KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Kol & Davina [breath of life]
 :: Archívum :: Játékok
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Davina Claire
No one's gonna take my soul away


Davina Claire


❦ Hozzászólások száma :
14
❦ Érkezés :
2016. Feb. 21.
❦ Kor :
27
❦ Tartózkodási hely :
• New Orleans •

Kol & Davina [breath of life] Empty

WITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptyKedd Feb. 23, 2016 2:58 pm


Kol & Davina
And I always say, we should be together

Nem kellett már sok, éreztem. Próbáltam nem elbízni magam, hisz eddig is mindig olyan közel kerültem ahhoz, hogy visszahozzam Kol-t, de az utolsó percekben mindig csalódnom kellett. És minden egyes alkalommal összetört szívvel kellett rádöbbennem, hogy újfent nem sikerült. Még egy kudarc, még egy strigula arra a képzeletbeli falra, és a strigulák már lassan beterítették a falat. Minden alkalommal, mikor egy új nyomra vagy varázslatra akadtam titokban attól féltem, hogy megint csalódni fogok, de mégis meg kellett próbálnom. Nem veszíthetek semmit, ha megteszem, de ha még csak meg sem próbálom, akkor mindent elveszíthetek. Azonban valami megfoghatatlan erőt éreztem a levegőben, amikor felpakoltam a zsályát és a fekete tulipán hagymája és virága az asztalra a megsárgult lap mellé, amire a varázslat volt írva kacskaringós írással. Egy pillanatra muszáj volt megállnom és egy mély levegőt vennem, mielőtt teljes erővel nekiugranék a varázslatnak. Sikerülni fog, sikerülnie kell.
A varázslat bonyolult, időigényes és nem mellesleg sok erőt igényel, valamint csak egyszer lehet elsütni, mert a második alkalommal már túlságosan veszélyes. Egy egész délután arra áldoztam, hogy megtaláljam ezt a bizonyos fekete tulipánt, amit az Éjszaka Királynőjének is neveznek, majd az estét azzal töltöttem, hogy megfelelő varázsigét kovácsoljak. Csak részlegesen az én találmányom, mert több ősi boszorkány - többek között Esther - kutatásait is felhasználtam hozzá. Egy halott visszahozása nem könnyű, de nem is lehetetlen. Olyan tárgyakkal vettem körbe magam, amik plusz energia forrásként szolgálhattak, hisz biztosra kell mennem, hogy sikerülni fog, mert nincs több lehetőségem. Mágia segítségével meggyújtottam a körülöttem lévő gyertyákat, amik kellemes fénybe árasztották a kriptát. Direkt egy olyan helyet választottam, ahol a legtöbb varázserő összpontosul egy helyen, ami az én esetemben az egyik Ley-vonal lenne. Tökéletesebb helyet nem is találhattam volna. Ezek a vonalak az egész világot átszelik, erekként veszik körbe a földet, de van, hogy egyes helyeken erősebbek, vagy gyengébbek. Mivel a boszorkányok ősidők óta rendben tartják az itteni vonalat nem lepődtem meg, hogy itt ilyen erősnek mutatkozik.
Kezdjünk neki.
Először is, egy ártatlan lélek vére. Egy átlátszó üvegcsét vettem elő a táskámból, melyben még meleg volt a vérvörös folyadék, egy varázslat által tartottam "frissen". Először a saját véremre gondoltam, aztán rájöttem, hogy már rég nem vagyok ártatlan, New Orleans már akkor megátkozott, mikor megszülettem. Ezért egy állat vérét vettem. Kissé rosszul éreztem magam, mikor elvágtam az apró nyúl torkát, ám a cél lebegett szemem előtt, így inkább a lecsapolásra figyeltem és nem a csapongó gondolataimra. Ahogy most is. A tálba öntöttem, amibe aztán belemorzsoltam a fekete tulipán virágát és a hagymáját felvagdosva dobtam bele. Aztán egy papírt vettem elő, amin egy ősrégi rajzom volt egyik legkedvesebb emlékemről. Ez az én áldozatom, egy emlék, melyet többé nem kapok vissza, de ha minden jól megy, nem is lesz rá többé szükségem. A papírt a tál fölött tartottam és belekezdtem a latin szavak mormolásába. Nem kellett sok idő, a papír felgyulladt és én addig tartottam a kezemben, amíg lassan az ujjamat égette. Éreztem, ahogy a sötét energia átjárja a testemet és onnan kiszökve egészen a földre rajzolt körig terjed, ahol hamarosan Kol-nak kéne megjelennie.
- Kol? - a kántálást csak arra a pillanatra törtem meg, amíg kiejtettem a nevét, mert valahogy meg voltam róla bizonyosodva, hogy itt van és szükségem volt a megerősítésre, de a tekintetemet nem vehettem le a tűzről, ami még most is élénken világított a tálban egyre nagyobb lángokkal. Éreztem, ahogy a bőrömet cirógatja a meleg, de nem léptem el az asztaltól. Sikerülni fog. Sikerülni kell.


Words: 567 ♛  Note:  :bú:  ♛ Music: Breath of Life
©️
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

Kol & Davina [breath of life] Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptyKedd Feb. 23, 2016 10:09 pm

Davina & Kol
I don't leave you again. I promise.

