KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 miss nothing
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daeva O'Brien
No one's gonna take my soul away


Daeva O'Brien


❦ Hozzászólások száma :
58
❦ Érkezés :
2015. Jun. 16.
❦ Kor :
25
❦ Tartózkodási hely :
➷ New Orleans ➷

miss nothing  Empty

HUNTER
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: miss nothing    miss nothing  EmptyVas. Feb. 28, 2016 3:09 pm

elfogadva, gratulálunk

üdvözöllek családunk körében

Dezniee!  :*:
Most már komolyan mondom, hogy hagyd abba! Hallod? Elég legyen! Fejezd be, hogy ilyen csodálatos vagy! :hug:
Már nem tudlak hogy megdicsérni, annyi szépet és jót mondtam rólad az előző lapjaidban is, erre tessék! Miért csinálod ezt velem? Very Happy
Fantasztikusan írsz, lendületes és egyszerűen lebilincselő. :*: Nem tudok már egyszerűen újat mondani, ráadásul így is tudod, hogy mennyire szeretem az írásaidat. *.*
Ötletes karaktert hoztál megint, nekem ez sosem jutott volna eszembe, még jó, hogy itt vagy te és megalkottad. Very Happy Nagyon remélem, hogy kellőképpen felforgatja a hölgy a Mikaelsonok amúgy is kesze-kusza életét. Razz
Nyomás foglalózni, ha még nem tetted volna, s irány játszani! :bú:
 


Vissza az elejére Go down
Dezniee Sixx
No one's gonna take my soul away


Dezniee Sixx


❦ Hozzászólások száma :
6
❦ Érkezés :
2016. Feb. 13.
❦ Kor :
1019
❦ Tartózkodási hely :
▪ i'm going to hell

miss nothing  Empty

VAMPIRE
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: miss nothing    miss nothing  EmptySzomb. Feb. 13, 2016 2:16 pm

Dezniee Sixx

"Selling my soul would be a lot easier if I could just find it."

Cica • Komolyan érdekel?

