KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

Megosztás
 
 Alan N. Hadobei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daeva O'Brien
No one's gonna take my soul away


Daeva O'Brien


❦ Hozzászólások száma :
58
❦ Érkezés :
2015. Jun. 16.
❦ Kor :
25
❦ Tartózkodási hely :
➷ New Orleans ➷

Alan N. Hadobei Empty

HUNTER
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Re: Alan N. Hadobei   Alan N. Hadobei EmptySzomb. Feb. 13, 2016 4:02 pm

elfogadva, gratulálunk

üdvözöllek családunk körében

Alan :já:
Alan, te idegesítők gyöngye, mindennapjaim elrontója, nagyon örülök neki, hogy megérkeztél és kész vagy tönkretenni az életemet. Very Happy :*:
Nagyon jól szórakoztam az egész lapod olvasása közben, szerettem, hogy ilyen lazaság és nemtörődömség sugárzik az egészből, miközben érezni, hogy van ami mégis számít... :bú:
Olyan lettél, mint amilyennek megálmodtalak, sőt, még jobb is! Wink Alig várom már, hogy élesben is idegesítsük egymást! Very Happy
Szóval elfogadva, mars foglalózni és irány játszani! :hug:


Vissza az elejére Go down
Alan N. Hadobei
No one's gonna take my soul away


Alan N. Hadobei


❦ Hozzászólások száma :
7
❦ Érkezés :
2016. Feb. 12.
❦ Kor :
968
❦ Tartózkodási hely :
❦ Next to Daeva

Alan N. Hadobei Empty

VAMPWITCH
keep my secrets well

TémanyitásTárgy: Alan N. Hadobei   Alan N. Hadobei EmptySzomb. Feb. 13, 2016 2:28 pm

Alan Nicholas Hadobei

Mindent megszerzek, amit akarok.. Kerül, amibe kerül, de sose adom fel, megszerzem a jussom és ha te vagy az drágám, akkor ne ellenkezz, te jársz rosszabbul!

user neve • kora

• becenév: Alan, Nich, Cholas
• születési hely, dátum: London, 1056 április 1.
• faj: Vámpírboszorkány
• kor: 959
• családi állapot: Egyedülálló
• foglalkozás Naplopó vagyok
• play by: Dominic Sherwood
• kapcsolat a családdal: Nincs családom, sőt ne is kérdezz róluk még egyszer, vagy felrobbantom az ocsmány fejed. Kiközösítettek, megvetettek és reménykedtek benne, hogy hamar elpatkolok, mert más voltam, mint ők. Lecsapoltam az egész családomat és elrendeztem, hogy örök kómába essenek, hogy mindennap a legszörnyűbb halált szenvedjék át. Jelenleg valamelyik óceán fenekén pihennek, remélem a nyomás már szétzúzta a szánalmas testüket..
• amik egyedivé tesznek: Eleinte azt hittem, hogy a világ csúnya, sötét és felesleges megszületni. Tudjátok én tudom milyen az a családon belüli erőszak, apám rendszeresen megvert, megalázott és semmibe vett. Négyen voltunk testvérek, hát képzelhetitek, hogy én csak minden harmadnap kaptam egy kis ennivalót. Sose bántak velem szépen, mindig én voltam a "korcs", "szörnyszülött", "félresikeredett lény" és még sorolhatnám. Eleinte zárkózott, csendes és visszahúzódó voltam, nem mertem mások szemébe nézni, nem mertem megszólalni, mikor valaki jött hozzánk látogatóba - London egyik leggazdagabb családja voltunk -. Rejtegettek és cselédfiúként mutattak be mindenhol, nem engedtek másokkal játszani... Mindegy is, ez már a múlt és semmi jelentősége.
