KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Kai Parker
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Whimsy De'Schreave
No one's gonna take my soul away


Whimsy De'Schreave


❦ Hozzászólások száma :
206
❦ Érkezés :
2015. Jun. 26.
❦ Kor :
30
❦ Tartózkodási hely :
☾ Where am I? ☾

Kai Parker Empty

HUMAN
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Kai Parker   Kai Parker EmptySzer. Okt. 14, 2015 10:43 pm

elfogadva, gratulálunk

üdvözöllek családunk körében

Kai :*:
Nagyon örülök neki, hogy végre te is köztünk vagy, hiányzott már MF életéből ez a szuper pszicho vámpírboszi, boszorkányvámpír vagy mi fene! :já:
Remélem nem haragszol amiért ilyen későn fogadlak el, de siettem, ahogy tudtam lám, most itt vagyok és a te csodás lapodat olvasgatom újra és újra. :3 Hogy miért újra meg újra? Mert én már csak ilyen kötekedő típus vagyok (és meg mert eszméletlenül imádtam :bú: ), kerestem valamit, amibe bele is köthetek, de nem találtam ilyet. Very Happy
Egy szuper lapot hoztál össze, szép és élvezetes fogalmazással, amit nagyon tudok szeretni... :tita:
Nem szeretnélek tovább feltartani, itt az ideje, hogy kitombold magad a városban, elfogadlak! Nyomás játszani! Very Happy :hug:


Vissza az elejére Go down
Malachai Parker
No one's gonna take my soul away


Malachai Parker


❦ Hozzászólások száma :
29
❦ Érkezés :
2015. Oct. 13.
❦ Kor :
51
❦ Tartózkodási hely :
△ mystic falls

Kai Parker Empty

VAMPWITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Kai Parker   Kai Parker EmptyKedd Okt. 13, 2015 10:06 pm

Malachai Parker

Feel like making a deal with the devil?

