Happy

Az egész ott kezdődött, hogy a legutóbbi kapcsolatomban - aminek azóta már vége, éljen a szingliség - sokat aludtam a páromnál. Az igazság az, hogy nem szeretek úgy aludni, hogyha teljesen sötét van a szobában, mert félek. Csak egy kis fényre van szükségem, amit meg viszont az akkori párom nem szeretett, ezért soha nem volt olyan kedves, hogy megtegye nekem, hogy fényt ad, tehát mindig sötétben kellett aludni. Gondolhatod, mennyire volt rossz. És ha ez még nem lenne elég, állandóan ijesztgetett is. Egy ilyen alkalommal mesélte el, hogy van egy olyan létező betegség, hogy valaki attól fél, hogy egy kacsa nézi. ( anatidaephobia ) Mondtam neki, hogy hagyjon békén, de folyton ezzel cseszegetett, minden helyzetben, és tök ijesztő, horrorfilmbe illő jeleneteket produkált, amikor a sötétben a fülembe suttogta, hogy: " néz a kacsa " Na azóta nem mondom, hogy fóbiám van tőlük, de jobb elkerülni őket. És persze Murphy törvénye, hogy folyton beléjük botlok, otthon, barátoknál, nagyvilágban, a munkahelyemen még a faliújságon is kis kacsák vannak! Very Happy Ez a történetem a kacsákkal, akinek csak elmesélem - de magam is - jót nevet az egészen és sosem felejti el random megjegyezni: " néz a kacsa " Very Happy


Ja és én nem hívok ki senkit, mindenki azt csinál, amit akar! *gonosz nevetés * Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Malachai Parker
No one's gonna take my soul away


Malachai Parker


❦ Hozzászólások száma :
29
❦ Érkezés :
2015. Oct. 13.
❦ Kor :
51
❦ Tartózkodási hely :
△ mystic falls

Felelsz vagy mersz? Empty

VAMPWITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? EmptySzer. Feb. 10, 2016 7:32 pm

Teljesítettem a kihívást, de inkább nem linkelném be, hova és hogyan fűztem be azt a bizonyos szót, mert szegény Kai így is égeti magát Whims jóvoltából. :'D
Viszont sikerült kárpótolnia azzal, hogy kitalálta helyettem, kit és mivel hívjak ki egy ilyesmire, szóval;

Niklaus Mikaelson

- ha mersz: hápogj egy sort a következő reagodban. Razz
- ha felelsz: írd le szépen, miért is zavarnak ennyire a kacsák... Very Happy

ps.: Whims-t bánts ezért, ne engem. :*:
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
No one's gonna take my soul away


Stefan Salvatore


❦ Hozzászólások száma :
22
❦ Érkezés :
2015. Jun. 08.
❦ Kor :
176
❦ Tartózkodási hely :
in the darkness. ℘

Felelsz vagy mersz? Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? EmptyVas. Jan. 24, 2016 3:26 pm

// Oh, de szerencsés vagyok, hogy engem ér eme megtiszteltetés Razz

Hmm, akkor felelek egyet;
Nos ez egy kissé bonyolult téma, ami azt illeti, mivel a legelső karakterem voltaképpen kettős Rolling Eyes
Anno egy vámpírnaplós gportal oldalon kezdtem a pályafutásomat, de koránt sincs ez beleszámolva a hungarianforumon töltött éveim számába. Az ottani karakterem Stefan Salvatore volt. Miért is ne ő lettem volna, nem igaz? Very Happy
A hungarianforumon pedig ugyancsak vámpírnaplós témájú oldalon kezdtem, ahol viszont már egy kitalált karakterrel indítottam, aminek a neve Daniel Preskott volt Very Happy


A következő alany: Malachai Parker Twisted Evil

Ha felelsz:
- Milyen indok miatt kezdtél el anno írni? Very Happy

Ha mersz:
- Az elkövetkezendő reagodba bele kell írnod azt a szót, hogy: szeretlek Razz

Sok sikert! Cool
Vissza az elejére Go down
Rebekah Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Rebekah Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
129
❦ Érkezés :
2015. Jun. 26.
❦ Kor :
1019
❦ Tartózkodási hely :
◌ New Orleans

Felelsz vagy mersz? Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? EmptyPént. Júl. 03, 2015 4:27 pm

Biztosan ismerős játék, nem is szaporítanám a szót, a játék első áldozata Twisted Evil Stefan Salvatore :bú:  I love you

ha felesz:
Mi volt a neve a legelső karakterednek a szerepjáték világában? Smile

ha mersz:
A legelső játékodban  csak úgy kezdj el kuncogni, csak mert eszedbe jutott egy vicc. Very Happy

hajrá! Very Happy :hug:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
No one's gonna take my soul away





Felelsz vagy mersz? Empty

keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Felelsz vagy mersz?   Felelsz vagy mersz? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Felelsz vagy mersz?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kikapcsolódás :: Játéksarok-