KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Elijah - Kevin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elijah Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Elijah Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
29
❦ Érkezés :
2015. Aug. 10.
❦ Kor :
1046
❦ Tartózkodási hely :
○ New Orleans

Elijah - Kevin  Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Elijah - Kevin    Elijah - Kevin  EmptySzer. Szept. 09, 2015 11:28 pm



Kevin & Elijah





Nem mondhatnám, hogy túlzottan kedvelem ezt a várost. Nem túl nagy, mégis oly sok botrány történt már itt, és be kell valljam, itt születtem nem messze. Már akkor mennyi viszály és bonyodalom volt erre... ezer évvel ezelőtt. És ez a hely a mai napig úgymond vonzza a természetfelettit. Vajon azért, mert akkor, ezer évvel ezelőtt mi voltunk itt az elsők közülük? Nem tudom. Mellesleg itt, a közelben azt hiszem ez az a hely ahol a legtöbb vámpírt és farkast lehet találni. És persze a környéken. Na mondjuk New Orleanst nem lehet egy kalap alatt emlegetni ezzel az apró várossal. Ott megvannak az értékrendek, a felsőbbségek, a hierarchia. Itt nincs ilyen. Ez tetszik azért ebben a helyben.
Kevint követem a kis kajáldába. Minden erőmmel azon vagyok, hogy Hayley átkát megtörjem. Ehhez annyi helyet kell bejárnom amennyit csak lehet. És most éppen erre a városra esett a sor. Bexre bíztam Hope vigyázását, tudom, hogy mindig nagyon jól kijönnek egymással és a húgom egyébként is iszonyúan imádja. Mintha a lánya lenne. Hiszen vele élte le ezt a pár hónapot.
Miután úgy döntök, eleget vártam, bemegyek az étterembe és rögtön a lényegre térek. Helyet foglalok, majd kezem nyújtom az asztal felett. Illedelmesen, ahogy kell. Szeretek jó benyomást tenni az első találkozásnál. Remélem nem ijesztettem rá a férfira.
-Elnézést az udvariatlanságomért. Elijah Mikaelson a nevem. - Bólintok egyet, ha kezet ráztunk akkor az asztalra támaszkodom vele és a pincértől csak egy kávét kérek. Nem szándékoztam túl sokáig maradni. Kíváncsi tekintetemmel végigmérem Kevint, majd halványan elmosolyodom a kérdésén. - Nem, nem tetováltatni szeretnék. De ha egyszer ilyen dolog jutna eszembe mindenképp hozzád fordulok majd. Az érdekelne, hogy mennyire vagy jártas az itteni farkasok körében? Valamint tudsz e boszorkányokat, akik a farkasoknak dolgoznak? - Hangnemem halkabbra veszem, de meg sem rezzenek, még pislogni is elfelejtek. A kávémat amikor hozzák, akkor egy köszönöm hangzik el, de pillantásom nem veszem le Kevinről.

ZeneEz van rajtamRemélem tetszik©
Vissza az elejére Go down
Vendég
No one's gonna take my soul away





Elijah - Kevin  Empty

Vendég
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Elijah - Kevin    Elijah - Kevin  EmptySzer. Szept. 02, 2015 1:38 pm







A kis ebédlő helységben nincsenek amúgy sokan, és nem is szokott olyan hatalmas forgalmat bonyolítani, folyamatosan jönnek mennek az emberek, de nem egyszerre vannak egy helyen, és nem mindenki ugyanakkor akar ebédelni szerencsére, így egy saját asztalt találok, ahol nem kell egyenlőre megosztoznom senkivel sem, és nagyon szeretném ha ez így is maradna, de egy ismerős alakot pillantok meg. Mégis mit kereshet itt? Bár nem. Nem akarom tudni, nem az én dolgom, én ebből kívül akarok maradni. Bár ez a reményem szertefoszlik, amikor jól láthatóan felém indul, és elszáll az illúzió is hogy azért teszi ezt, mert nincs máshol hely.
- Úgy tűnik előnyben vagy, én nem tudom a nevedet de, tessék - intek a szabad szék felé, azt hallottam hogy ő az egyik legkultúráltabb az ősiek közül, és szeretném azt hinni hogy nem rendez jelenetet egy kis kajáldában. Másra számítok de nem tudom mire, elég meredek ez a helyzet hogy egy ősi vámpír jött ide, egészen eddig pedig egy sem. A legtöbb vámpír is, akikkel találkoztam, csak tetováltatni szerettek volna.
- Nos, mit tehetek érted, gyanítom nem egy új tetoválást szeretnél a testedre - mosolyodom el, mivel szakmám szerint tetováló vagyok, de nyilvánvaló hogy nem ezért jött ide, akkor a szalonba jött volna időpontért mint a többiek.
©

Vissza az elejére Go down
Elijah Mikaelson
No one's gonna take my soul away


Elijah Mikaelson


❦ Hozzászólások száma :
29
❦ Érkezés :
2015. Aug. 10.
❦ Kor :
1046
❦ Tartózkodási hely :
○ New Orleans