Üresség – azt hiszem, ez az egyetlen szó, amivel tökéletesen elmondhatnám, mit éreztem odaát.
Mikor elveszítettem Kaleb testét, belegondolni sem mertem, mi fog történni. Pontosan tudom, milyen érzés meghalni, hogy mi van utána. Nem kellett volna félnem az utolsó perceimben, mégsem tudtam figyelmen kívül hagyni a tényt, hogy van vesztenivalóm. Davina kitöltötte az összes űrt az elmémbe, befészkelve magát, és képtelen voltam figyelmen kívül hagyni a tényt, hogy mi lesz vele. Elvégre sok szörnyű dolgot elkövettünk együtt, illetve voltak nagy terveink, amik közül néhány félre is siklott. Nem akartam így hátrahagyni, hiszen féltettem. Valamilyen oknál fogva féltettem, ez pedig bizonyította számomra, hogy valami megváltozott bennem, s már csak azt sajnáltam, hogy ez ilyen későn hasított a tudatomba.
A halálom azonban mégsem olyan volt, mint amilyenre számítottam. Egy bizarr szellemvárosban találtam magam. A sötét utcák ismerősek voltak. New Orleans-t idézték elő – vagy valóban New Orleans volt. Viszont nem volt körülöttem senki. Egy lélek sem. A lépteim hangján, és a szél süvítésén kívül néma csend borított mindent. Pánikba estem. Gondolatok cikáztak a fejemben, elvégre bevillant, hogy ezentúl ez vár rám; az öröklét és a magány. Teljesen üresnek éreztem magam minden egyes pillanat elteltével, az egyetlen reményem pedig az volt, hogy Rebekah-nak és Davinának sikerül betartania az ígéretét, és van még esélyem arra, hogy kijussak.
Nem telt sok időbe, mire felbukkantak az ősiek, akik – talán mondanom sem kell -, rendkívül dühösek voltak. Felmerült bennem a kérdés, hogy inkább átok-e, vagy áldás a megjelenésük. Jó jelnek vettem, hogy nem vagyok egyedül, mégis jobban örültem volna bárki másnak rajtuk kívül. Egy idő után viszont kénytelen voltam megbékélni a sorsommal, s elfogadni a tényt, hogy egy kihalt városban kell élnem szellemként, miközben olyan dolgokkal és helyekkel veszem körbe magam, amit élve még élvezhetnék is – az egyetlen pozitívum az volt, hogy végre az eredeti csomagolásban mászkálhattam. Az már mellékes, hogy egy rakás dühös boszorkány között, akik a pokolra kívántak - nem mintha ennél rosszabbat tehettek volna még velem.
Davina érkezése elsöprő volt. Ambivalens érzések kíséretében töltöttem vele azt a pár lopott pillanatot, ami talán csak még egy fokkal nehezítette a helyzetünket. Bár jó híreket közölt, én nem voltam túlságosan elragadtatva tőle, hogy a Strix-szel alkudozik, ahogy abban sem voltam biztos, hogy jó ötlet volt megkeresnie. Mégis az elmúlt időben akkor éreztem magam először elevennek. Ismét sikerült felélesztenie bennem a reményem utolsó szikráját is, de nem tudtam ezzel foglalkozni, hisz borzasztóan féltettem Davinát, és aggódtam érte. Szörnyű volt belegondolni, hogy miattam keveredik efféle dolgokba.
Pár nap elteltével – nem mintha tudtam volna, hogy halad ott az idő - mégis valami furcsa dolog történt. Mintha valaki szórakozott volna a „világommal”. Az is megfordult a fejemben, hogy itt a vége, s örökre megszűnök létezni. Aztán meghallottam egy ismerős hangot a nevemen szólítva. Éles fájdalom hasított a fejembe, miközben a környezetem villódzva változott körülöttem a másodperc tört része alatt megállás nélkül. Egyszer elnyelt a sötétség, egyszer pedig láttam magam előtt valamiféle tompa fényt, a helyet azonban mégsem tudtam beazonosítani. Egyik kezemet a fejemhez emelve vártam, hogy megszűnjön ez a furcsa érzés, miközben lehunytam a szemeim, aztán egy varázsütésre megszűnt minden. Lassan engedtem vissza magam mellé a kezeim, miközben félve nyitottam fel szemeim, s talán még meglepődni sem volt igazán időm, ahogy ráeszméltem, hogy egy ismerős helyen vagyok,a megszokott érzéseimmel a tátongó űr helyett a lelkemben. És ott volt ő is. Davina Claire.
Egy széles mosoly kíséretében léptem közelebb hozzá, viszont pár lépés után azonnal meg kellett állnom, ahogy megéreztem egy tompa fájdalmat az egész testemen átáramlani. Az örömömet ez az apró tény viszont nem vehette el, miközben le sem vettem a tekintetem az előttem lévő lányról.
- Davina – ejtettem ki végül a nevét ajkaimon. Annyi mindent szerettem volna mondani, vagy egyszerűen csak átölelni, de mindenekelőtt muszáj volt feltennem a kérdést, ami a leginkább foglalkoztatott:
- Mi történik? – Kissé értetlenül vontam össze a szemöldökeim, hisz úgy tűnt, hogy abban a pillanatban nagyon is élő voltam, mégsem tudtam figyelmen kívül hagyni azokat a furcsa érzéseket, illetve a kisebb fájdalmakat, amik percről percre rám törtek. Mintha valami nem stimmelne.

Darling :*:   | ©️
Vissza az elejére Go down
Davina Claire
No one's gonna take my soul away


Davina Claire


❦ Hozzászólások száma :
14
❦ Érkezés :
2016. Feb. 21.
❦ Kor :
27
❦ Tartózkodási hely :
• New Orleans •

Kol & Davina [breath of life] Empty

WITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptySzer. Feb. 24, 2016 7:45 pm


Kol & Davina
And I always say, we should be together

Valami nincs rendben. A felismerés pengeként hasított tudatomba, de már túl késő volt bármit is tenni elenne. A mágia, ami belőlem fakadt és körüljárta a tálban lévő tárgyakat, hogy varázslatot kovácsoljon belőlük egy pillanatra megremegett és kihunyt a tűz belőle. Az az egy pillanat pedig elég volt ahhoz, hogy egy kisebb fajta pánik törjön utat magának a testemben. Nem, nem lehet így vége, hisz minden olyan jól ment. Tökéletesen sikeredett minden, a hozzávalók, a kép, a virág, a nyúl... a nyúl. Hogy lehettem ilyen bolond? Azt a fehér bundájú, vörös szemű nyulat nem csak úgy találtam az erdőben, hanem a Strix koventől hoztam el. Bizonyosan tisztában voltak vele, hogy mire készülök, és valamit tettek vele, hogy megakadályozzák Kol visszatérését az élők közé. Összepréseltem a számat és minden eddiginél erősebben koncentráltam a varázslatra. Érzetem, ahogyan az erő szépen lassan száll ki belőlem, amit a varázstárgyak próbáltak pótolni, de nem volt elég. A lábaim kocsonyaként remegtek, de nem néztem el, hanem tartottam magam és minden erőmmel arra koncentráltam, hogy visszahozzam a tüzet és befejezzem a varázslatot. Már nem volt belőle sok hátra, és nem hagyhattam abba, nem érdekeltek a következmények. A fogaim hangosan összekoccantak koncentrálás közben, de észre sem vettem, ahogy a fájdalma sem, ami ez okozott. Izmaimat csak akkor engedtem el újra, mikor végre újra fellobbant a láng, és ezzel együtt Kol hangját is meghallottam magam mögött a varázskör felől. Elmagyarázhatatlan örömöt éreztem abban a pillanatban, azt a fajtát, amit csak akkor érez valaki, mikor visszakapja elveszett szerettét. A szívem azonnal hevesebben kezdett dobogni a mellkasomban, félő volt, hogy azonnal kiugrik onnan.
Kol itt van.
Kol Mikaelson újra az élők sorait erősíti. Ha pedig rajtam múlik, ez így is marad. Még egyszer utoljára nekifeszültem a mágiával és úgy éreztem, mintha két ellentétes pólus taszítaná egymást. Aztán a következő pillanatban, mintha elvágták volna a köteléket, ami a tűzzel kötött össze hirtelen minden abbamaradt. A tűz végleg kialudt, a fényforrások pedig, amik eddig ugyanúgy ádázul lángoltak már csak apró fénypontok voltak.
Csak ekkor fordultam Kol felé, aki a kör közepén állt, amit elméletileg már elhagyhatott. Nem késlekedtem, tudnom kellett, hogy sikerült-e a varázslat és a lábaim ugyan alig vittek, de csak sikerült valahogy odabotorkálnom hozzá, hogy benyúlhassak a krétával rajzolt körbe a kezéért. Az érintése pár fokkal hidegebb volt az enyémtől, - amit betudtam annak, hogy gyakorlatilag a szellem létből hoztam vissza - de nem törődtem vele, csak kihúztam őt a körből, mert meg akartam bizonyosodni, hogy tényleg itt van.
- Visszahoztalak. Újra itt vagy. Mondtam, hogy meg fogom csinálni, nem?
Széles mosoly terült szét arcomon, hiszen sikerült kijutnia a körön kívülre, ami azonnal lehervadt, mikor észrevettem az arckifejezését.
- Ne... Valami nincs rendjén. Maradj itt, kérlek, rendbe fogom hozni - nagyon közel voltam az eltöréshez. Miért kell mindig valaminek közbe jönnie? Hogy van az, hogy én sohasem lehetek boldog, akár csak egy pillanatig sem? - Rendbe hozom - inkább csak magamnak ismételtem újra ezt a mondatot, közben pedig Kol kezét szorongattam. Arra vártam mikor fog eltűnni, de nem történt semmi.
- Mi lehet a gond? Nem elég erős a kötés? - idegesen beletúrtam a hajamba szabad kezemmel, mintha az agyam folyamatos kattogását próbálnám megállítani. Aztán megöleltem Kolt, mert ez volt az egyetlen dolog, ami csillapított azt a kuszaságot, ami a fejemben volt. Itt van, de még sincs?