Minden megváltozott, mikor tizennyolc lettem, egy feldühödött vámpír jött a családhoz, hogy valami izét... nem is tudom mit akart, de engem lenyűgözött. Olyan volt, mint a megmentőm és vele akartam menni. Egyből mellé álltam, mikor rá akart támadni a szüleimre, nem haboztam. Elszívtam az erejüket és mély kómába helyzetem őket a fent elmondottak szerint, majd koporsóba zártam őket.
Ez a rejtélyes vámpír lett a megmentőm, aki fiaként nevelt fel én pedig apámként szerettem, ezért mondom azt, hogy: "A család nem ott van, ahova a vér köt, hanem ahol szeretnek".
Megváltoztam, mertem nyitni a világ felé és tudjátok sokan kedveltek, a nők egyenesen imádtak.. Pár hónap után kértem apámat, hogy változtasson át, én is vámpír akartam lenni, mint ő. Igen, én vagyok az első eretnek és a legerősebb is.
Sok minden történt; volt ripper korszakom, voltam embersegítő, voltam egy kis izé, aki a Mikaelson család után rohant, de... mára már teljesen kiforrt a személyiségem.
Mára vicces, humoros, bájos, csábító, ördögi és sorolhatnám, hogy milyen vagyok. Élvezem az életet, szeretek élni és minden olyan jól megy, megismertem valakit, aki... mondjuk úgy, hogy fura dolgokra vesz rá, pedig még csak nem is kéri őket... Tudom, most minden zavaros és érthetetlen...
Kezdjünk tiszta lappal!
Változékony vagyok és indulatos, hisz a vámpíroknak az érzelmei felerősödnek éppen azért elég egy rossz szó és képes vagyok megölni bárkit is, mert én ilyen vagyok. Sose szerettem, ha mások parancsolgatnak vagy éppen úgy bánnak velem, mint egy kutyával, szóval meg se próbáld. Szeretek nagy tömegben és társaságban lenni, szeretek szórakozni és szeretem élni az életem, mert azért kaptam ezt a sorsot, hogy kihasználjam. Nincs családom, sose kellett család, elég volt a tudat, hogy egy olyan társaság tagja vagyok, amely összetart. Igen egy nagyon is fontos személy vagyok a Strixnél, én is Elijah leszármazottja vagyok, az ő gyereke, ha így jobban tetszik. Próbálok általában kedves, bájos, aranyos lenni másokkal, de hát mit mondjak... az utolsó csajom, az utolsó boszicsajom kicsit bekattant és rám küldött valami kis vadászkát, hogy csináljon ki, de amikor lett volna lehetősége, akkor nem tette meg.
Ha valaki nekem beszól, akkor visszapofázok, nagy a pofám és szeretem is használni, a szavak mestere vagyok.. Ha valaki rám támad, akkor én is visszatámadok, talán ezért nyírtam ki azt a bekattant kurvát, aki rám küldött valakit? Hm.. nem tudom.. Na de ez most nem is lényeg, de... Faszom, hagyj már ezzel, nem tudom milyen vagyok! Gyere és ismerj meg, akkor megtudod, csak meg ne bánd.