Elijah - Kevin  Empty

ORIGINAL
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Elijah - Kevin    Elijah - Kevin  EmptySzomb. Aug. 22, 2015 10:16 am

To Kevin

Most az első és legfontosabb dolog az életemben az, hogy segítsek a többieknek megtörni Hayley vérfarkas átkát. Ehhez pedig nem elég csak egy helyben New Orleansban ülnöm és várnom a jószerencsét. Nem. El kellett indulnom és kutatni városról városra. Már több helyen is jártam, boszorkányokat kerestem akik esetleg tudnának nekem segíteni, de végül úgy döntöttem, hogy a farkasokkal talán többre mennék. Hiszen ők jobban tudják majd, hogy melyik boszorkány az, aki tudna nekem segíteni az ügyben.
Listám nincs, de a fejemben tartom az összes természetfelettit, akiket ismerek, akikről tudok, hogy léteznek. És persze az első utam Mistic Fallsba vitt, hiszen itt ... hogy is mondjam, elég sok a természetfeletti lény. Vámpírok, farkasok, hibridek. Ha tudnám hol van Taylert akkor vele is beszélnék, de sajnos sehol nem találtam az átkozottat. Így aztán más irányba kell keresgélnem.
Sok időt töltöttem New Orleansban az utóbbi időben. Meg sem fordult a fejemben, hogy valaha vissza fogok térni Mistic Fallsba, de hát ha a munka, az akarat ezt akarja, akkor mit is lehetne tenni ez ellen. Eléggé becsületes ember vagyok és ha megígérek valamit, akkor azt be is fogom tartani. Egész áldott nap egy boszorkány életét keserítettem, ameddig csak kinyögte, hogy ő jelenleg egy farkasról tud, Kevin Lightwoodról. Megmondta, hol dolgozik a fickó, én pedig oda vettem az irányt. Egy ideig a boltjának szemben lévő kis lepukkant kávézónál ücsörögtem és vártam az alkalmat. Amikor viszont elindult, valószínűleg szünetelni, fogtam magam és utána iramodtam. Egy kis kajáldába ment be. Hát, nem különösebben szeretem az ilyen helyeket, főleg nem amióta anyánknak sikerült valamilyen szinten megtörnie. Még mindig nem hoztam magam teljesen rendbe. A legutóbbi alkalom után egy kicsit félek. Azért ezt a félelmet legyőzve, belépek az étterembe. Körülpillantok. Elég különleges a fiú kinézete, ezért esélytelen eltévesztenem. Lassan felé veszem az irányt, és szerintem már sejti is, hogy hozzá igyekszem. Megállok az asztal mellett.
-Helló Kevin. Szabad ez a hely? Szükségem lenne a segítségére. - Nem kertelek, nem szokásom. Minél előbb szeretném elrendezni az ügyeimet, nem terveztem a mai naptól tovább itt maradni Mistic Fallsban.


•     :bú:   • ZeneÖltözék©️
Vissza az elejére Go down
Vendég
No one's gonna take my soul away





Elijah - Kevin  Empty

Vendég
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Elijah - Kevin    Elijah - Kevin  EmptySzomb. Aug. 22, 2015 12:26 am







Egész napom szinte a szalonomban töltöm, különféle munkákkal. Egy piercing, egy kissebb tetoválás, egy minta megtervezése, igazából nem mondhatom egyáltalán hogy unatkoznék, és nem is panaszkodom emiatt hiszen szeretem ezt csinálni, és szeretek rajzolni is. Éppen egy Dracula szerű vámpír kicsit eltorzított mását rajzolom, mivel valaki éppen ezt szeretné a felkarján látni és rám bízta hogy alakítsam át úgy, hogy ott jól mutasson. Gyakorlatilag már lassan két és fél órája ülök felette és rajzolom, satírozom de már egészen a célegyenesben járok, és el is döntöm, hogyha befejezem akkor elmegyek végre ebédelek így lassan délután négy körül. Ideje lesz már lassan, ma még nem is kajáltam. És kezdek farkas éhes lenni szó szerint, szóval a szalonhoz legközelebb eső kis beülős helyre igyekszem, gyakran eszem ott, ha nincs kedvem elmenni a grillig, és idegesítő vámpírokkal meg mindenféle mással foglalkozni.

Fél órával később már a belépést jelző csengő szólal meg a fejem felett és elfoglalok egy asztalt a kikért kajámmal. Gyors, nem a legjobb de elég hogy megegyem, és kibírjam estig, a munkával, de ahogy felnézek az újabb csilingelésre egy kínosan ismerős alak jelenik meg előttem, olyas valaki akit nem szívesen látok még én sem. Elijah, egy ősi. De mit keres egy ilyen olcsó kis kajáldában? Ez több mint fura. Remélem nem ide akar jönni, annyi üres hely van még a helyben.

©

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
No one's gonna take my soul away





Elijah - Kevin  Empty

keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Elijah - Kevin    Elijah - Kevin  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elijah - Kevin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kevin Lightwood
» Kevin & Damon
» Klaus & Elijah
» Elijah Mikaelson
» Elena & Elijah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Városaink :: Mystic Falls :: Belváros-