Words: 545 ♛  Note:  :bú: a többit tudod :3  ♛ Music: Breath of Life
©️
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

Kol & Davina [breath of life] Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptyCsüt. Feb. 25, 2016 9:04 pm

Davina & Kol
I don't leave you again. I promise.

Bevallom, borzasztóan megijedtem, mikor a világom egyik pillanatról a másikra kezdett szétesni. Egyszerre volt rémisztő, mégis nyugtató. Egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy ez a vége, és ez egy bizonyos szinten még megkönnyebbüléssel is töltött el, hisz ha már nem térhetek vissza, akkor haljak meg rendesen. Nincsenek rá szavak, amikkel ki tudnám fejezni az érzéseket, melyek bennem kavarogtak az elmúlt hetekben, amiket a nyugtalanító semmiben kellett töltenem az ősi boszorkányokkal, akik mindent elkövettek, hogy még a halálon túli életemet is megkeserítsék minden lehetséges módon. Rettentően dühösek voltak rám, amit meg is tudok érteni, hisz olyan dolgokat követtem el, amik nem nyerték el a tetszésüket. Egy örökkévalóságig tartó szenvedés pedig nem hiányzott. Talán ezért pattant bennem az öröm apró szikrája is, ahogy átgondoltam, hogy ennyi volt. A másik felem azonban minden porcikájával próbált tiltakozni, és kereste a kiskaput, amivel megállíthatom ezt az egészet. Tényleg bíztam benne, hogy kapok még egy esélyt. Egy utolsót. Végre volt vesztenivalóm, ahogy végre volt esélyem a normális életre is, és képtelen voltam ezt ilyen egyszerűen feladni. Nem akartam elengedni a reményeim utolsó darabkáit.
Pár másodperc leforgása alatt azonban képes voltam tisztán látni. Minden megváltozott körülöttem, és határozottan jobban éreztem magamat is. Davina látványa minden megmaradt kétségemet eloszlatta, és valamiféle boldogság vette át a helyét aggodalmaimnak. Egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy mi történik velem, vagy ez mit jelent rám nézve, de abban az egyben biztos voltam, hogy nem csak az agyam játszik velem, s Davina valóban előttem van.
A kisebb fájdalom hullámokkal szinte nem is foglalkoztam, főleg az után, hogy láttam a kis boszorkány állapotát. A mögötte lévő tárgyakra pillantottam, és ismét erőt vettem magamon, hogy felé induljak, azonban a körém rajzolt kör láttán megtorpantam. Szerencsére Davina egy percet sem vesztegetett tovább, megragadta a kezem és kihúzott a körből. Egy pillanatra elakadt a lélegzetem, hiszen egyértelmű volt számomra, hogy élek, ebben pedig a kijelentése is csak erősített.
- Davina Claire – szólítottam a teljes nevén a tőlem már megszokott módon, miközben egy erőltetett, mégis őszinte mosoly kíséretében magamhoz öleltem, viszont hamar hátrébb kellett húzódnom tőle, mikor kissé máshogy reagált, mint vártam. Valószínűleg neki is feltűnt, hogy valami nincs rendben. Talán kevés volt az ereje egy ilyen nagy varázslathoz, vagy csak valamit máshogy csinált. De lehet, hogy pusztán ilyen érzés visszatérni a halából harmadszorra is.
- Hé… - a tekintetét kerestem, miközben két kezem közé fogtam az arcát ezzel kényszerítve, hogy a szemeimbe nézzen. – Minden a legnagyobb rendben van – villantottam felé egy kisebb, biztató mosolyt, hogy kicsit megnyugtassam, bár pontosan jól tudtam, hogy nincs igazam. Éreztem.
- Itt vagyok. Megcsináltad. – A mosolyom szélesedett, majd szorosan magamhoz öleltem, mikor végre hozzám bújt.
Leírhatatlan, meleg érzés töltött el, ahogy szép lassan ráeszméltem, hogy ez a valóság. Ez mind tényleg megtörténik, ráadásul Davinát is megint a karjaimban tudhatom. A boldogságom azonban hamar elillant, mikor elmémbe fészkelte magát ismét a kérdés, vajon hogy sikerült összehoznia most ezt a varázslatot? Egyáltalán hogy találta meg a módját?
Gyengéden megragadtam a két vállánál fogva, hogy hátrébb tolhassam magamtól, miközben lenéztem rá komoly tekintettel.
- Ugye nem csatlakoztál a Strix-hez? Kérlek, mondd, hogy nem csatlakoztál hozzájuk! – Már az előtt sejtettem a válaszát, hogy feltettem a kérdést, mégis reménykedtem, hogy az utolsó találkozásunk hatására meggondolta magát.
Semmi kedvem sem volt elrontani ezt a pillanatot, de tudnom kellett, hogy a visszatérésem meddig fog tartani. Aya sosem tartja be a szavát, és Davinát is féltettem azoktól a sötét erőktől, amiknek használatát rá fogják kényszeríteni. A hitem azonnal kezdett meginogni, s rájöttem, hogy túl korán örültem...