Mondták, hogy egy idegesítő kis ragadáncs vagy? Tudom, hogy tökéletes interjú alany vagyok és imádnak a nők, pont ezért nem tudsz lekopni, de mond már meg, hogy minden riporter ilyen? Ne, ne is mondj semmit, inkább vágjunk bele, hisz görög félisten vagyok, tudatni kell a világgal. Talán kérdezd meg Daevat is, álltam már előtte pucéran, hisz nálam elromlott a zuhany, valahol pedig meg kellett tisztálkodnom, szóval.. érted.. Tehát 180 cm környékén mozgok, szeretek ilyen magas lenni, sokkal előnyösebb, mint ha egy kis seggdugasz lennék, mint a legtöbben. Izmos vagyok, sokat dolgozom az izmaimon, próbálom magam formában tartani, semmi sem lényegesebb a jó kondinál, hisz a nők az ilyen jó pasikra buknak, mint amilyen én vagyok. Szerintem a Herculest át kéne nevezni Alanre, sokkal értékesebb lenne a mű, ha rólam szólna, nem pedig arról a kis senkiről, de az a baj, hogy túl későn születtem. Szőke vagy barna a hajam, nem tudom sose eldönteni melyik inkább, de szerintem olyan szőkés. Nem tudom, hogy mi a menő és mi a kafa, de a fodrász mindig jól vágja, tudja hogy mi tetszik nekem és nem kellett még kinyírnom. A szemeim különlegesek, hisz fele más színűek, egyik kék a másik pedig barna, amit nagyon szeretek, ez még különlegesebbé tesz.
Öltözködöm, bár szerintem a világnak joga van látni a felsőtestem, miért fosztanám meg a nőket attól a látványtól, de most komolyan.. Mindegy, szóval nem vagyok divatmajom, de mégis mindig szezonális ruhákat hordok, mint mindenki. Szeretem az izompólókat és a V- nyakúakat is. De legjobban a bőrkabátomat imádom, anélkül nem megyek el sehova. Kabát mellé egy motor is dukál mellesleg. Inkább olyan motoros vagyok és férfias, mint ilyen virágos szarokat hordó homokos, nem is értem hogy egy férfi hogy tud hordani olyan mintákat, teljes szégyen ránk nézve..
HA kihagytam volna valamit baby, akkor gyere és nézz meg élőben. Ha szépen pislogsz és jó kedvem lesz, akkor még a pólómat is ledobom neked, de cserébe te is megszabadulsz a ruháidtól...
Na de komolyra fordítva a szót, hívd Daevat, ő tud mesélni, a száma: 34/2136-2234, ha jól emlékszem.
multik • tapasztalat
• hallgasd történetem... Az elején legyen szerintem ilyen felsorolás szerű, sokkal egyszerűbb lesz, mintha mindent kifejtenék, hisz akkor holnap reggelig itt ülnénk, majd az izgi részt részletezem:
• 1056 április 1-jén születtem Londonba a család harmadik gyermekeként.
• Boszorkányok voltak a szüleim, de mikor kiderült, hogy elszívom a mágiát és nincs sajátom, megvetettek és máshogy kezeltek, próbáltak kitörölni a családból, mindenkinek egy cselédkölyökként mutattak be.
• Idővel egyre rosszabb lett minden, apám rendszeresen bántalmazott, elvett minden apró örömöt az életemből, mikor megszerettem egy állatot, akkor megölte.
• 14 évesen kerültem a legközelebb a halálhoz, apám annyira megvert, mert köszöntem neki, amikor egy másik nemes család volt nálunk, hogy csoda volt az életben maradásom.
• 16 évesen elmehettem egyszer vízért a város közelébe lévő kúthoz, de kiderült hogy a város ostrom alatt volt, és azt akarták, hogy megöljenek a katonák. De nem sikerült, hisz volt egy kis varázserőm, felrobbantottam mindegyik fejét annak, aki rám támadott.
• 18 évesen egy vámpír jött a családhoz, mint mondtam követelt valamit, de nem tudták megadni. A szüleim rátámadtak a vámpírra, de én megállítottam őket, elnyeltem az erejüket, mielőtt megölték volna a vámpírt. Kómába helyeztem őket és az idők végezetéig a legeslegszörnyűbb halált élik át. Pár hónappal később hajóztunk, a koporsókat pedig, amelyekben tartottuk őket, bedobtuk az óceánba.
• Pár hónap után a vámpírral olyan szoros kapcsolatom alakult ki, mint az az igazi apa-fia kapcsolat, amit sose érthettem meg.. Végül átváltoztatott és én lettem az első eretnek, aki valaha taposta ezt a földet.
• Utazgattunk, mindent felfedeztünk én pedig szépen változtam az évek során, sokkal nyitottabb és élvezhetőbb társaság lettem. Mindent neki köszönhetek, minden miatta lett más. De minden jó elmúlik, ez egy íratlan szabály, minden szép hamar véget ér.
• 1500-as években egyszer elutaztunk Párizsba, ahol épp egy felkelés tombolt; az emberek megakarták ölni a természetfelettieket, hatalmas kivégzés volt, s míg én kerestem egy üzletet, ahol tudok ételt venni, addig elvitték apát és megölték.. Persze mondanom sem kell, hogy nem jól reagáltam rá, és én is csaptam egy vérengzést. Rengeteg embert megöltem aznap és felgyújtottam a várost, tudjátok az egyik nagy párizsi tűzvész miattam volt, talán a töri könyvekben is benne vagyok, még nem csekkoltam le.