Lucifer • 18+

• becenév: Kai
• születési hely, dátum: 1972. június 13. Portland, Oregon
• faj: Boszorkányvámpír
• kor: 43 ~ 22
• családi állapot: Egyedülálló
• foglalkozás Sorozatgyilkos
• play by: Chris Wood
• kapcsolat a családdal:
A szüleim annyira szerettek már kiskoromban is, hogy elneveztek Malachainak. Ki ad egyáltalán ilyen nevet a gyerekének? Mintha eleve gonosznak akartak volna...
Na jó, csak hogy el tudjátok képzelni a "családi" helyzetünket: kis tesók rohangálnak a teraszon a kicsi kis lábukkal, boszorkányok kántálnak az udvaron, anyu és apu szörnyszülöttnek neveznek. Idilli, nem igaz? És csak azért nem voltak képesek normálisan bánni velem, mert nem volt önálló erőm. A családunkat nem is nevezném családnak. Apámnak mindig a koven volt az első.
Na, de visszatérve, nem volt erőm, de varázsolni akartam, úgyhogy mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül megöltem négy testvéremet a hétből - sajnos nem tudtam befejezni, amit elkezdtem, mert a szüleim bezártak egy börtön világba. Pedig a Gemini koven szabályai szerint az ikreknek meg kell küzdeniük egymással 22 évesen az erőért, miközben az egyikük meghal. Hát nem lett volna egyszerűbb, ha hagyják, hogy csináljam a dolgom?
Röviden és tömören; a mi családunk a szeretet mintaképe.
• amik egyedivé tesznek:
A legfontosabb dolog talán az, hogy szociopata vagyok. Persze ez nem egy olyan tulajdonság, ami túl jó benyomást keltene az emberekben, de felesleges lenne tagadnom.
Nagyon meggyőző tudok lenni, valamint rutinos hazudozó vagyok. Ha valaki számon kér valami miatt, azonnal ki tudok találni egy oda illő történetet, és azt olyan komolysággal tudom előadni, mintha igaz is lenne. Bárkit képes vagyok megtéveszteni, és ha jót akarsz magadnak, nem bízol meg bennem. A saját érdekeimet helyezem mindig a középpontba, és bármire képes lennék, hogy magamat mentsem.
Általában semmi miatt nem érzek bűntudatot és nem érzem a tetteim súlyát. Nem tudom megkülönböztetni a jót és a rosszat. Még azt is meg merném kockáztatni, hogy nincsenek érzéseim.
Ezek miatt viszont ha valakit hibáztatnom kell, azok a szüleim. Nem voltam mindig ilyen, de teljesen tönkretettek az elvárásaikkal, arról nem is beszélve, hogy én voltam a különc a családban, a korcs, aki szégyent hoz rájuk. Aztán egyetlen botlásom után bezártak közel húsz évre a személyre szabott börtönömbe, ahol ugyanazt a napot kellett átélnem újra és újra, ráadásul teljesen egyedül voltam. El tudjátok képzelni ez mennyire szörnyű érzés? Ilyen hosszú magány után meg már nem könnyű szociális életet kialakítani.
Egyébként élvezem, hogy újra emberek között vagyok. Annyira más minden, és rengeteget változtak a dolgok. Egyetlen rossz szokásom van, hogy rengeteget beszélek. Folyamatosan. Legyen szó bármiről, akár érdekes, akár unalmas témáról - azt hiszem ez viszont érthető. Élvezem, hogy végre van beszélgetőpartnerem.
Nem érdekel, ha mások nem értenek meg, vagy másoknak ezek a tulajdonságok nem túl megnyerőek, viszont úgy gondolom, hogy magadat szeretni a legfontosabb dolog, és én szeretem magam. Ez viszont nem csak a belsőmre vonatkozik.
Tökéletesen meg vagyok elégedve a 183 centimmel. Nem vagyok egy egoista típus, vagy olyan személy, aki túl sokat foglalkozik a külsejével, mert fontos neki, mit gondolnak róla mások. Ettől függetlenül szeretek, úgymond divatosan öltözni. Ezt persze nem szó szerint kell érteni, de sikerült betalálnom a stílusomat, hogy könnyen beilleszkedjek. Ó, és a gyűrűk. Nem tudom ez miért lett mániám, de imádom őket. Sötétbarna hajam van, amit általában kicsit felzselézek, a szemeim pedig szürkés-kék színűek. Úgy gondolom, hogy a rossz természetemet kompenzálják a külső adottságaim, pontosabban inkább az arcvonásaim, mert a testfelépítésem nem annyira irigylésre méltó. Eléggé vékony vagyok, de azért egy picit mindig próbálom formában tartani magam, de az utóbbi éveimben mindegy volt, hogy nézek ki - nem mintha, most lenne jelentősége, mert amúgy se tudnám hogyan kell beszélgetni egy lánnyal.
alone • 6 év
• hallgasd történetem...
A nappaliban lévő asztalra helyezem a kamerámat, majd leülök vele szembe egy székre és beállítom a megfelelő pozícióba. A mai nap különleges, mert már biztos vagyok benne, hogy annak a két idiótának a segítségével kijuthatok a börtönömből, ami az utóbbi időben átváltozott egy szappanoperába.
Izgatottan dörzsölöm össze a tenyereim egy vigyorral az arcomon, majd lenyomom a felvétel gombot egy kisebb komolyságot erőltetve magamra, aztán belekezdek:
Malachai Parker személyesen. A szociopata. A gyilkos. A bebörtönzött - mutatom be magam, most már legalább századszorra.
Nem mondok újat; egy gyilkos "baleset" után a feje tetejére állították az életemet. Több mint egy évtizedig nem volt kapcsolatom a külvilággal, mivel bezártak a személyre szabott poklomba 18 évre, csoda, hogy még nem állok az őrület szélén. Vagy ez már az lenne? Elvégre egy kis kamerába beszélek minden nap, és úgy teszek, mintha valaki hallana. Azonban sajnálattal kell közölnöm, hogy a büntetésem nem vált be, elvégre nem veszítettem el a fejemet, és kitartottam. Tessék, itt az eredménye, mert ma végre kijutok innen. Talán az égiek mellettem állnak, hogy küldtek hozzám egy boszorkányt, úgyis maradt egy befejezetlen ügyem, amit le kell zárnom.
Egy kis szünetet tartva elgondolkozom, miközben az asztal szélét kezdem bámulni, majd újra felnézek a lencsével szembe. Kicsit összevonom a szemöldököm, és ráncolom a homlokom, mintha tényleg nem érteném a dolgot.
Talán meg kellett volna bánnom, hogy könnyűszerrel végeztem négy testvéremmel? El kellett volna gondolkoznom a tetteim súlyán, hogy leküzdjem a démonaimat? Meg kellett volna változnom? Nem érzem, hogy több vér tapadna a kezeimhez, mint a szüleimnek, akik elvárják, hogy az ikrek meggyilkolják egymást. Ó, talán mégis, elvégre ők nem közvetlenül intézik a piszkos ügyeiket. Nos, a kiábrándító hír az, hogy ez nem egy Ricki Lake film. Nem fogok szembe nézni a démonaimmal, nem fogok megváltozni, és kiborít, hogy elvettek tizennyolc csodálatos évet az életemből - a végére a hangom kicsit indulatosabbá változik, majd kisimult vonásokkal elmosolyodok, ahogy folytatom.
Tisztán emlékszem rá, hogyan végeztem a testvéreimmel. És nem megbánással tekintek vissza arra az időre, vagy bűntudattal. Az összes emlékem közül, amik a családomhoz fűződtek, azok a kedvenceim. Betegesen élveztem, azokat a pillanatokat, amikor ezt tettem, majd a látványt is gyönyörködve néztem, miután az utolsó lélegzet is benn rekedt a torkukon. Szinte mindent vér borított. Én uraltam mindent, mert féltek tőlem. És hiába voltam gyengébb náluk, nem tehettek semmit, hogy megállítsanak.
Az asztalra támaszkodom mindkét alkalomra, hogy közelebb kerüljek a kamerához.
Amint kijutok innen, megkeresem az ikremet, és megteszem, amit már 18 évvel ezelőtt kellett volna. Majd bebizonyítom apámnak, hogy igenis méltó vagyok a koven vezetésére. Utána természetesen végzek vele is, és mindezt egy széles mosollyal az arcomon fogom csinálni - mondom a legnagyobb komolysággal lezárásként, és minden szó ígéretként hangzik a számból. Ígéretként magamnak. A becsületemért, és az elvesztegetett éveimért.



A hozzászólást Malachai Parker összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 08, 2016 5:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Kai Parker
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kai Parker
» Olivia Parker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Fajaink :: Sikeres karakterlapok :: Vámpírboszorkányok-