Darling :*:   | ©️
Vissza az elejére Go down
Davina Claire
No one's gonna take my soul away


Davina Claire


❦ Hozzászólások száma :
14
❦ Érkezés :
2016. Feb. 21.
❦ Kor :
27
❦ Tartózkodási hely :
• New Orleans •

Kol & Davina [breath of life] Empty

WITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptyPént. Feb. 26, 2016 4:08 pm


Kol & Davina
And I always say, we should be together

A cél szentesíti az eszközt. Csak erre tudtam gondolni, mikor Aya és a koven segítségét kértem, hogy visszahozhassam Kolt. Kockázatos lépés volt, amire Kol is felhívta a figyelmemet, de muszáj volt lépnem, mikor a lehetőség felkínálkozott előttem. Eddig úgy éreztem, mintha folyamatosan egy helyben toporognék és csupán a kezemet nyújtogattam mindenki - hol Marcel, hol a boszorkányok, hol pedig Josh - felé, a lábaim pedig nem mozdultak. Azonban Kol feltűnésekor a lábaim életre keltek, a toporgásból pedig igazi mozgás lett. Végre elindultam, nem tudom merre és, hogy mikor érek az út végére, de legalább elindultam. Ezt pedig Kolnak köszönhetem. És már az elején eldöntöttem, hogyha le kell járnom a lábaimat, hogy újra együtt legyünk, az sem érdekel, mert megéri. Legszívesebben sírva fakadtam volna örömömben, mikor kimondta a nevemet, a teljes nevemet, amit senki sem használ rajta kívül. De a könnyek már rég elfogytak, és egyébként is olyan hülyén éreztem volna magam, ha megint eleredtek volna a könnyeim, pont most, mikor ki kéne ugranom a bőrömből, amiért itt van Kol. Mégsem tudom elűzni a hátsó gondolataimat, hogy ez az egész nem más, mint múló boldogság, és nem kell sok, hogy újra elveszítsem. Kaleb Westphall testét használta, mikor először megtörtént, és sokáig az ő sírkövénél is gyászoltam, hiszen máshová nem mehettem. Persze tisztában voltam vele, hogy nem az igazi arcával van dolgom, de az addig nem számított, amíg nem láttam róla egy képet. Nem rég pedig találkozhattam is vele a szellemvilágban, és őszintén szólva csak akkor fogtam fel igazán, hogy tényleg ő az, mikor elmosolyodott és megszólalt. Akkor tudtam biztosra, hogy nem valaki mással van dolgom, valakivel, aki csak árnyéka annak a Kolnak, akit én megismertem. Persze, erre még mindig van lehetőség, de remélhetőleg csak egy egészen aprócska.
- Igen. Itt vagy - ismételtem utána a szavakat, ahogy a kezébe fogta arcomat. Próbáltam viszonozni a mosolyát, és nagyon reméltem, hogy legalább olyanra sikeredett, mint az övé. Tényleg boldog voltam, de az a furcsa érzés csak nem akart elszállni, hogy valami nincs rendben. Ha őszinte akarok lenni, nem csalódnék, ha kiderülne, hogy valami még történni fog. - Annyira hiányoztál.
A magány, ami eddig a nyakam köré tekeredve fojtogatott, abban a pillanatban eltűnt, amint Kol barna szemeibe néztem. Marcelt, mintha nem érdekelte volna, hogyan érzem magam miután meghalt, Rebekah pedig pár nap után ott hagyott, mint aki túltette magát a testvére halálán. Persze, ő már átélte egyszer, mégis... olyan abszurd volt az egész, hisz a szavát adta, hogy segít. De egymagam is képes voltam rá. Vagyis... egy kis segítséggel. Már épp újra meg akartam volna szólalni, de abban a pillanatban elfelejtettem mit akartam mondani, mikor tekintetem találkozott Kol komoly arcával. Szinte megéreztem mit fog kérdezni. Összeszorítottam a számat, mert annyira, de annyira nemet akartam volna felelni, de hazudni viszont nem fogok.
- Muszáj volt. Ez volt az egyetlen lehetőségem arra, hogy elég erőt szerezzek a varázslathoz, és a tudtuk nélkül ki tudtam szedni belőlük néhány információt is egyes varázstárgyakkal kapcsolatban. - egy kis pihenőt tartottam, mert biztos voltam benne, hogy Kolnak nem fog tetszeni a válasz. Pláne, ami utána jön. - Talán mégsem annyira titokban és képesek voltak egy kicsit belepiszkálni a varázslatba, de itt vagy, szóval meglehet, hogy sikertelenül. - tettem még hozzá gyorsan a végére, mert én úgy láttam, eddig biztosan van az élők között. Azonban lehet, hogy ő ezt máshogy érzi. - De most már újra ketten vagyunk, és képesek vagyunk őket legyőzni… - olyan magabiztosan jelentettem ezt ki, ahogy csak tudtam, a végére azonban elcsuklott a hangom és elég hangosan elkezdtem csuklani. A szám elé kaptam a kezem meglepetésemben, és nevetni kezdtem, ami miatt csak még jobban csuklottam.


Words: 545 ♛ Note: :bú: a többit tudod :3 ♛ Music: Breath of Life
©️
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

Kol & Davina [breath of life] Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptyCsüt. Márc. 03, 2016 9:37 pm

Davina & Kol
I don't leave you again. I promise.