• Volt egy rövid ripper korszakom, azt hiszem száz évig tartott, utáltam az embereket, keresztbe tettem nekik és öltem, élvezettel tettem, hisz ölni olyan jó volt, mindennap egy új alkotás, minden ember egy vászon volt.. Nem fogtam vissza a démonaimat, hagytam hogy mindegyik szabadon irányítsa a testem és tudjátok mi a legjobb az egészben? Élveztem, élveztem hogy gyilkolhattam.
• Majd leálltam, úgy döntöttem, hogy két ezer ember vére tapadt már a kezemhez, elég volt.. Persze nem egy helyen gyilkoltam, hisz az öngyilkosság lett volna, szóval a halálokat is valamilyen járványként "adtam elő". Nem hagytam nyomokat, a sok rejtélyes halál hozzám köthető, de erről nem mesélhetek, sose meséltem erről senkinek.
• Végül találkoztam Elijahval, aki persze nem is emlékszik rám, de nem is érdekel. Tudtam hogy az ő leszármazottja vagyok, de amikor utol akartam érni, akkor mindig eltűnt. Hiába a nyomkövető mágia, sose találtam meg, de nem érdekelt, kitartó voltam.. Reméltem, hogy ő pótolja a megüresedett apuka helyét, de lássuk be, hogy neki nem volt szüksége rám, nekem volt rá.. Végül feladtam a keresést.
• Végül letelepedtem az 1970-es évek elején New Orleansba és azóta el sem mozdultam innen, itt vagyok és innen tervezgettem, hogy majd összegyűjtöm az összes hozzám hasonló meggyötört boszorkányt, azonban valaki beelőzött; Lily Salvatore már megtette, keresztül húzta a számításaimat, szóval tennem kell egy kis kitérőt Mystic Fallsba..
• Végül a Strix tagja lettem nem is olyan régóta, húsz éve vagyok velük, mert felfigyeltek rám, mondhatni csak megtetszett nekik, hogy milyen különleges vagyok. Kis parádés majmok a szememben, de hát végül is jó modort kell csak mutatnom és le is szállnak rólam, nem akadékoskodnak és nem cseszegetni, csak gyűlésekre kell mennem.
• Végül összejöttem egy boszorkánnyal, aki tökéletesen nézett ki, nem ellenkezett, azonban hamar ráuntam és nem is érdekelt, mások sokkal izgalmasabbak voltak. Nem akarta felfogni, hogy nekem azonban nem kell, és épp ezért, a kis nyomorék rám küldött egy vadászt, hogy nyírjon ki. A vadász sexy volt és fiatal, volt benne tűz, izgató volt, de a boszi aki rám küldte... nem is tudom, hogy hogyan fogalmazzak finoman, de szánalmas volt...
Miután a vadászka elment, tudtam hogy ki küldte, megkerestem kereső mágiával majd elbeszélgettem vele. Pucéran várt az ágyán szét tett lábakkal, én meg csak nevettem rajta, kiosztottam, de ő ezt sem kezelte jól és elkezdte tördelni a csontjaimat. Hamar semlegesítettem a varázslatát, aztán okoztam neki fájdalmat, szép lassan, egyre jobban fájt a feje, de nem ebben halt meg, megmutattam neki, hogy mit éreznek a farkasok, elindítottam neki gyógyító varázslatot, párszor kiütötte a fájdalom, de megitattam a véremmel és eljátszottunk tízszer, míg végül egy mozdulattal kitörtem a nyakát és felgyújtottam a házával együtt.
Azóta a kis vadász nyakára járok, igazából nem is tudom, hogy miért vagy, hogy mit élvezek abban, hogy állandóan felhúzom és kicseszek vele, de nagyon megy ez nekem most... Szerintem érez valamit irántam és az nem utálat, de tudjátok mi a legviccesebb az egészben? Hogy talán nekem is van valami a dologban a része felől.. Olyan furcsa, sokszor gondolok rá, általában reggel eszembe jut és este, meg naponta sokszor, amikor intézem a dolgaimat is...
Behívott a házába, szóval onnan sem tilthat ki. Egyszer még zuhanyoztam is nála, nálam épp csőtörés volt, és hát, valahol fürdenem kellet, nem volt kedvem motelba menni, szóval ezért nála tettem meg, amit nem díjazott, de kit érdekelt. Semmiben álltam előtte, neki pedig a szíve kihagyott egy ütemet és szerintem nem az idegessége miatt, más miatt, ti is jól tudjátok, hogy mi miatt.. Persze ellenkezik, hogy nincs igazam és csak kitaláltam ezt az egészet, de nem izgat.. Tőlem nem szabadul, akkor is a nyakára járok még egy darabig.
Szóval mostanában a legjobb elfoglaltságom, hogy Daeva nyakára járok és őt boldogítom, azonban szoktam én hivatalos ügyeket is intézni. Hope él és én figyelemmel követem, sőt az egész Mikaelson családot figyelem, de legfőképp Elijaht, ha ő meghal akkor vele halok én is. Nem tudom, hogy mit meséljek még az életemről, szerintem ennyi nektek elég lesz, a tudás morzsáit meg játékaimban elvetem, ott majd még több dolog kerül napvilága, szóval érd be ennyivel cicus és keress fel, szívesen eljátszadozom veled, de Daevaról vedd le a szemed, ha csak ránézel, akkor kisütöm a picsába a szemeidet és felnégyellek New Orleans közepén!

Vissza az elejére Go down
 
Alan N. Hadobei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hayley & Alan - La'Rosewaldern étterem
» Daeva & Alan - Újra találkozunk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Fajaink :: Sikeres karakterlapok :: Vámpírboszorkányok-