• becenév: Dezie
• születési hely, dátum: az egykori Mystic Falls-tól nem messze, 1004. szeptember. 13.
• faj: vámpír
• kor: ilyet nőtől nem illik kérdezni
• családi állapot: egyedülálló
• foglalkozás szórakozás
• play by: Taylor Momsen
• kapcsolat a családdal: A kapcsolatom jó volt a szüleimmel, de már olyan régen meghaltak, hogy az arcukra sem emlékszem, csak azt tudom, hogy külsőmben édesapám, jellemben édesanyám tulajdonságait mutatom. Volt két bátyám, ikrek voltak, de egy pestisjárvány még azelőtt megölte őket, hogy igazán megismerhettem volna bármelyiket. Kislánykoromban sok időt töltöttem apám fivérének gyermekeivel, még most is emlékszem a boldog időszakra. Az unokatestvéreim voltak az igazi testvéreim, bár azt hiszem, ők úgy gondolják mára, hogy halott vagyok. Ideje, hogy bebizonyítsam, hogy tényleg és mégsem.
• amik egyedivé tesznek: Amikor behunyom a szemem még mindig a lezárt filmvászonra tudom idézni azt a lányt, aki hosszú évekkel ezelőtt voltam, azonban mikor kinyújtom felé ösztönös mozdulattal a kezem, ő megrettenve kezd hátrálni, majd szaladni olyan messzire, amennyire csak tud. Messze tőlem, a sötét és démoni énjétől. Hosszú, vékony szálú, szőke hajam egészen a derekamig ér és legtöbbször kiengedve és hullámokban pompázva egészítik ki a mindennapi megjelenésem. Koszos tengerkék színű szemeim az ébenfekete éjszakában is sokkal szebben ragyognak fel, mint bármely másik csillag a horizonton és bár egy - egy elkapott pillanat erejéig gyönyörűnek tűnhet, ha sokáig bámulsz a szembogaraimba, te is észre fogod venni az ott szaladgáló és örökösen megbúvó fájdalmat. Mosolyom lehetne, mely mindennap megkoronázza életem perceit, mégis sokkal inkább veszélyesen és őrülten hat, éppen úgy, mint mikor az ördögi gonosz testet ölt valakiben. Kinézetem sokkoló. Akaratomon kívül is szinte modellalkatúnak számítok, ma már ha akarnék sem tudnék plusz kilókat magamra szedni, de ebből származó előny, hogy nagyon sokféle ruhadarabot hordhatok, anélkül, hogy azon kellene aggódnom vajon ez most jól áll-e rajtam. Nem foglalkoztat a divat, hiszen saját egyéni és kialakított öltözködési stílusom van, a ruhatáram legtöbb esetben fekete színű ruhákból tevődnek össze, de nem tagadom meg a színeket sem, csak kevésbé kedvelem. Mindig erős smink fedi az arcom, mellyel azt hiszem a lelki sebeimet próbálom elrejteni, azokat a sebeket, melyek megannyi keserű pillanatot hozva, még most is marcangolják a szívemet. Volt idő, mikor harsányan tudtam nevetni, szívből szeretni és őszintén, törődően viselkedni, de az már régen elmúlt, felégettem azon a napon, mikor átváltoztam, mert így könnyebb, azt mondják...
idővel • sosem tartottam számon
• hallgasd történetem... Egy vízcsepp gurult végig keskeny orrnyergemen, ahogy szempilláim rándulva csaptak fel, szembogaraimba pedig egy kiégett lámpaizzó fénye villódzva költözött be. Néhány percig pásztáztam egy légy útját a korhadt, koszos és bomladozó falon, míg kint a szakadó eső erős cseppjeit lehetett hallani, ahogy dörömbölnek a lassan leszakadni készülő csatornán. Hát igen, nem volt egy luxus szálloda, de kellően eldugott és elhagyatott is volt ahhoz, hogy néhány estére megszálljak itt, mielőtt betenném a lábamat a francia negyedbe. Azt hallottam róla, hogy nem igazán szeretik az idegeneket, még ha én nem is vagyok az. Legalábbis képletesen értve biztosan nem. Hosszú időmbe telt, mire a Mikaelsonok nyomára bukkantam, hőn szeretett unokatestvéreim, ugyanis folyton menekültek a nagybátyám elől, én pedig mehettem utánuk. Egész életemben mást sem akartam, mint hogy megtaláljam őket, de néha beleuntam a folytonos macska egér játékba és feladtam. Aztán újra próbáltam és megint feladtam. És most megint itt vagyok. Egyszerűen nevetségesen érzem magam, ugyanakkor izgatott is vagyok, melybe némi félelem is vegyül. Balra fordítom a fejem és leoltom a lámpát, inkább a sötétség, mint bizonytalan villogás. Ma telihold van, erős ezüstös fény szűrődik át az ablaküvegen és egy pillanatra nem is érzem magam olyan magányosnak, mint amennyire az vagyok. Hosszú utam során akadtak szerelmek, barátok, fogadott családtagok, de a mai napon azt tudom mondani, hogy egyik ismert idegen sem áll már az oldalamon. Ezt a harcot egyedül kell megvívnom.
- Melyikükkel is kezdhetném? - sóhajtok nagyot, ahogy azon morfondírozom kit kellene elsőképpen meglátogatnom. Igazából az lenne az igazi, ha mind egyszerre egy helyen lennének, de most nem várhatom meg míg stílusukhoz híven rendeznek egy francos bált, másfelől, nem is akarok tönkretenni még egy táncos mulatságot, volt benne részem párszor az évek alatt és mondhatom, elég unalmas már. Talán egy kalapból kellett volna kihúznom az összeírt neveket, akkor most könnyebb dolgom lenne, de ez olyan ostoba ötletnek tűnik, és gyerekesnek is. Elijah mindig is úgy vigyázott rám, mint a saját testvéreire, az ő bölcs és példamutató magatartása, helytállása mindig előbbre vitte a családot. Ha vele találkoznék, biztos meleg fogadtatásban lenne részem, de túlságosan ragaszkodik Niklaus-hoz, akiről jelen pillanatban nem tudom, hogy viszonyul a családjához. Ha éppen a " nem szeretem " fázisban van, akkor engem sem akar majd látni, Elijah pedig a végsőkig kiállna a fivéréért. Nik paranoiás hozzáállása a világhoz, ezer év alatt sem változott és noha tudom egykor szeretett és bízott bennem, nem tudom, hogy viselkedne, ha újra szemtől szemben állnánk egymással. Ő volt az, aki azzá tett, ami most vagyok, ő csinált belőlem két lábon járó, vérben pezsgő halottat. Először nem értettem miért csinálta, aztán dühös voltam rá, de belül tudom, sosem akart bántani, akkor sem, egyszerűen így alakult. Azóta az este óta nem találkoztam egyikőjükkel sem. Rebekah volt a legjobb barátnőm is egyben, mindig együtt mentünk mindenhová, és mindig ő fonta be olyan szépen a hajam. Freya-ra és Henrik-re alig emlékszem, szinte csak hallomásból és Finn, ő pedig folyton a nénénkkel volt.
- Kol. - csúszik ki a számon. Ő az egyetlen aki a családtagja, de mégis mindig kívülállónak érzi magát, nem tudom, hogy neki feltűnt-e már, hogy hasonló paranoiás jegyek mutat, mint a bátyja. Erre a gondolatra elmosolyodom, mert eszembe jut a sok közös csínytevés, amit Kol-lal követtem el. Talán, ha vele kezdeném az egészet...ugyan nagy a rizikó, nagy a kockázat, de nem szeretném, ha Nik átharapná a torkom. Ha Kol segít hogy felmérhessem, mennyire van romokban most az életük, még akár időben újra el is tűnhetek, mintha soha itt sem lettem volna. Ha pedig úgy áll a helyzet, akkor később megmutatkozhatom a többiek előtt is. Hirtelen apró mozgolódásra leszek figyelmes, majd ajtócsapódás. Azonnal mozdulva nyitom az ablakot és ugrok ki rajta, a szél erősen cibálja a lágy esésű anyagot, amelyből a függöny készült.
- Rám találtak. - morgom halkan magam elé, ahogy a kihalt utcán lépkedni kezdek a ködös sikátorban. Óvatosnak kell lennem, ma telihold van...

Vissza az elejére Go down
 
miss nothing
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Miss Beckett
» Miss you, sis - just kiddin' || Liv & Kai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Fajaink :: Sikeres karakterlapok :: Vámpírok-