Bárhogy is örültem, hogy ismét Davinával lehetek, főleg úgy, hogy végre érzem, élek; a rosszullét nem hagyta, hogy ennek bármely percét maximálisan kiélvezhessem. Az enyhe fájdalom egyre inkább erősödött, szinte már széthasított belülről. Néha úgy éreztem, mintha forogna velem a világ, és egyelőre képtelen voltam ezt megállítani. Elég sokáig játszadoztam mágiával ahhoz, hogy tudjam, a varázslat félresiklott. Tudtam, hogy én vagyok az egyetlen, aki véget vethet ezeknek a borzalmas érzéseknek, azonban túlságosan gyengének éreztem magam hozzá egyelőre, és sosem voltam még ilyen helyzetben, hogy ezt egyszerűen kezelni tudjam.
Davina volt az egyetlen, aki mentőövként szolgált abban a helyzetben, és minden erőmmel azon voltam, hogy azt lássa rajtam, hogy minden tökéletesen sikerült. Elég volt, ha egyelőre csak egyikünk aggódik a helyzetem miatt vagy, hogy ez a varázslat így meddig fog itt tartani. Így is láttam rajta, hogy valami nincs rendben vele, mintha félne, hogy bármelyik pillanatban széteshetne ez az egész, és újra elveszíthet. Jobbnak láttam megkímélni a problémáimtól.
A gondolataimat hamar sikerült elterelnie magamról a kis boszorkánynak, ahogy egy kényesebb témához érkeztünk. Hirtelen fogalmam sem volt, mit kellene válaszolnom, miután bevallotta, hogy valóban a Strix segítségét kérte. Egyszerre voltam dühös, és boldog. Csalódtam benne, amiért figyelmen kívül hagyta a kérésemet, azonban örültem is, hogy ezt megtette, hiszen sikerült visszahoznia a makacssága segítségével. Én pedig nem fogom hagyni, hogy bármi baja essen a koven, vagy egyáltalán bárki más által. Ez a minimum, amit tehetek érte.
Már nyitottam volna szóra a számat, mikor folytatta, hogy a boszorkányok belepiszkáltak kicsit a varázslatba, és azonnal világossá vált, mik ezek a percről-percre rám törő, elviselhetetlen érzések. Szinte már az elejétől kezdve tudtam, hogy ez az egész nem úgy sikerült, ahogy azt Davina megálmodta. Ahhoz az álláspontomhoz viszont még mindig tartottam magam, hogy erről hallgatok, így válasz helyett inkább csak bólintottam egy erőltetett mosollyal az arcomon.
- Ha kell, mindegyikkel végzek egytől egyig – néztem rá elszántan. Ez volt az a pillanat, mikor sikerült túllendülnöm minden apróságon, hogy aztán odahajoljak hozzá egy csókért, azonban fél úton muszáj volt megállnom, amiért elkezdett csuklani. Kissé lepetten vontam fel a szemöldököm először, de nem kellett hozzá sok idő, hogy halkan felnevessek én is. Hihetetlenül jól esett végre nevetni egy kicsit, viszont a jó kedvem sajnos nem tartott sokáig.
Hirtelen fordult velem a világ, és fél kézzel Davina vállába kapaszkodtam, miközben próbáltam felülkerekedni a szédülésen. Éreztem, hogy valami nagyon nincs rendben velem, viszont sikerült egy lépéssel közelebb kerülnöm a megoldáshoz, ahogy éreztem, hogy a szemfogaim megnőnek, ezzel párhuzamban pedig elsötétült tekintettel néztem fel Davinára, miközben megjelentek szemeim alatt a vámpíroktól már jól megszokott erek.
- Azt hiszem, gondolhattuk volna, hogy ez fog történni… - szólaltam meg halkan, miközben hátrébb léptem tőle párat, hogy távolabb kerüljek a lánytól, mielőtt meggondolatlanul cselekszem, amit aztán később megbánok.
A vérszomjam nem megszokott módon tört rám, sokkal inkább azt az időt idézte fel előttem, mikor anyánk vámpírrá változtatott minket. Képtelen voltam kontrollálni magam, ahogy most is. Lehet, tanácsosabb lett volna számolni az újjászületésem következményeivel, persze még mindig nem volt kizárva a tény, hogy Davina ezt is figyelembe vette. Ha nem… nos, az már probléma.
A hangok kezdtek tompulni előttem, s az egyetlen dolog, amit tisztán, hangosan hallottam az volt, ahogy Davina erei lüktetnek. Bármennyire is volt ez egy nyomorult helyzet, kissé megnyugtatott, hogy a rosszullétemet a vér hiánya okozta – legalábbis nagyon akartam hinni ebben.

Bborzalmas, de azért fokozzuk a hangulatot. Very Happy | ©️


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 11, 2016 3:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Davina Claire
No one's gonna take my soul away


Davina Claire


❦ Hozzászólások száma :
14
❦ Érkezés :
2016. Feb. 21.
❦ Kor :
27
❦ Tartózkodási hely :
• New Orleans •

Kol & Davina [breath of life] Empty

WITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptyCsüt. Márc. 10, 2016 8:44 pm


Kol & Davina
And I always say, we should be together

Már most érzem a változást magam körül, és bennem is, ahogy a szívem teljesen máshogy ver, mint eddig. Már nem olyan lassú dobogással verdes a mellkasomban, ahogy eddig is, most már van miért, kiért működnie. Mintha rádöbbent volna, hogy hogyan is kell rendesen működni. Még egyszer bebizonyítottam magamnak, ahogy mindig is, hogyha elkötelezem magam valami mellett, azt nem hagyom abba, amíg nem sikerül. Ez lehet talán az egyik legidegesítőbb, mégis az egyik legjobb tulajdonságom egyszerre. Mások talán nem örülnek annak, hogy ennyire ambiciózus vagyok, hisz van mikor rájuk taposok a küldetésem során, de miért is kéne velük foglalkoznom? Hiszen őket sem érdekli, hogy mi van velem, csak éppen akkor vesznek figyelembe, mikor az utukba állok. Ezzel pedig el is döntetett a sorsuk. És ezt addig eljátszom, amíg kell, amíg végre észhez nem kapnak, hogy én is itt vagyok.
Kezeim végre életre kelnek és Kol mellkasán találnak megnyugvást és széles mosoly terül szét arcomon, ahogy a boszorkányok elpusztításáról beszél. Nem is vártam kevesebbet, ám ezt azért még végig kell beszélnünk, mielőtt fejest ugranánk neki. Hiszen még azt sem tudom, hogy most van-e varázsereje, vagy sem. De mindez most az utolsó a listán. Olyan jó, hogy végre fizikai valójában is itt van velem, már bele is kapaszkodtam ruhájának szélébe, hogy lehúzzam magamhoz, hiszen a szellemvilágban csókolóztunk utoljára, de az nem volt az igazi. Ott még visszatartott valami, egy ideges gondolat, hogy talán nem is ő az igazi Kol, ami persze nem így van. És most itt ez a csodás alkalom, ami azon nyomban el is tűnik, ahogy megérzem rám nehezedő súlyát és meglátom az arcát. Elég időt töltöttem már vámpírok között, hogy tudjam mit jelentenek az arcán megjelenő sötét erek. Kezeim élettelenül esnek le az oldalam mellé, ahogy elhátrál tőlem, már nincs mibe kapaszkodnom. Legszívesebben odaszaladnék hozzá, de nem ez lenne a legbölcsebb tettem.
- Azt hittem, hogy... hiszen boszorkányként haltál meg - ahogy kiejtem eme szavakat, már tudom is, hogy butaságot mondtam. Az eredeti testében van és vámpír volt, mikor megölték benne, így az a logikus, ha úgy is tér vissza. Eredeti vámpírként. Vajon a szemfogain kívül más is változott benne? Nem bírom megállni, hogy arra a sok figyelmeztetésre és megjegyzésre ne gondoljak, amiket még Marcel adott Kolról. Hogy miket tett, és hogyan viselkedett. Akkor még könnyebben vonatkoztattam el, hiszen egy boszorkány testében ez nem sokat számított, azonban most megfordult a helyzet.
- Igazad van, gondolhattam volna - egy egészen aprót rázok a fejemen, hátha így rá tudok koncentrálni a helyzetre, hogy kitaláljak valamit, de csak egy valami jár a fejemben. - Kol, hallottam történeteket, hogy vámpírként nem voltál túl... kedves - és még milyen szépen fogalmazom. Persze, lehet, hogy Marcel túlzott, sőt biztos is, hogy néha kiszínezte a történeteket, hogy elriasszon, de mindennek van valóságalapja. Vajon egy szörnyeteget szeretek? Lehetséges, ugyanakkor mégsem érzek egy szemernyi félelmet sem. Nem bántana, amiben már csak azért is vagyok biztos, mert rögtön elhátrált, amint megérezte a vérszomjat, ami nem lehetett könnyű, hiszen ki tudja mióta érezte magát utoljára így. Bármi is történjék, ő akkor is Kol, és nem érdemli meg, hogy így érezze magát. - Tudok egy varázslatot, ami enyhítené egy darabig, amíg öhm találsz valakit. Josh-on használtam párszor, mikor átváltozott - adom hozzá gyorsan a végére, hogy tudja, nem beszélek félre. - Vagy én is megteszem? - nem egyszer voltam már szemtanúja, ahogy Marcel vagy Josh táplálkozott, bár azok inkább vértasakos táplálkozások voltak. Nem ítélem el őket, hisz nincs rá okom, az egyetlen dolog, ami visszataszít az az ártatlanok megölése, amit néhány vámpír tesz közben.


Words: 582 ♛  Note:  bocsi a késésért, és szörnyű minőségért ♛ Music: Tides will bring me back to you
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

Kol & Davina [breath of life] Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptyPént. Márc. 11, 2016 3:43 pm

Davina & Kol
Will the hunger ever stop?

A rosszullétem helyét sikerült átvennie valami teljesen más érzésnek, mégis úgy éreztem, szívesebben viselném el továbbra is a fájdalomhullámokat, mint az éhséget. Elvégre nem tudtam, mennyire fogok tudni megálljt parancsolni magamnak. Sosem az önkontrollomról voltam híres, sokkal inkább szerettem kiélvezni a vámpírlét apró örömeit. Bármikor, bárhol tört rám. Davina most mégis kapaszkodóként szolgált, hogy visszafogjam magam, amennyire csak tudom. Ez viszont kezdett inogni, mikor megláttam a csalódottságot az arcán. Biztos voltam benne, hogy nem tetszett neki ez a helyzet, hogy eredeti vámpírként kapott vissza. Tudtam, hogy azt szerette volna, ha boszorkányként térek vissza az élők közé, ahogy azzal is tisztában voltam, hogy talán Kaleb arcával szívesebben találkozott volna, mint a mostanival. Ezek az apró kétségek, melyeket képtelen voltam kiűzni a fejemből, nem könnyítették meg a dolgomat.
- Ez viszont az eredeti testem – jegyeztem meg halkan, ahogy tompán, de meghallottam Davina értetlen kijelentését.
Sejthettem volna, hogy mindezek után így fogok visszatérni, aminek nagyon is örültem, viszont abban a pillanatban jöttem rá igazán, hogy másodszorra veszítettem el az erőm, amit régen annyira szerettem. A vámpírságnak is megvannak a maga előnyei, amikhez már hozzá is szoktam, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem hiányzott, viszont egyelőre nem tudtam eldönteni, hogy jobb lesz-e így nekem.
Próbáltam leállítani az éhséget, kontrollálni a vérszomjam. Mindez egész jól ment – legalábbis annyira, hogy a vonásaim visszaváltozzanak emberivé – egészen Davina következő megjegyzéséig. Szemöldökeim homlokom közepére szöktek, ahogy értetlenül, mégis aggódva néztem fel rá. Az lett volna a legbölcsebb, ha azonnal rávágok valamit, amivel próbálom azt hazudni magamnak is, hogy már megváltoztam. Erre azonban képtelen voltam. Ott motoszkált a kérdés a fejemben, hogy mi van, ha mégsem? Egyáltalán mit akarok én; a változást, vagy a régi önmagamat?
Erőt vettem magamon, és újra a boszorkány elé léptem komoly tekintettel, félig leküzdve a vérszomjam.
- Azóta változtak a dolgok – kezdtem bele. – Tudok uralkodni magamon. Nincs szükségem mágiára ahhoz, hogy jobb legyek, mert nem az tett jobbá. – A szemeibe néztem, majd két kezem közé fogtam az arcát. – Hanem te – mondtam neki a leghihetőbb módon, ahogy csak tudtam, majd elengedtem. Mindezt szerettem volna én is elhinni, szerettem volna, ha ez tényleg így van, mégis bizonytalan voltam. Viszont tudtam, hogy csakis rajtam áll, meg tudok-e birkózni ezzel.
A felajánlására automatikusan a nyakára vándorolt a tekintetem, és nem sok választott el attól, hogy a bőrébe mélyesszem a fogaim. Szerettem volna élni a lehetőséggel, hogy elnyomja az éhséget, de a másik felem erősebbnek bizonyult, amelyik alig várta, hogy vérhez juthasson. Pár pillanatig gyötrődtem a magammal folytatott harcom miatt, végül feladtam.
- Ó, Davina Claire – szólaltam meg halkan, viszont arra már nem volt időm, hogy figyelmeztessem.
Belé mélyesztettem meghosszabbodott szemfogaimat, és elkezdtem szívni a vérét, miközben fél kézzel kicsit oldalra döntöttem a fejét, amit aztán el sem engedtem, hogy jobban a nyakához férhessek. Eközben másik kezemmel a karjába kapaszkodtam.
Mámorító érzés volt, ahogy a vér íze keveredett a számban, melyet hosszú ideje nem éreztem már. Davina pedig a vártnál is finomabb volt. Erősebben haraptam a nyakába, ahogy beletúrtam a hajába is egyre inkább átadva magamat a részegítő érzésnek, ami átjárta minden egyes porcikámat. A szomjam azonban nem akart szűnni. Minden egyes csepp után többet és többet akartam, amit jelezhetett a lánynak, ahogy a karját markolásztam néha erősen. Úrrá lett rajtam egy régi érzés, ami miatt képtelen voltam megállni a legkevésbé sem törődve azzal, hogy mi történik Davinával. Mindez azonban nem volt tudatos. Ilyenkor sosem érdekelt, hogy ki az áldozatom. Teljesen kizártam a külvilágot, és semmi mással nem foglalkoztam magamon kívül.
Hogy fogok én ezek után a szemeibe nézni?

Thousand eyes | Remélem tetszik. :*: | ©️


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 11, 2016 10:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Davina Claire
No one's gonna take my soul away


Davina Claire


❦ Hozzászólások száma :
14
❦ Érkezés :
2016. Feb. 21.
❦ Kor :
27
❦ Tartózkodási hely :
• New Orleans •

Kol & Davina [breath of life] Empty

WITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptyPént. Márc. 11, 2016 9:23 pm


Kol & Davina
And I always say, we should be together

Mikor már épp élvezni szeretnék valamit, mindig beugrik valami gikszer, egy hiba a gépezetben és a kártyavár összedől. Miért is lepődök meg, hogy ez most is így van? Egyfelől Kol még most is ingatag lábakon áll az élők világán, hiába próbálja elrejteni előlem, átlátok rajta. Másfelől vámpírként tért vissza, ami nem probléma, csupán egy nem várt fejlemény, ami majd meglátjuk, hogy hogyan is fog elsülni. Kissé szomorúan ugyan, de elfogadom a tényt, hogy talán újra meg kell ismernem Kolt, hisz most már nem számít, hogy mennyire kiismertem, amíg halandóként járt-kelt. De ha szeretsz valakit, elfogadod, és én minden erőmmel azon leszek, hogy ez így legyen. Apró bólintással jelzem felé, hogy megértettem, amit mondott.
- És nincs is ezzel semmi baj. Csak meglepett - jelentem ki, nehogy véletlenül arra gondoljon, hogy csak mert más az arca, meg úgy az egész teste, már nem is kell. Úgy vélem annál sokkal több volt köztünk, hogy a kinézete miatt nemet mondjak neki. Hozzászoktam ugyan Kaleb vékony testéhez, és kék szemeihez, de Kol sötét íriszei valahogy sokkal jobban vonzanak.
Tisztán látni, hogy mennyire próbálja uralni magát, ahogy az erek a szeme körül, hol eltűnnek, hol pedig megjelennek. Fogalmam sincs, hogy milyen érzés lehet ez számára, de úgy érzem, nem is szeretném tudni. Azonban szívesen enyhítenék a fájdalmán. A remény egy apró szikláját látom fellobbanni valahol, mikor közelebb jön hozzám és újra a kezeibe veszi arcomat. Ez már egy megszokott mozdulat tőle, nem is ér meglepetésként, de komoly tekintete annál inkább. Pillantásomat egészen addig rajta tartom, amíg megadja a választ a kérdésre, amit nem tettem fel, azonban ott lógott a levegőben. Jóleső érzéssel töltött el, hogy miattam teszi mindezt, hiszen nem kellene szenvednie. egyszerűen csak foghatna és kérést nélkül kiszívhatná a vérem, mégsem teszi. Apró mosoly jelent meg szám szegletében. Te jó ég, mennyire szeretném most megcsókolni! Erre viszont még nincs lehetőségem, erre emlékeztet legalábbis az arca, melyen az erek újra megjelentek felajánlásom után. A torkom szinte elszorul, ahogy kiejti a nevem, és a lélegzetem el is akad egy pillanatra, ahogy figyelmeztetés nélkül a nyakamba mélyeszti éles szemfogait. Az érzés ismerős, voltam már vámpír által megharapva, ám Kol olyan mohón kezdte el szívni a vérem, amit még nem tapasztaltam. Vártam egy kicsit, de a szorítása egyre csak erősödött a karomnál és a nyakamnál, szemfogai pedig egyre mélyebbre hatoltak a bőrömben. Felszisszentem fájdalmamban, de legjobban az fájt, hogy már tudtam. Nem fog tudni megállni.
- Kol, elég - szólítottam meg, és még löktem is rajta egyet, de úgy tűnt, meg sem érezte. Mintha egy falat akarnék arrébb tolni. A lábaim kezdtek remegni a hirtelen és sok vérveszteségtől, így gyors megoldáshoz kellett folyamodnom mielőtt elájulok. Szabad karomat Kol felé emelve azt az évszázados boszorkány trükköt alkalmaztam, ami oly sok boszorkányt kisegített már vámpíroknál. A tűszerű fejfájást. Nem örömmel alkalmaztam ezt rajta, de ha nem tennék semmit ki tudja meddig menne el. Fájdalmas tekintettel nézek rá, ahogy én okozom neki a fájdalmat, és mikor végre lazul szorítása, én ellépek tőle. A nyakamhoz nyúlok, melyből még tisztán érzem a meleg vért. Ezt majd el kell látni, de valahogy nem ez fáj igazán, hanem az, hogy pár perccel ezelőtt még én voltam az, aki jobbá teszi. Tényleg így lenne?
- Azt mondtad tudsz uralkodni magadon, de úgy látom, ezen még dolgoznunk kell. Persze, nem most rögtön - értem én itt azt, hogy mára már eléggé megcsapolt. Egy lépéssel közelebb megyek hozzá, de még mindig nagy köztünk a távolság, ha esetleg rátörne a vadász ösztön. - Kol, nehogy azt hidd, hogy mérges vagyok rád. Egy kicsit talán csalódott vagyok, de ketten erősebbek vagyunk. Nem mondok le rólad - ha már le kell mondanom kettőnk kovenjéről, legalább róla ne kelljen.


Words: 582 ♛  Note: szeri van  30  ♛ Music: Tides will bring me back to you
©️
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Kol Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
25
❦ Érkezés :
2015. Dec. 03.
❦ Kor :
1022
❦ Tartózkodási hely :
❝ between life and death ❞

Kol & Davina [breath of life] Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptyPént. Márc. 11, 2016 10:36 pm

Davina & Kol
Will the hunger ever stop?

A válaszával valamennyire sikerült megnyugtatnia, mégsem voltam benne teljesen biztos, hogy ez az a Kol, akit ő annyira szeretett. Vagy az, akiért annyit küzdött. Teljesen más voltam amíg Kaleb testébe voltam zárva és fogalmam sem volt, mi fog változni. Ha újra azzá válok, aki régen is voltam, nem biztos, hogy Davi elfogad olyannak, amilyen vagyok. Képtelen voltam örülni az újjászületésemnek, hiszen minden annyira zavaros volt, és nem láttam előre, mi lesz ennek a vége.
Nem akartam bántani Davinát. Meg sem fordult a fejemben az sem, hogy egyáltalán megharapom. Borzasztóan szégyelltem magam azért, hogy mégis megtettem. Tudhattam volna, hogy nem bírok majd leállni. Már az első pillanatban láttam megcsillanni valamiféle félelmet a szemeiben, ahogy kiejtettem a nevét, hiszen ő is érzékelte, hogy a hanglejtésem teljesen más volt a megszokottétól. A tekintetem újra elsötétült, és mindenféle várakozás, vagy szó nélkül temettem Davina nyakába az arcom. Az elején még nem tompította el elmémet a vér íze. Pontosan jól tudtam, mennyire csalódott, amiért minden szavam ellenére képtelen voltam megállni, hogy igyak belőle. A szisszenése jelezte, hogy fájdalmat okozok neki, viszont még ez sem volt elég ahhoz, hogy megálljak. Helyette egyre telhetetlenebb lettem és még többet akartam. Mikor próbált hátrébb tolni magától, még erősebben kapaszkodtam belé, ez által pedig csak még erősebben haraptam a nyakát is, mintha csak az életem múlna rajta.
Végül Davina lépett. Fájdalom nyilallt a fejembe, amitől kénytelen voltam elengedni őt és visszaváltozott vonásokkal léptem hátrébb kissé idegesen. Sűrűn vettem a levegőt a földet bámulva, ahogy tudatosult bennem, hogy talán csak pillanatokon múlt a lány élete. Az államhoz nyúltam, de nem töröltem le a vért, épphogy csak végighúztam rajta két ujjam, hogy aztán a kezemre nézhessek. Lassan emeltem Davinára a tekintetem a véréről, és bűnbánó, szinte már fájdalmas arccal vártam, mit fog mondani.
- Sajnálom… - vágtam rá szinte azonnal a kijelentése után, és komolyan is gondoltam. Azonban ennél többet nem tudtam mondani. Rettentően megbántam, hogy nem mentem ki azon az ajtón, amíg még lehetett. Vagy egyszerűen csak hagynom kellett volna neki, hogy elnyomja a vérszomjam. Úgy tűnik, van, ami nem változik.
Szerettem volna közelebb menni hozzá, viszont úgy tűnt, hogy ő szeretné tartani azt a pár méter távolságot, így fél úton meg is torpantam. Nem akartam, hogy veszélyeztetve érezze magát a közelemben.
- Ígérem, ez nem fog előfordulni többé. És nem csak veled… mással sem. Majd kitalálok valamit, amihez nincs szükségem arra, hogy bántsak másokat – jelentettem ki meggondolatlanul. Már akkor tudtam, hogy ez csak egy újabb hazugság részemről, amivel nem Davinát, hanem magamat próbáltam hitegetni.
A tekintetem lassan átvándorolt a nyakára, amitől csak még rosszabbul éreztem magam. Látszott rajta, hogy nincs jól. Tudtam, hogy nem szeretne annyira a közelemben lenni, de nem hagyhattam, hogy elájuljon. A csuklómba haraptam és felé nyújtottam a karom.
- Bárhogy is hoztál vissza, ugyanaz vagyok, akivel megismerkedtél. Szeretném, ha ezt tudnád – mondtam végül. Határozott léptekkel sétáltam vissza hozzá, hogy magamhoz ölelhessem szorosan, a csuklómat pedig a szája elé tartottam. Ezzel pedig elvettem tőle minden döntési jogot, de nem akartam kockáztatni. Szabad kezemmel nyugtatóan kezdtem simogatni a hátát, majd nyomtam egy gyengéd puszit a feje tetejére, aztán elgondolkozva néztem csak a semmibe feje felett, hogy vajon mi jöhet még ezek után…

Thousand eyes | Köszönöm a játékot! :bú: | ©️
Vissza az elejére Go down
Davina Claire
No one's gonna take my soul away


Davina Claire


❦ Hozzászólások száma :
14
❦ Érkezés :
2016. Feb. 21.
❦ Kor :
27
❦ Tartózkodási hely :
• New Orleans •

Kol & Davina [breath of life] Empty

WITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] EmptyVas. Márc. 13, 2016 4:27 pm


Kol & Davina
And I always say, we should be together

Fájdalmas volt csak ott állni és azt látni, ahogy magát marcangolja a történtek miatt, de én mégis arra vártam, hogy ő közeledjen felém először. Muszáj volt hagynom, hogy összeszedje magát. Nem tudtam belőle olvasni, mert fejét leszegte, ám tisztán láttam az állán lefolyó vörös vért. Az én véremet, mely nem csak az arcát, de lassan a ruháját is beszínezte. Lassan kezdtem érezni is a hatását a vérveszteségnek, de még erősen tartottam magam a lábaimon, amíg Kol végre összeszedi a gondolatait és kiüríti a fejét. Nem kellett sokat várnom, hogy végre felnézzen, tekintetéből pedig színtiszta bűntudatot tudtam kiolvasni, ahogy bocsánatot kért tőlem a tettéért. Felesleges lett volna bármit is mondanom rá, hiszen már kimondtam, amit gondolok. Nem vagyok mérges, csak csalódott, és a tekintete alapján benne is hasonló érzelmek kavaroghatnak. Így csak megrázom a fejem egy fáradt mosoly kíséretében.
Mikor pedig mégis közelebb ólálkodik hozzám szavai után már én is közelebb megyek hozzá. Majd kitalál valamit. Még mindig azt hiszi, hogy egyedül van ebben a dologban? Hiszen, azért vagyunk ketten, hogy közösen megoldjuk a dolgokat, nem pedig egyedül. A családjának kellett volna ezt megtanítani neki, hogy nincs egyedül, de persze mit is vártam a Miakelsonoktól. Nekem mindig ott volt valaki, aki fogta a kezem vagy csak a vállát nyújtotta, ha rosszul éreztem magam. Most pedig rajtam a sor, hogy ugyanezt tegyem.
- Majd kitalálunk valamit - hangsúlyozom a második szót egy kicsit jobban, hogy érzékeltessem vele a nézőpontomat. - Lassan bele kéne törődnöd abba, hogy nem vagy egyedül. És mi ketten legyőzhetetlenek vagyunk - már maga az is nagy lépés volt, hogy egyáltalán próbálkozik. Az a Kol, akiről én hallottam még csak meg sem fontolta volna, hogy ilyet tegyen. De én abba Kolba szerettem bele, aki most itt áll előttem, és próbálkozik.
Kezemet lassan lehántottam felsebzett nyakamról, amire a ragacsos vér kezdett rászáradni. A vérzés ugyan már kezdett elállni, de a szédülés attól még nem múlt el, és lassan már kapaszkodóért kellett nyúlnom, hogy a padlóra ne zuhanjak. Fókuszálni is nehéz volt már, még ha csak Kol arcát is néztem. Ő is észrevehette, hogy az állapotom egyre rosszabbodik, mert a következő pillanatban már a csuklójába harapott. Nem volt nehéz kitalálni, hogy miért is, amiért hálásan néztem fel rá. Kellett egy kis idő, mire felfogtam, hogy mit is mond, de mire bármit is válaszolhattam volna, már a számhoz tapasztotta csuklóját, én pedig, ha volt választásom, ha nem ugyanúgy tettem, mint, ahogy ő is pár perce velem. Éreztem kezét, ahogy fel-le siklik a hátamon, és mikor úgy éreztem, hogy eleget ittam már, eltávolítottam a számat csuklójáról, hogy a fejemet a mellkasára döntsem. Nem volt szükség szavakra. Abban a pillanatban csak egy lány és egy fiú voltunk a csillagok alatt.

Words: rövid T_T ♛  Note: minden sorát élveztem, köszi <3  ♛ Music: Tides will bring me back to you
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
No one's gonna take my soul away





Kol & Davina [breath of life] Empty

keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kol & Davina [breath of life]   Kol & Davina [breath of life] Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kol & Davina [breath of life]
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Davina padlásszobája
» Davina Claire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Játékok-